No Playboy zaķa par meiteni ar savu šovu – Kendra ir atgriezusies

Piecus gadus Kendra Vilkinsone bija viena no trim skandalozā Hjū Hefnera draudzenēm.

No Playboy zaķa par meiteni ar savu šovu – Kendra ir atgriezusies
Komentāri 11.10.2016 14:26

Piecus gadus Kendra Vilkinsone bija viena no trim skandalozā Hjū Hefnera draudzenēm. Izbaudījusi modeles slavu, klusuma pilnu dzīvi pēc tam, Kendra ir atgriezusies! Kendrai ir pašai savs šovs, kurā viņa cenšas sevi parādīt gan kā priekšzīmīgu mājsaimnieci, gan iekārojamu sievieti! Izbaudiet realitātes šovu Kendra no 26. oktobra darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Agrāk dēvēta par sekssimbolu, Playboy modele un viena no amerikāņu žurnālu izdevēja, Playboy dibinātāja un galvenā redaktora Hjū Hefnera pastāvīgajām draudzenēm, televīzijas šovu zvaigzne, bestsellera autore un fitnesa guru Kendra Vilkinsone saka: „Mana dzīve ir ceļojums. Un es ar prieku tajā dalos televīzijā.”

Ar skandalozo Playboy īpašnieku Hjū Hefneru, kurš šogad nosvinēja savu 90. dzimšanas dienu, toreiz tikai 18 gadus vecā Kendra iepazinās ballītē par godu viņa 78. dzimšanas dienai. Jau drīz viņa tika uzaicināta pārcelties uz slaveno Hefnera savrupnamu un pievienoties divu viņa pastāvīgo draudzeņu kompānijai. Dzīvi savrupnamā un savas meitenes Hefners visā krāšņumā izrādīja televīzijas šovā The Girls Next Door. Savrupnamu Losandželosā Kendra pameta 2009. gadā un drīz apprecējās ar profesionālu amerikāņu futbola spēlētāju Henku Basketu. Laiku pa laikam atkal nonākot slavenību dzīvei veltītajos medijos ar šokējošām atklāsmēm par dzīvi ar Hefneru vai piedalīšanos šovā Dejo ar zvaigzni, pēc kāzām Kendras ballīšu karalienes slava tomēr mazliet pieklusa. Bet nu viņa ir atgriezusies!

Moderna, neatkarīga sieviete – ambiciozā Kendra Vilkinsone ņem savu dzīvi un tēlu pašas rokās! Radīt sevi no jauna, nostiprināt jaunas prioritātes dzīvē – realitātes šovs Kendra dokumentē viņas pārvērtību no sekssimbola par mājsaimnieci un priekšzīmīgu sievu un māti. Taču Kendra grib pierādīt, ka var būt vienlaikus gan mamma, gan iekārojama sieviete. Turklāt slavenības spožuma pilnajam dzīvesveidam ir savi vilinājumi un Kendra vēlas šo laiku izbaudīt pilnvērtīgi. Šova skatītāji redzēs, ka tiek pieņemti lēmumi, kas kļūst par pagrieziena punktiem Kendras karjerā, kā norisinās notikumi, kas sašūpo viņas šķietami ideālo laulību. Turklāt jauns ceļš ārpus profesionālā sporta jāatrod arī Kendras vīram Henkam.

Šova producents Kevins Bernss apgalvo: „Sākot sadarbību ar Kendru, uzreiz bija skaidrs, ka viņa ir īstā: maģisks skaistuma, humora izjūtas un sirsnīguma apvienojums.”

Baudiet realitātes šovu Kendra no 26. oktobra darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss