Pasaules pats seksīgākais ārsts meklē sev draudzeni

Seksīgākais ārsts pasaulē meklē sev draudzeni, izsludinot labdarības konkursu, kurā ir iespēja tikties ar Ņujorkā dzīvojošo Maiku.

Pasaules pats seksīgākais ārsts meklē sev draudzeni
Komentāri[1] 20.01.2016 13:19

Seksīgākais ārsts pasaulē meklē sev draudzeni, izsludinot labdarības konkursu, kurā ir iespēja tikties ar Ņujorkā dzīvojošo Maiku, vēsta portāls Skaties.lv.

26 gadus vecajam ārstam ir modeļa cienīgs izskats, un pagājušajā gadā viņš tika atzīts par seksīgāko ārstu, atsaucoties uz laikrakstu People`s Magazine. Ņujorkā dzīvojošais ārsts Dr. Maiks Varšavskis meklē savu lielo dzīves mīlestību, un viņam ir vairāk nekā viens miljons Instagram sekotāju.

Tagad ārsts savu uzmanību pievērš iegūtajai slavai internetā, izsolot labdarības konkursu, kurā ir iespēja laimēt tikšanos ar šo burvīgo vīrieti, ceļojumu uz Ņujorku, uzturoties 4* viesnīcā, kā arī neiztikt bez vakariņām Michelin zvaigžņu restorānā. Visi ieguldītie līdzekļi nonāks labdarības fondā, kas palīdz sasniegt studentu mērķus. Vai tu būtu gatava pieteikties?

Week 1 is in the book guys and already we have raised nearly $25,000!!! In case you're not aware I've partnered with @...

Posted by Doctor.Mike on trešdiena, 2016. gada 13. janvāris

A little light-hearted fun with Tech Insider

Posted by Doctor.Mike on svētdiena, 2016. gada 17. janvāris

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
pfff 20.01.2016 13:40
Ir bijis skaistumkonkurss ar oficiāliem rezultātiem, lai varētu viņu pasludināt par seksīgāko ārstu pasaulē?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss