Melnajā piektdienā piedzīvojumos vedīs komiķis Rovans Atkinsons

Melnās piektdienas – 13. novembra – vakarā TV3 ikvienu sagaida īpaša jautrība!

Melnajā piektdienā piedzīvojumos vedīs komiķis Rovans Atkinsons
Komentāri[1] 29.10.2015 11:14

Melnās piektdienas – 13. novembra – vakarā TV3 ikvienu sagaida īpaša jautrība! Vakara sabiedrotais būs slavenais Mistera Bīna atveidotājs komiķis Rovans Aktinsons, kurš būs pārvērties par noziedzīgās pasaules sabiedroto, britu izlūkdienesta neuzveicamo aģentu Džoniju Angli. Lai arī skan nopietni, izpildījums būs ļoti smieklīgs! Izbaudiet lielisku atpūtu, skatoties televīzijas pirmizrādi Džonijs Anglis atgriežas, jau 13. novembrī plkst. 21:00 TV3!

Varenāks par Džeimsu Bondu

Atklājot Džonijs Anglis atgriežas (Johnny English Reborn) sižeta līnijas, Āzijā kāds bijušais MI-7 spiegs jau vairākus gadus gatavojas savam nākamajam uzdevumam. Pa to laiku ietekmīgāko valstu vadītāji pulcējas, lai apspriestu nozīmīgus politikas jautājumus. Kad tiek noskaidrots, ka profesionāli slepkavas plāno nogalināt Ķīnas premjerministru, Džonijam Anglim jādodas viņu glābt. Bruņojies ar jaunākās paaudzes ieročiem un aprīkojumu, kāda nav pat Džeimsam Bondam, aģents, kurš līdz šim netika pienācīgi novērtēts, ir apņēmības pilns atklāt sazvērestību, izglābt premjerministru un iegūt atzinību par savu darbu.

Visi, kas redzējuši Bonda filmu Nekad nesaki nekad (Never Say Never Again), zina, cik absurds slepenais aģents bija 1983. gadā. Lai arī Džonijs Anglis atšķiras ar savu vareno aprīkojumu, tomēr viņa nēsātais uzvalks, kas viņam ir mugurā Mozambikā uzņemtajās ainās, ir pat ļoti līdzīgs Bonda ietērpam. Taču abas filmas saista ne tikai uzvalks, jo izrādās, ka Džonija Angļa atveidotājs Rovans Atkinsons (Rowan Atkinson) ir spēlējis britu aģentu Bonda filmā Nekad nesaki nekad (Never Say Never Again). Savukārt Keitas Samersas atveidotāja Rozamunde Paika (Rosamund Pike) ir spēlējusi filmā Mirsti citu dienu (Die Another Day). Nu abi aktieri R.Atkinsons un R.Paika būs ieraugāmi filmā Džonijs Anglis atgriežas.

Vēl šajā filmā pavisam citā ampluā tiksieties ar slaveno seriāla X-Faili. Slepenās lietas (The X-Files) aktrisi Džilianu Andersoni (Gillian Anderson), kura atveidos MI-7 slepeno aģenti Pamelu, kā arī ar seriāla Mīlas dēkas (The Affair) aktieri Dominiku Vestu (Domonic West), kurš iejutīsies Saimona lomā. Filmēšanas aizkulises atklāj vēl vienu interesantu faktu – filmā Džonijs Anglis atgriežas iefilmējusies arī viņa meita Lili Atkinsone (Lily Atkinson), kura atveido meiteni ar ķiveri, no kuras Džonijs nozog motociklu.

Izbaudiet televīzijas pirmizrādi Džonijs Anglis atgriežas 13. novembrī plkst. 21:00 TV3!

Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
filozofs 09.11.2015 13:04
skatiens labs!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss