Smieklīgākie video pasaulē raidījuma Iespējams tikai Krievijā jaunākajā izlaidumā

Drīzumā kanālā TV6 ieradīsies raidījums Iespējams tikai Krievijā, lai skatītājiem sniegtu daudz jautru, muļķīgu, neveiklu, interesantu un, pats galvenais, smieklīgu video kuriozu no Krievijas plašajām ārēm.

Smieklīgākie video pasaulē raidījuma Iespējams tikai Krievijā jaunākajā izlaidumā
Komentāri[2] 07.10.2015 08:54

Drīzumā kanālā TV6 ieradīsies raidījums Iespējams tikai Krievijā, lai skatītājiem sniegtu daudz jautru, muļķīgu, neveiklu, interesantu un, pats galvenais, smieklīgu video kuriozu no Krievijas plašajām ārēm. Un ne tikai – šosezon arī no Latvijas! Smiekli, smiekli un vēl smiekli garantēti visiem humora cienītājiem! Izbaudiet jaunus un vēl neredzētus video raidījumā Iespējams tikai Krievijā no 8. oktobra ceturtdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV6!

Kurš smieklīgākais?!

Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā vairums pigoru būs no kaimiņzemes Krievijas, jo viņu izdomu ir grūti pārspēt citu zemju iedzīvotājiem – šeit ir mūžīgais pasaules rekords video kuriozu ražošanā un prātam neaptveramu ideju ģenerēšanā. Un būt uzreiz aiz viņiem – tā jau principā ir uzvara! Līdz ar to šīs sezonas jaunums – mūsu pašu – Latvijā radīti video kuriozi, jo ir taču skaidrs, ka arī Latvijā dzīvo jautri cilvēki. Tāpēc katrā raidījumā būs rubrika – Iespējams arī Latvijā, kurai ikviens var iesūtīt paša filmētos video kuriozus. Labākie katru nedēļu tiks pārraidīti raidījumā,” atklāj TV6 raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks.

Ikviens tiek aicināts pārskatīt savas video arhīvu šūplādes un labāko veikumu sūtīt uz e-pastu: videokuriozi@tv6.lv. Tiks gaidīti visi video, kas ir šī raidījuma cienīgi – radu, draugu, kaimiņu izjokošana, bērnu nopietnās, taču vienlaikus arī smieklīgās darbības, un, protams, nevar par zemu novērtēt arī jokus, ko izstrādā mūsu četrkājainie draugi!

Par Iespējams tikai Krievijā

Raidījuma Iespējams tikai Krievijā tapšanā piedalās kaimiņzemes Krievijas pārstāvji, kuri ir pamanījušies ar saviem telefoniem, fotoaparātiem un video kamerām piefiksēt dažādus savu tautiešu izgājienus. Tādi ir iespējami tikai Krievijā, kur cilvēki ir gatavi dalīties ar iegūto materiālu ar citiem skatītājiem. Tieši šīs atšķirības un unikalitātes dēļ TV6 raidījums ir ieguvis nosaukumu Iespējams tikai Krievijā, jo nekur citur tādus kadrus un situācijas nav iespējams noķert.

Izbaudiet Iespējams tikai Krievijā jaunākos video no 8. oktobra ceturtdienās plkst. 21:00 TV6!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Valentīns 13.10.2015 16:06
vadītājs čo to galīgi neuzrunā....bet krievi paliek krievi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss