Džonija Depa spožā atgriešanās

Jau šo piektdien, 2. oktobrī, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt izcilo biogrāfisko krimināldrāmu “Melnā mise” (“Black Mass”).

Džonija Depa spožā atgriešanās
Komentāri 02.10.2015 12:31

Jau šo piektdien, 2. oktobrī, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt izcilo biogrāfisko krimināldrāmu “Melnā mise” (“Black Mass”). Tajā pēc vairāku neveiksmīgu lomu sērijas savas dramatiskā aktiera spējas lieliski demonstrē kino zvaigzne Džonijs Deps.

Spraigās krimināldrāmas “Melnā mise” scenārija pamatā ir patiess stāsts par Bostonas īru mafijas bosu Džeimsu Baldžeru, dēvētu par Vaitiju, kurš, atsaukdamies uz cīņu pret kopīgo ienaidnieku – itāļu mafiju, septiņdesmitajos gados ļaujas FIB aģenta Džona Konolija savervēšanai. Ietekmīgajai kriminālajai autoritātei Vaitijam un likuma sargam Konolijam ir kopīga pagātne – bērnības draudzība, kas ir tikai viens no iemesliem, kādēļ šī pretrunīgā savienība kļūst nekontrolējama un ļauj aukstasinīgajam Vaitijam, paplašinot savu kontroli, kļūt par vienu no ietekmīgākajiem un nežēlīgākajiem gangsteriem Bostonas vēsturē.

Nebrīnīties, ja pirmajā brīdī aukstasinīgā slepkavas Vaitija tēlā neatpazīsiet Džoniju Depu. Kino zvaigzne šajā perfekti laikmetu atspoguļojošajā krimināldrāmā ir piesavinājies ne tikai leģendārās kriminālās autoritātes žestus un runas stilu, bet arī izskatu – ledusauksti zilas acis, atkāpušos matus un ļaundara cienīgu sakodienu. “Tas bija ļoti svarīgi, lai es pēc iespējas vairāk viņam līdzinātos. Līdz pat tādiem sīkumiem, ka manu tumšo acu zīlīšu dēļ zilās lēcas tika krāsotas ar roku. Citādi nebija iespējams panākt caururbjošo skatienu. Es arī klausījos FIB ierakstus, kur dzirdama Vaitija balss,” gatavošanos filmēšanai atceras Džonijs Deps. Visu filmas “Melnā mise” uzņemšanas laiku aktieris arī mēģinājis norunāt tikšanos ar sava tēla prototipu, kurš šobrīd izcieš mūža ieslodzījumu kādā Floridas cietumā, taču gangsteris nav vēlējies viņu satikt.

Līdzās Džonijam Depam šajā spriedzes pilnajā kino stāstā darbojas arī tādas izcilas kino personības kā Dakota Džonsone, Benedikts Kamberbečs, Kevins Beikons un Džoels Edžertons. Savukārt filmas režisors ir talantīgais amerikānis Skots Kūpers. Šī skarbā filma ar lieliskajiem aktieriem, starp citu, ir tikai viņa trešais darbs.

Filmas “Melnā mise” reklāmas rullītis:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss