Kianu Rīvss atgriežas erotiskā trillerī

Pēc ilgāka laika perioda kino ekrānos atkal būs vērojams kulta aktieris Kianu Rīvss.

Kianu Rīvss atgriežas erotiskā trillerī
Komentāri 03.09.2015 09:09

Pēc ilgāka laika perioda kino ekrānos atkal būs vērojams kulta aktieris Kianu Rīvss. Kritiķu atsauksmes liecina, ka par Holivudas vientuļnieku dēvētā kino personība spoži piesaka sevi rudens gaidītākajā erotiskajā trillerī „Tuk-Tuk” („Knock-Knock”). Pirmizrāde šim spriedzes pilnajam kino stāstam Latvijā jau gaidāma šo piektdien, 4. septembrī.

Kino stāsts „Tuk-Tuk” ir leģendārā šausmu trilleru žanra režisora un scenārista Īlaja Rota jaunākais šedevrs. Tas vēsta par kādu mīlošu vīru un divu bērnu tēvu, kurš brīdī, kad nedēļas nogalē ir palicis mājās viens, atver durvis divām negaisā izmirkušām svešiniecēm. Vīrieša laipnais žests pret viņa paša gribu izvēršas pavešanā un mežonīgas kaisles pilnā naktī. Taču nekontrolējamajam nakts piedzīvojumam seko šausmas, no kurām viņš nespēj izbēgt.

Galvenās lomas atveidotājs Kianu Rīvss uzsver, ka dalību kino stāstā „Tuk-Tuk” apstiprinājis tāpēc, ka viņu ieinteresēja piedāvātā varoņa dzīves stāsts: „Tiklīdz man atsūtīja scenāriju, es sapratu, ka ir vērts piedalīties šajā projektā. Mani uzrunāja iespēja spēlēt vīrieti, kuram jāiziet cauri šīm šausmām un jāsaņem sods par to, ka viņš reizē spēj būt nevainīgs un vainīgs. Patiesībā viņš ir upurjērs, taču noteikti ne naivs.”

Kino kritiķi ir augstu novērtējuši filmas „Tuk-Tuk” režisora un aktieru spēju kāpināt spriedzi. Ne mazāk komplimenti tiek veltīti filmas erotiski piesātinātājai videi un kaislīgajām mīlas ainām. Ir pat skatītāji, kuri apgalvo, ka šausmu trilleris „Tuk-Tuk” izgriež pogas kulta filmai „Greja piecdesmit nokrāsas” („Fifty Shades of Grey”).

Filmas „Tuk-Tuk” reklāmas rullītis:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss