Šodien Kino Citadele notiks Neiespējamās misijas: Slepenā nācija pirmizrāde

Šī gada 6. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais, ļoti iespējamais „Neiespējamās misijas: Slepenā nācija” pirmizrādes seanss!

Šodien Kino Citadele notiks Neiespējamās misijas: Slepenā nācija pirmizrāde
Komentāri 06.08.2015 13:45

Šī gada 6. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais, ļoti iespējamais „Neiespējamās misijas: Slepenā nācija” pirmizrādes seanss!

Ne viens vien jau ir paspējis nodēvēt 2015. gadu par spiegu filmu gadu - un ne velti, jo šogad uz ekrāniem valda vienkārši spiegu pārbagātība. Tāpēc būtu patiešām jocīgi, ja šogad mums netiktu dota iespēja tikties ar Ītanu Hantu un viņa domubiedriem kārtējā „Neiespējamās misijas” franšīzes papildinājumā:

Ītana Hanta un viņa komandas jaunā neiespējamā misija: izsekot un deaktivizēt sindikātu – starptautiska mēroga slepeno aģentu organizāciju, kuras uzdevums ir iznīcināt NMS aģentūru. Sindikāta mērķis ir iedibināt jaunu pasaules kārtību un īstenot virkni plaša mēroga teroraktu. Viņi uzsāk misiju, apzinoties tās lielāko draudu – sindikāta tīkls aptver visu pasauli…

Filmas treileris:

„Slepenā nācija” būs jau piektā „neiespējamā misija”, ar ko centīsies tikt galā Toms Krūzs & Co. Šoreiz režisora krēslā ir iesēdies Kriss Makverijs („Jack Reacher”), kuram šī būs tikai trešā filma šādā amatā, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš ir pirmo reizi ar pīpi uz jumta, jo Makverijs jau ilgus gadus ir veiksmīgi darbojies Holivudā kā scenāriju autors, un īpaša draudzība viņam ir izveidojusies tieši ar Krūzu - viņu tandēms bija atbildīgs gan par „Valkyrie” un „Jack Reacher”, gan par vienu no lieliskākajiem pagājušā gada action un zinātniskās fantastikas pārsteigumiem, „Edge of Tomorrow”. Par to, ka Paramount filmu studija ir pārliecināta par filmu un tās izdošanos, liecina fakts, ka tās iznākšanas datums tika pārcelts nevis uz priekšu, kā tas nereti notiek, bet tieši otrādi – no decembra uz jūliju!

Nekur, protams, neizpaliks arī prezentācija (šoreiz ar īpaši intriģējošu nosaukumu “Labākās Toma Krūza filmas bez Toma Krūza!”), kā arī konkursi ar balvām no mūsu atbalstītājiem. Filmu un Toma Krūza kārtējos neprātīgos kaskadiera trikus skatīsimies kopā ar mūsu pastāvīgo lieldraugu A/S "Aldaris", kā arī atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām!

Ļoti gaidām jūs šī gada 6. augustā, 18:30, k/t “Kino Citadele”!

Biļetes pieejamas: www.forumcinemas.lv/Websales/Show/224128/
Facebook pasākums: www.facebook.com/events/980325728694953/

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv/!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss