Romantiska komēdija, kas jāredz

Piektdien, 12. maijā Latvijas kinoteātros sāka demonstrēt aizraujošu romantisko komēdiju „Aklais randiņš” („Man Up”).

Romantiska komēdija, kas jāredz
Komentāri[23] 16.06.2015 10:25

Piektdien, 12. maijā Latvijas kinoteātros sāka demonstrēt aizraujošu romantisko komēdiju „Aklais randiņš” („Man Up”). Tai, spriežot pēc kino kritiķu vērtējumiem, ir visas iespējas ierindoties romantiskā žanra klasikas izlasē. Tajā, kurā jau ir atrodamas filmas „Tāda ir mīlestība” („Love Actually”) un „Kad Harijs satika Salliju” („When Harry Met Sally”).

Filmas „Aklais randiņš” galvenā varone ir 34 gadus vecā Nensija, kura joprojām ir neprecējusies un ir nogurusi no neveiksmīgajiem randiņiem. Kādā rītā pēc kārtējās ballītes viņa dodas pie vecākiem, lai piedalītos viņu kāzu jubilejas svinībās, un nejauši iepazīstas ar četrdesmitgadnieku šķirteni Džeku. Iespējams, viss būtu noticis pēc Nensijai tik ierastā neveiksminieces scenārija, ja vien Džeks nebūtu Nensiju noturējis par 24 gadus vecu meiteni, ar kuru viņam bija norunāts aklais randiņš. Aptvērusi situāciju, Nensija nolemj neatklāt Džekam patiesību un nokļūst savas dzīves haotiskākajā, taču vienlaikus arī aizraujošākajā piedzīvojumā.

Kino kritiķu atsauksmes liecina, ka komēdija „Aklais randiņš” ir viena no gada smieklīgākajām, emocionālākajām un inovatīvākajām filmām romantiskā kino kategorijā. Šie apgalvojumi apstiprina aizkulišu informācija, ka gan filmas producenti, gan aktieri par lielu tās veiksmes atslēgu uzskata scenārija autori Tesu Morisu. Šī līdz šim maz zināmā britu rakstniece ir bijusi BBC telekanāla seriāla „Mana ģimene” („My family”) scenārija autore.

Intervijās Tesa Morisa ir atklājusi, ka romantiskā komēdija „Aklais randiņš” patiesībā ir stāsts par viņu pašu: „Es stāvēju pie pulksteņa, un mani kāds aklā randiņa organizētājs sajauca ar kādu citu dāmu. Tieši šis notikums man deva iedvesmu stāstam. Man pašai tobrīd bija 33 vai 34 gadi, un mana sirds kārtējo reizi bija salauzta. Es nesapratu, kas īsti nav pareizi ar mani, kāpēc visi mani draugi ir precējušies un audzina bērnus, bet man nekas neizdodas… Tā piedzima Nensijas varone. Savukārt brīdī, kad sāku visas savas emocijas likt uz papīra, aptvēru, ka, veidojot Džeka personāžu, citēju daudzus savus vīriešu kārtas draugus četrdesmitgadniekus. Mums ir bijušas ļoti atklātas sarunas.”

Romantiskajā komēdijā „Aklais randiņš” galvenās lomas atveido neapšaubāmi spožas kino personības: britu aktieris Saimons Pegs un ņujorkiete Leika Bella. Filmu režisējis Bens Palmers.

Filmas reklāmas rullītis:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
mufdgis 12.07.2015 05:59
pareizi daiļā Lingita numrus viens prieks darīts ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss