TV3 pirmdienās būs divi jauni pasaules grāvēji - Bulta un Krīze

No 29. jūnija TV3 aicina baudīt aizraujošus pirmdienas vakarus ar diviem jauniem seriāliem - Bulta (Arrow) ar Stīvenu Amellu (Stephen Amell) un Krīze (Crisis) ar Džilianu Andersoni (Gillian Anderson) galvenajās lomās.

TV3 pirmdienās būs divi jauni pasaules grāvēji - Bulta un Krīze
Komentāri 12.06.2015 11:26

No 29. jūnija TV3 aicina baudīt aizraujošus pirmdienas vakarus ar diviem jauniem seriāliem - Bulta (Arrow) ar Stīvenu Amellu (Stephen Amell) un Krīze (Crisis) ar Džilianu Andersoni (Gillian Anderson) galvenajās lomās. Seriāls Bulta stāsta par biljonāra dēlu Oliveru Kvīnu, kura dzīvi izmaina traģisks notikums un tēva atklātais pirmsnāves noslēpums. Savukārt otrs seriāls – Krīze – būs īsts pārbaudījums Amerikas ietekmīgākajiem vecākiem, kuru atvases būs nolaupījis ļaunprātīgs cilvēku grupējums. Sagaidiet jaunumus no 29. jūnija pirmdienās - seriālu Bulta plkst. 22:00 un seriāla Krīze plkst. 23:00 kanālā TV3!

Bultas lielais noslēpums

Atklājot vairāk par seriālu Bulta, to radījuši rakstnieki un producenti Gregs Berlanti (Greg Berlanti), Marks Gugenheims (Marc Guggenheim) un Endrū Kreisbergs (Andrew Kreisberg). Seriāla scenārijs ir balstīts komiksu pasaulē. Tas ir aizraujošs stāsts par supervaroni, kas cīnās pret kriminālo pasauli. Olivers Kīns ir izlutināts biljonāra dēls, kuram visa pasaule ir pie kājām – viņš ir ballīšu karalis un visu meiteņu mīlulis, kurš jebkurā brīdī var iegūt kāroto. Galvenā varoņa dzīve pilnībā mainās traģiskā brīdī, kura epicentrā ir viņš un tēvs. Abi atradīsies uz nāves sliekšņa, un tēvs, apzinoties briesmas un nāvi, atklāj lielu un svarīgu noslēpumu, kas krasi ietekmēs Olivera turpmāko dzīvi. Tēvs aiziet bojā, bet dēls izdzīvo. Pēc pieciem gadiem uz vientuļas salas, Olivers atgriežas dzimtajā pilsētā, Stārlingsitijā. Cilvēki, kuri pazina Oliveru ir šokā par viņa atgriešanos. Turklāt, tagad Olivers no izlutināta puišeļa ir kļuvis par pieaugušu un nobriedušu jaunu vīrieti. Viņam nāksies atbildēt uz jautājumiem, kurus uzdos gan viņa ģimene, gan draugi. Dažiem viņa atgriešanās būs patīkama, bet citiem tas būs nepatīkams pārsteigums. Kādi notikumi risinājās uz vientuļās salas, uz kuras atradās Olivers? Kādu noslēpumu atklāja tēvs? To pamazām atklās seriāla Bulta notikumi, kuros Olivers maskēsies supervaroņa Bultas tēlā, apkaros netaisnības un korupciju, kas valdīs viņa dzimtajā pilsētā Stārlingsitijā. Skatieties seriālu Bulta no 29. jūnija plkst. 22:00 pirmdienās TV3!

Aktieris sevi fiziski izaicina

Seriālā Bulta aktiera Stīvena Amells atveidotais varonis Olivers, aizstāvot pilsētas godu, demostrēs augsta līmeņa cīņas prasmi. Olivera tēls, aktierim bijis fiziski izaicinošs – viņš smagi trenējās, jo vēlējās visus trikus izpildīt pats. Fiziski treniņi arvien vairāk kļuva par Stīvena dzīvesstilu, un šobrīd viņš ir lieliskā formā. Kā izrādās, Stīvens ir arī kaislīgs reslinga fans un viņš ir nolēmis pieņemt jaunu izaicinajumu, startējot šī gada augustā vienā no nozīmīgakajiem Amerikas reslinga pasākumiem – SummerSlam 2015, kas norisināsies Bruklinā, Ņujorkā. Stīvens ringā dosies ar slaveno reslinga čempionu Kodiju Rodu (Cody Rhodes), jeb Stardust.

„Protams, seriāla gatavošanās procesā, vissvarīgāk bija izveidot labas attiecības ar filmēšanas grupu, kā arī bija jātrenējas savai lomai kā profesionālam sportistam – vienā dienā centos izdarīt, cik vien ir manos spēkos! Taču vienlaikus jāatzīst, ka neesmu reālajā dzīvē supervaronis un nevaru spēt sagatavoties pilnīgi visām detaļām, kas sagaidīja filmēšanas laikā,” norāda S.Amells, kurš par katru Bultas sēriju ir saņēmis trīsdesmit tūkstošus dolāru lielu honorāru.  

Ietekmīgas personas skar krīze

Savukārt seriāls Krīze ir piedzīvojumu drāma, kuras sižets pārbauda Vašingtonas eliti varas un pacietības mēru, kad viņu bērnus nolaupa neliešu grupējums. Cik tālu ir gatavi doties vecāki, lai atgūtu savus bērnus dzīvus un neskartus? Pat visvarenākie pēkšņi zaudē stabilitāti! Nolaupīto bērnu vecāku vidū ir gan ANO darbinieks un pat valsts prezidents – Devors (Devore). Bērnu meklēšanā iesaistās FIB, bet tā kā vecāki esošo situāciju uztver ļoti saasināti, darbs nekļūst vieglāks. Jo īpaši sarežģītas attiecības būs starp FIB īpašās vienības aģenti Sūziju Dannu (Susie Dunn) un vienu no nolaupīto bērnu mātēm Megu Fiču (Meg Fitch), kas ir starptautiskas IT kompānijas valdes locekle. Kā izrādās, FIB aģente Sūzija un bērna māte Mega ir māsas, kuras gadiem nav sazinājušās kāda sena pagātnes notikuma dēļ, taču nu ir spiestas apvienot spēkus.

Seriāla Krīze aktieri

Seriāla veidotājs un scenārija autors ir Rends Ravičš (Rand Ravich), kurš citos projektos strādājis arī kā režisors un producents. Megas Fičas lomu atveido slavenā seriāla X-faili (X-Files) aktrise Džiliana Andersone (Gillian Anderson). Viņas māsas Sūzijas Dannas tēlā iejutīsies Reičela Teilore (Rachael Taylor). Tāpat seriālā nozīmīgu lomu spēlē aģents Markus Finlejs, kuru spēlē aktieris Lens Gross (Lance Gross), kā arī Francis Gibsons, kuru atveido Dermots Mulronijs (Dermot Mulroney) un Pirmā lēdija Devora, kuru atveido aktrise (Melinda Makgro) Melinda McGraw. Melindai šī būs otrā reize strādajot kopā ar Džilianu Andersoni, jo abas ir sadarbojušās arī pirms tam, kad aktrises attēloja māsas kādā no seriāla X-faili sērijām. Dermots, kurš seriālā Krīze spēlē slikto tēlu, ir atzīts aktieris, kas piedalījies tadās filmās kā Mana labākā drauga kāzas (My Best Friends Wedding) kopā ar Džūliju Robertsu (Julia Roberts) un Sniegāju gūstekņi (The Grey) kopā ar Liamu Nīsonu (Liam Neeson).

Abi jaunumi jau no 29.jūnija pirmdienās - Bulta plkst. 22:00 un Krīze plkst. 23:00 kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss