TV3 piedāvā Pērtiķu planētas sākotnes televīzijas pirmizrādi

TV3 piedāvā Holivudas grāvējā Pērtiķu planētas sākotne televīzijas pirmizrādi.

TV3 piedāvā Pērtiķu planētas sākotnes televīzijas pirmizrādi
Komentāri 22.05.2015 10:45

TV3 piedāvā Holivudas grāvējā Pērtiķu planētas sākotne televīzijas pirmizrādi, kurā galvenās lomas atveido - Džeims Franko (James Franco), Endijs Serkis (Andy Serkis) un Freida Pinto (Freida Pinto). Sižets atklāj cilvēku alkatību pēc jauniem zinātniskiem sasniegumiem, kas noved pie katastrofālām sekām, apdraudot gan cilvēces, gan Zemes drošību. Skatieties spriedzes filmu Pērtiķu planētas sākotne 11.jūnijā plkst. 22:00 kanālā TV3!

Par ko ir filmas stāsts?

Zinātniskās fantastikas trillera Pērtiķu planētas sākotne (Rise of the Planet of the Apes) varonis Vils Rodmens strādā pie jaunu zāļu radīšanas pret Alcheimera slimību. Viņa pirmais eksperimenta objekts ir pērtiķis Cēzars, taču zāles ģenētiski izmaina viņa intelektu, radot jaunu dzīvnieku sugu un pērtiķa prāta spējas līdzinās cilvēka intelektam. Dienā, kad viņš atbrīvo un sazāļo citus pētiķus, miljoniem jaunās sugas dzīvnieku sāk plānot revolūciju pret cilvēci.

Iepazīstiet galveno lomu atveidotājus!

Varoni Vilu Rodmenu atveido aktieris Džeims Franko (James Franko), kurš ir skatītājiem labi pazīstams pēc tādām filmām kā Spaidermens (Spider-man), Džeimss Dīns (James Dean), par kuru viņš ieguva Zelta Globusu, Lieliskais un Varenais Ozs (Oz the Great and the Powerful) un citām. Savukārt pērtiķa Cēzara tēlā iejūtas aktieris Endijs Serka (Andy Serkis), kura kino veikumu krājumā atrodas tādi sasniegumi kā Goluma loma Gredzenu Pavēlniekā (Lord of the Rings), kā arī piedalīšanās filmās Hobits (Hobbit) un Kingkongs (King Kong). Vēl filmā Pērtiķu planētas sākotne V.Rodmens satiks veterinārārsti Karolīnu Aranu, kuru atveido aktrise Freida Pinto (Freida Pinto). F.Pinto ir slavenās filmas Grauztu Miljonārs (Slamdog Millionaire) galvenās sieviešu lomas atveidotāja, par kuru viņa ir saņēmusi vairākas godalgas – Palmspringsas internacionālā kino festivāla (Palm Springs International Film Festival) balvu nominācijā Sensacionāls veikums kinomākslā (Breakthrough Performance Award) un Aktieru ģildes balvu (Screen Actors Guild Award) nominācijā Izcils sasniegumu aktiermākslā (Outstanding Performance).

Serka un Pinto jaunais projekts

Holivudas medijos jaunākās ziņas vēsta, ka aktieris E.Serkis un aktrise Freida Pinto atkal apvienojušies jaunam projektam par džungļu varoni Maugli – animācijas filmai Džungļu Grāmata (Jungle Book: Origins), kuras pirmizrāde ir gaidāma 2017.gada 6.oktobrī. E.Serkis ir vienlaikus filmas režisors un aktieris, kurš atveido draudzīgā lāča Balū lomu, bet par Freidas lomu vēl nav pieejama publiska informācija. Vēl tiek ziņots, ka jaunajā projektā piedalīsies arī divas ASV Kinoakadēmijas Oskars balvu ieguvēja Keita Blanšeta (Cate Blanchette), kura ieskaņos sieviešu kārtas pitona, Kaa lomu.

Pērtiķu planētas sākotne režisors ir Ruperts Vaijats (Rupert Wyatt). Lai arī šī ir tikai viņa otrā filma, tā jau guvusi ļoti augstus sasniegumus. Pērtiķu planētas sākotne ir nominēta ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars nominācijā Labākie specefekti, par ko jāpateicas komandai, kas veidojusi tādus pasaules grāvējus kā Avatars (Avatar), Hobits: negaidīts ceļojums (The Hobbit: An unexpected journey), Hobits: Smoga posta zeme (The Hobbit: The Desolation of Smaug) un Gredzenu pavēlnieks (The Lord of Rings).

Skatieties spriedzes filmu Pērtiķu planētas sākotne 11.jūnijā plkst. 22:00 kanalā TV3!

Prieks kopā būt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV