Amēlijas režisora jaunā filma T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi Latvijas kinoteātros

LieliskaDavana.lv un kinoprojekts “Spektrs” piedāvā režisora Žana-Pjēra Ženē (“Amēlija”, “Delikateses”) jauno ģimenes filmu “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”.

Amēlijas režisora jaunā filma T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi Latvijas kinoteātros
Komentāri 20.05.2015 12:05

LieliskaDavana.lv un kinoprojekts “Spektrs” piedāvā režisora Žana-Pjēra Ženē (“Amēlija”, “Delikateses”) jauno ģimenes filmu “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”, vai arī precīzāk būtu teikt - filmu visiem vecumiem, jo gan jaunu, gan vecu apburs neatkārtojamā Spivetu ģimene un tās neparastie piedzīvojumi:

10 gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas - viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis - viņi nezina, ka Spivets ir tik jauns. Zēns aizbēg no mājām un dodas neaizmirstamā un brīnumu pilnā ceļojumā, kura laikā satiek jaunus draugus un uzzina daudz par sevi pašu…

Sirsnīga, mīļa, pamācoša un ne-glupa - tāda ir izslavētā franču režisora Žana-Pjēra Ženē filma. Apburošs galvenais varonis, viņa kolorītā ģimene, Tima Bērtona mūza Helēna Bonema Kārtere, aizraujoši piedzīvojumi un, iespējams, labākais 3D, ko būsiet redzējuši - to veidoja standarta pamatlicēji, “Hugo” un “Avatara” veidotāji! Kritiķi un skatītāji ir vienoti - ja vēlaties aizvest uz kino visu ģimeni un patiesi izbaudīt kopā pavadīto laiku, labāku izvēli, kā “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”, būs grūti atrast!

“T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi” (The Young and Prodigious T.S. Spivet)

Francija / Austrālija / Kanāda, 2013 gads

Režisors: Žans-Pjērs Ženē (“Amēlija”)

Galv. lomās: Kails Katlets, Helēna Bonema Kārtere, Džudija Deivisa

Filmas treileris:

Filmas mājaslapa: www.kinospektrs.lv/spivet

Filmu Latvijas skatītājiem piedāvā LieliskaDāvana.lv - skatieties kinoteātros 2D un 3D versijās jau no 22. maija!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss