Rīza Viterspūna sāk tirgot mājlietas

Holivudas zvaigzne Rīza Viterspūna pievienojusies tām aktrisēm, kuras ir radījušas savu apģērbu un mājlietu zīmolu.

Rīza Viterspūna sāk tirgot mājlietas
Komentāri 15.05.2015 15:31

Holivudas zvaigzne Rīza Viterspūna pievienojusies tām aktrisēm, kuras ir radījušas savu apģērbu un mājlietu zīmolu. Tas tika prezentēts paralēli dīvas jaunākā kino veikuma kriminālkomēdijas „Karstā pakaļdzīšanās” („Hot Pursuit”) pasaules pirmizrādēm.

„Oskara” balvas laureātes radītais apģērba un mājlietu zīmols un interneta veikals „Draper James” jau ir izpelnījies atzinību ar saviem gaumīgajiem un sievišķīgajiem piedāvājumiem. Savukārt aktrise ir pastāstījusi, ka zīmola nosaukumam un konceptam viņu ir iedvesmojuši vecvecāki, kuru dzīves stils vienmēr atspoguļojis Amerikas dienvidu iedzīvotāju šarmu un eleganci. „Zīmola kolekcijā ir savienojusies mana izpratne par romantiskumu, mana mīlestība pret Dienvidiem un modernā sieviete, kāda mīt manī tagad,” tā savu jaunāko veikumu raksturo Holivudas dīva.

Jāatzīst, ka šis solis apstiprina runas, ka Holivudas jaukā lēdija patiesībā ir apķērīga biznesa dāma, kurai turklāt ir apbrīnojamas darba spējas. Arī šobrīd populārās kriminālkomēdijas „Karstā pakaļdzīšanās” aizkulišu informācija liecina, ka tieši Rīza Viterspūna bija tā, kura izvēlējās filmai aktierus un pati personīgi viņiem organizēja aktiermeistarības pārbaudes un darba līgumu slēgšanu.

Filmā „Karstā pakaļdzīšanās”, kas šobrīd skatāma arī Latvijas kinoteātros, Rīza pati atveido pārpārēm uzcītīgu, taču nemākulīgu policisti, kurai uz tiesu jānogādā ietekmīga narkotiku tirgoņa ekstravagantā atraitne. Uzdevums nav no vieglajiem, jo seksīgo un temperamentīgo latīņamerikāņu daiļavu vēlas nogalināt gan noziedzīgās pasaules bīstamākie elementi, gan korumpēti policisti. Rezultātā abas dāmas tiek ierautas nebeidzamu pārpratumu un notikumu virpulī, kas vainagojas bēgšanā cauri visai Teksasai.

Filmas reklāmas rullītis:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV