Holivudas zvaigznes dodoties uz Met Gala balli izvēlas Chopard dārglietas

Uz Ņujorkas Metropolitēna mākslas muzeja ikgadējo Met Gala balli slavenības ierodas izsmalcinātos tērpos un izrāda vērtīgus juvelierizstrādājumus.

Holivudas zvaigznes dodoties uz Met Gala balli izvēlas Chopard dārglietas
Komentāri Bilžu galerija[5] 11.05.2015 12:29

Uz Ņujorkas Metropolitēna mākslas muzeja ikgadējo Met Gala balli slavenības ierodas izsmalcinātos tērpos un izrāda vērtīgus juvelierizstrādājumus. Šogad uz balles sarkanā paklāja zibspuldžu staros mirdzēja juvelierzīmola Chopard kolekcijas.

Aktrise Keitija Holmsa izvēlējusies izsmalcinātus 13.22 karātu dimanta auskarus no Chopard High Jewelry Collection. Rotu kolekciju papildina izsmalcināts bumbierveida gredzens, kas veidots no platīna, 10.40 karātu safīra un 0.94 karātu dimanta, kas iestrādāts baltā zelta ietvarā. Dimanta rokassprādzes, kas rotā aktrises roku ir no High Jewelry Collection, ar 20.44 karātu ovālas formas dimantiem, kuri iestrādāti platīna un baltā zelta ietvaros.

Supermodele Adriana Lima izvēlējusies dimanta auskarus no Chopard High Jewelry Collection. Auskari veidoti no 7.01 karātu dimantiem, kas iestrādāti baltā zelta ietvarā. Aktrises pirkstu rotā turmalīna bumbierveida 50.73 karātu gredzens no Temptations Collection kolekcijas, gredzenu papildina 3.20 karātu rubīni un 1.27 karātu dimanti, kas iestrādāti baltā zelta ietvarā. Dimantiem rotātā rokas sprādze no L’Heure Du Diamant Collection darināta no 7.29 karātu dimantiem, kas iestrādāti baltā zelta ietvarā.

Aktrise Fana Bingbinga izvēlējusies Chopard dzeltenā dimanta auskarus no High Jewelry Collection. Ovālie, bumbierveida auskari sastāv no 26.53 karātu dzeltenajiem dimantiem, kas iestrādāti dzeltenā zelta ietvarā. Aktrise no šīs pašas kolekcijas ir izvēlējusies gredzenu, kas izgatavots no 2.71 karātu dzelteniem dimantiem un 0.52 karātu baltajiem dimantiem, kas iestrādāti platīnā.

Aktrise Zoja Kravica uz krāšņo Met Gala balli ieradās rotājusies ar vairākiem Chopard zīmola dimanta gredzeniem. Gredzeni aktrises pirkstos izvēlēti no High Jewelry Collection. Izvēlētie juvelierizstrādājumi sastāvēja no vairāk nekā 27 karātu vērtiem dimantiem, kas iestrādāti platīna un baltā zelta ietvaros.

Aktiera Kolina Fērta sieva Līvija Fērta, uz pasākumu pavadot laulāto draugu, bija izvēlējusies nokarenus, bumbierformas auskarus no Temptations Collection. Auskari veidoti no 50.10 karātu tanzanīta, šis dārgakmens ir viens no retākajiem dārgakmeņiem pasaulē. Auskari veidoti arī no 7.61 karātu bumbierformas tanzanītiem, 2.84 karātu akvamarīniem, 0.27 karātu rozā safīriem, 0.19 karātu rubīniem, 0.08 karātu zilajiem safīriem un 0.07 karātu ametista, kas iestrādāti baltā zelta ietvarā. Līvijas Fērtas pirkstu rotā High Jewelry Collection kolekcijas ovālveida gredzens ar 4.32 karātu safīra, kas iestrādāts baltā zelta ietvarā.

Par Chopard

Chopard ir Šveices premium klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu zīmols un tas atrodas pasaules atpazīstamāko luksusa zīmolu TOP 10. Chopard ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas gadsimtos pārmantoto meistaru mākslu apvieno ar jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām. Zīmolam ir ilgstoša saistība ar kinematogrāfu - Kannu kinofestivālā tiek pasniegta īpaša Chopard balva jaunajiem aktieriem, savukārt pašreizējā Kannu „Palmas zara” autore ir šī brīža līdzprezidente un radošā direktore Karolīne Šoifele.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV