Krievu politiķis pavēl miesassargiem izvarot žurnālisti grūtnieci

Vēl viens rupjš gājiens.

Krievu politiķis pavēl miesassargiem izvarot žurnālisti grūtnieci
Komentāri[31] 20.04.2014 10:55

Normāla cilvēka prātam neaptverami.Krievijas Valsts domes deputāts Vladimirs Žirinovskis atļāvies kārtējo bezkaunīgo izlēcienu, šoreiz, uzbrūkot valsts telekanāla «Rossija Segodnja» žurnālistei un pavēlot miesassargiem topošo māmiņu izvarot, ziņo aģentūra «Interfax».

Žurnāliste preses konferences laikā vēlējās dzirdēt Žirinovska komentāru par Ukrainas noteiktajiem ierobežojumiem valstī ielaist Krievijas pilsoņus. Formulējot atbildi, Žirninovskis ātri vien pārgāja pie rupjos vārdos tērptas Maidana sieviešu kritizēšanas, uzrunājot žurnālisti kā vienu no viņām.

Kad žurnālisti aizstāvēt devās viena no kolēģēm, Žirinovskis abas nodēvēja par lezbietēm un uz podesta izsauca savus miesassargus, kurus sāka grūst žurnālistu virzienā un pavēlēja viņiem sievietes izvarot, pēc tam aicināja sākt viņas skūpstīt. Miesassargi bikli devās sieviešu virzienā un centās sievietes apskaut.

Kad viena no sievietēm aicināja Žirinovski nomierināties, piebilstot, ka sieviete, kurai viņš uzbrūk, ir stāvoklī, skanadlozais politiķis noteica, ka grūtniecēm te nav ko meklēt, lai labāk ejot mājās. Tāpat viņš piedraudēja, ka sievietes zaudēs savu darbu un pavēlēja saviem miesassargiem «aizdzīt prom tās nolādētās lezbietes».

Žurnāliste pēc Žirinovska uzbrukuma nonākusi slimnīcā.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [31] ››
To ss 30.04.2014 15:01
Krievs var darīt ko grib, pārējie būs vainīgi : ))

Taču lieciet normālus cilvēkus vienreiz mierā.

Kā vispār šo neadekvāto situāciju var akceptēt. Tie krievmīļi tiešām jau ir saspiedušies.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss