Pirmdiena, 20. janvāris bijusi sliktākā diena pasaulē un Latvijā

Kāda jums bija šī pirmdiena, 20. janvāris?

Pirmdiena, 20. janvāris bijusi sliktākā diena pasaulē un Latvijā
Komentāri[36] 20.01.2014 22:09

Kārdifas universitātes pētnieki pirmdienu, 20. janvāri atzinuši par gada sliktāko un depresīvāko dienu.


Saskaņā ar «laimes formulu», ko izstrādājuši eksperti, Eiropas iedzīvotāji 20. janvārī piedzīvo vislielāko pēcsvētku depresiju, raksta izdevums «The Wall Street Journal».

Šajā dienā domas pārņem tas, ka tuvākajā laikā nav gaidāms nekas jauks un patīkams. Starp galvenajām problēmām eksperti min auksto laiku, parādus, domas par nenomaksātiem rēķiniem un maziem ienākumiem.

Zinātnieki ir pārliecināti, ka visi šie faktori kopā janvāra trešās nedēļas pirmdienu padara par visdepresīvāko gada dienu.


Gada visdepresīvāko dienu pirmaisizskaitļoja zinātnieks Klifs Ornells. Nelaimju un depresijas matemātiskā formula, kuru izdomājuši zinātnieki, sastāv no sešiem elementiem: laika apstākļiem, parādiem, laika posms, kas pagājis no Ziemassvētkiem, laika posms, kas pagājis, kopš jaunā gada solījumiem sev, zema motivācija un nepieciešamības pieņemt momentānus lēmumus.

Tomēr daļa zinātnieku uzskata, ka Klifa Ornella formulai nav nekādas vietas, saprašanas un pierādījumu zinātnes ārēs...

Bildei, protams, ir tikai ilustratīvs raksturs :)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
Kate 26.01.2014 18:10
Dīvaini, mums 20.janvārī bija vīra brāļa jubilejas svinēšana! Super vakars izvērtās, vienās dziesmās un smieklos. Vakar, sestdien, kad svinējām ar visiem draugiem, radiem bija kā parasti, bet īstajā datumā mājās super sanāca dzimšanas diena !!! Vēl tagad, atceroties līdz asarām jāsmejas :) Neko depresīvu neatceros, Pat darba diena paskre'ja ātri mums visiem, vakaru gaidot :) Pat iepirkties bez steresa varējām, visu ballītei sagādājām. Mūsu gadījumā -pilnīgas muļķības šāds apgalvojums!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss