2012.gada pievilcīgākie slavenību pāri TOP15 (FOTO)

Vīriešiem domātais žurnāls „Men’s Health”, balstoties uz savu lasītāju viedokļiem, sastādījis 2012.gada pievilcīgāko slaveno pāru sarakstu, kurā pirmajā vietā ierindojusies Bejonse Noulza un Jay-Z.

2012.gada pievilcīgākie slavenību pāri TOP15 (FOTO)
Komentāri[10] 07.02.2013 07:47

15. vietā – Džesika Bīla (Jessica Biel) un Džastins Timberleiks (Justin Timberlake)

Pēc pieciem kopā pavadītiem gadiem un neskaitāmām baumām par abu šķiršanos, Bīla un Timberleiks beidzot salika visus punktus uz „i”, pagājušā gada oktobrī iestūrējot laulības ostā.

 

14. vietā – Fērdžija (Fergie) un Džošs Duhamels (Josh Duhamel)

Neskatoties uz regulāro aizņemtību darbā, Fērdžijai un Duhamelam ir izdevies rast balansu un savstarpēju saprašanos. Abi laimīgi kopā dzīvo jau vairāk kā trīs gadus. Tomēr nevar noliegt, ka viena nepilnība, ja tā to vispār var nosaukt, pārim ir, proti, viņi vēl nav kļuvuši par vecākiem, neskatoties uz to, ka Džošs Duhamels neskaitāmās intervijās ir paudis savu gatavību uzņemties tēva lomu. Starp citu, klīst baumas, ka Fērdžija visai drīz viņam tādu iespēju dāvās.

13. vietā – Dženifera Anistone (Jennifer Anistone) un Džastins Teroks (Justin Theroux)

Dženiferai Anistonei mīlestībā līdz šim nebija īpaši veicies, tomēr tagad Holivudas aktrise ir atradusi to īsto. Šogad pāris plāno iestūrēt laulības ostā, un, kas zina, varbūt arī laist pasaulē savu pirmdzimto.

12. vietā – Reičela Veisa (Rachel Weisz) un Daniels Kreigs (Daniel Craig)

2011.gada 22.jūnijā Daniels Kreigs slepus apņēma par sievu seksīgo Reičelu Veisu, un vēl šodien, neskatoties uz savu slavu, viņiem izdodas savas attiecības turēt pa gabalu no prožektoru gaismām.

11. vietā – Keitija Holmsa (Katie Holmes) un Toms Krūzs (Tom Cruise)

Neskatoties uz to, ka pagājušajā gadā izjuka abu laulība, Holmsai un Krūzam ir izdevies iekļūt šajā sarakstā. Abi kopā nodzīvoja 6 gadus, un viņu laulībā dzima meitiņa Suri, kurai tagad ir seši gadi. Ne viens vien ir pārliecināts, ka šī pāra attiecības vēl nav „ierakstītas vēstures grāmatā”.

10. vietā – Anna Pakina (Anna Paquin) un Stefans Moijers (Stephen Moyer)

Pāris laulības ostā iestūrēja 2010.gada 21.augustā, bet pirms tam daudzus gadus jau dzīvoja kopā. Pagājušā gada septembrī Pakina un Moijers kļuva par vecākiem dvīnīšiem.

9. vietā – Kamilla Alvesa (Camila Alves) un Metjū Makonahijs (Matthew McConauhhey)

Metjū ar Kamillu satikās 2007.gadā, un tajā laikā Makonahijs jau bija guvis neiedomājamu popularitāti, bet Alvesa strādāja par modeli un dizaineri nelielā uzņēmumā. Nedaudz mazāk kā pēc gada abi pirmo reizi kļuva par vecākiem. Tagad pāris var lepoties ar to, ka viņu ģimenē dzimuši vēl divi bērniņi.

8. vietā – Džesika Alba (Jessica Alba) un Kešs Vorens (Cash Warren)

Albas un Vorena attiecības uzplauka pirms vairāk kā astoņiem gadiem, un viņu mīlestība, kā to atzīst pats pāris, kļūst stiprāka ar katru dienu. Holivudas aktrise Vorenam dāvājusi divas meitiņas.

7. vietā – Andželīna Džolija (Angelina Jolie) un Breds Pits (Brad Pitt)

Par viņu it kā gaidāmajām kāzām baumots neskaitāmas reizes, tomēr pagājušajā gadā tas beidzot notika. Viņu ģimenē aug seši bērniņi, no kuriem trīs ir adoptēti.

6. vietā – Viktorija un Deivids Bekhemi (Victoria & David Beckham)

Ģimene Viktorijai un Deividam ir viņu dzīves lielākā prioritāte, bet laiku, kuru viņi pavada kopā ar saviem četriem bēriem abi dēvē par relaksējošu un neatkārtojamu. Abu attiecības pārdzīvojušas baumas par Deivida neuzticību, kas tikai pierāda, ka viņu laulību ir praktiski neiespējami satricināt.

5. vietā – Žizele Bundhena (Gisele Bundchen) un Toms Breidijs (Tom Brady)

Šo pāri, domājot par pievilcīgākajiem pasaules cilvēkiem, ir grūti neiedomāties – abi kopā izskatās neatkārtojami. Viņu attiecībās valda saticība, un abi jau kļuvuši par divu bērnu vecākiem. Nesen tika pabeigti abu sapņu villas celtniecības darbi, un jau tuvākajā laikā Žizele un Toms kopā ar meitu un dēlu pārvāksies uz dzīvi savā jaunajā mīlas ligzdiņā, kurā, iespējams, tiks radīts vēl kāds pēcnācējs.

4. vietā – Keita Midltone (Kate Middleton) un princis Viljams

2011.gadā Midltone un princis Viljams iestūrēja laulības ostā, un šī gada jūlijā abu ģimenē gaidāms pieaugums.

3. vietā – Miranda Kerr un Orlando Blūms (Orlando Bloom)

Par spīti visām ļaunajām mēlēm, Miranda un Orlando nesteidz šķirties, gluži pretēji - abi kopā ir pat ļoti laimīgi, un kopā audzina divus gadus veco dēlu Flinnu.

 

2. vietā – Eva Mendesa (Eva Mendes) un Raijens Goslings (Ryan Gosling)

Abi aktieri tiekas kopš 2011.gada septembra, un klīst baumas, ka jau tuvākajā laikā 31 gadu vecais Goslings bildinās Mendesu, 38.

 

1. vietā – Bejonse Noulza (Beyonce Knowles) un Jay-Z

Bejonse un Jay-Z, šķiet, ir perfekti it visā. Bez tā, ka viņi atzīti par 2012.gada pievilcīgāko pāri, viņi ir arī bagātākais un vairāk apspriestais pāris aizvadītajā gadā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Diwo 12.02.2013 12:54
Džolija un Pits Nav precējušies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss