Rianna un Spīrsa atkārtojušas leģendāro Madonnas un Britnijas skūpstu FOTO

Pagājuši aptuveni astoņi gadi kopš Britnija Spīrsa un Madonna šokēja publiku ar kaislīgo skūpstu uzstāšanās laikā MTV mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas laikā, un tagad 29 gadus vecā Britnija to savā ziņā atkārtojusi ar 23 gadus veco barbadosiešu izcelsmes dziedātāju Riannu.

Rianna un Spīrsa atkārtojušas leģendāro Madonnas un Britnijas skūpstu FOTO
Komentāri[13] Bilžu galerija[16] 24.05.2011 07:43

Britnija Spīrsa un Rianna kopā sniedza super seksīgu priekšnesumu Billboard mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas laikā Lasvegasā.

Pēc Riannas singla „S&M” izpildīšanas abas dziedātājas uz skatuves apmainījušās skūpstiem, kas nedaudz atgādināja Spīrsas un Madonnas kopīgo uzstāšanos MTV balvu pasniegšanas ceremonijas laikā pirms aptuveni astoņiem gadiem.

Britnija Spīrsa uzstāšanās laikā tāpat nodemonstrēja savu skaisto augumu – nenoliedzami regulārie treniņi, gatavojoties savai pasaules koncerttūrei „Femme Fatale”, devuši rezultātu..

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
pfff 25.05.2011 14:14
izskatās abas vulgāri, kā divas nogribējušās maukas, kas to vien gaida kad kāds iespraustu kautko tajās paplestajās kājstarpēs, tas nav vairs ne interesanti, ne stilīgi, ko viņas dara uz skatuves :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss