Igaunijas prezidenta sievas dāvana Madonnai izmesta miskastē

Saskaņā ar koncerta organizatoru vārdiem, «Madonna nav piekritusi tikties ar Ilvesa kundzi, tāpēc viens no uzstāšanās organizatoriem Pēters Rebane aizkulisēs prezidenta kundzes dāvanu pasniedza popzvaigznes menedžerim, kurš aplūkoja sporta tērpu, sarauca degunu un pēc Rebanes aiziešanas izmeta to atkritumu tvertnē».

Igaunijas prezidenta sievas dāvana Madonnai izmesta miskastē
Komentāri[31] 20.08.2009 08:21

Saskaņā ar anonīmā avota pausto informāciju Madonnas menedžeris pat neesot popdīvai parādījis Ilvesa kundzes dāvinājumu, jo «tāda mēroga zvaigznēm neklājas dāvināt tādas nekulturālas [dāvanas]».

Madonna gan esot pieņēmusi koncerta organizatoru dāvanu, kas esot bijusi kāda dārga rota.

Epopeju ar sporta tērpu portāla Elu24.ee pārstāvjiem apstiprinājis arī kāds igauņu skatuves strādnieks. Pēc viņa vārdiem, sporta bikses ar nacionāliem rotājumiem nākamajā dienā bijušas kājās kādam serbam, kurš tāpat kā viņa igauņu kolēģis pēc Madonas uzstāšanās strādājis skatuves novākšanas darbos.

Jau ziņots, ka Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa sieva Evelīna popmūzikas karalienei Madonnai, kas 4.augustā uzstājās Tallinā, bija nolēmusi dāvināt ar tautiskiem rakstiem izrotātu sporta tērpu.

Ideja par šāda tērpa dāvināšanu radusies pašai prezidenta dzīvesbiedrei, kuru īpaši iedvesmojis fakts, ka abas sievietes - gan 41 gadu vecā Igaunijas pirmā lēdija, gan 51 gadus vecā amerikāņu dziedātāja - kaislīgi aizraujas ar veselīgu dzīvesveidu.

Madonnas koncerts Tallinas Dziesmu svētku laukumā 4.augustā notika viņas pasaules tūres Sticky & Sweet Tour ietvaros.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [31] ››
notikums!!!! 05.09.2009 21:21
Un kas tad šī Madonna tāda būtu? Ar savu ķermeni ražo naudu - un viss! Pretīgi skatīties uz to muskuļu un cīpslu masu!!! Jā, ar inteliģenci arī tā pašvaki.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss