Tūkstošiem fani dziedot sēro par Maikla Džeksona nāvi (FOTO+VIDEO)

Tūkstošiem Maikla Džeksona fanu Amerikā sēro par leģendārā mūziķa nāvi. Cilvēki pulcējas gan pie slimnīcas, gan viņa bērnības mājas un bijušās dzīvesvietas, kā arī Zvaigžņu alejā Losandželosā.

Tūkstošiem fani dziedot sēro par Maikla Džeksona nāvi (FOTO+VIDEO)
Komentāri[16] Bilžu galerija[13] 26.06.2009 08:12

50 gadu vecumā no dzīves aizgājis popmūzikas karalis Maikls Džeksons. Viņam apstājusies sirds, vēsta pasaules ziņu aģentūras, atsaucoties uz mediķu teikto. Ātrā palīdzība ceturtdien pusdienlaikā pēc vietējā laika ieradās dziedātāja mājās Losandželosā un nogādāja viņu slimnīcā. Drīz pēc tam tika paziņots par M.Džeksona nāvi. Viņš tika pasludināts par mirušu pulksten 0.26 pēc Latvijas laika. ASV amatpersonas informē, ka piektdien paredzēta līķa sekcija, kas palīdzēs noskaidrot nāves cēloni

M.Džeksonam drīzumā bija plānota 50 koncertu sērija Londonā. Pirmajam koncertam bija jānotiek 13.jūlijā. M.Džeksonam bija veselības problēmas un publikas priekšā viņš nebija uzstājies pēdējos 12 gadus, informē BBC. Daudzas slavenības izteikušas līdzjūtību M.Džeksona tuviniekiem. «Es nevaru vien beigt raudāt par šo bēdīgo ziņu,» žurnālam People pavēstīja dziedātāja Madonna. «Vienmēr esmu apbrīnojusi Maiklu Džeksonu. Pasaule zaudējusi vienu no izcilajiem mūziķiem, bet viņa mūzika dzīvos mūžīgi.»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
:( 28.06.2009 09:51
Tā jau ir kamēr dzīvs, tamēr tiesā, kad miris žēl, tādi cilvēki ir nezēlīgi. Kad vajadzēja želot tad neželoja.....
Labi, ka Madonna palikuis 4 augustā būs gadsimta notikums, cerams atbrauks un varēs zvaigzni redzēt, žēl Džeksonu ta ar dzivajā vairs neredzēsim.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss