TOP10 apnicīgākās slavenības FOTO

Pamatojoties uz E-Poll Market veikto pētījumu, amerikāņu žurnāls Forbes sastādījis to slavenību sarakstu, kuras pārāk daudz gozējas dzeltenās preses lapaspusēs.

TOP10 apnicīgākās slavenības FOTO
Komentāri[26] 23.03.2009 07:55

Topa pirmajā pozīcijā iekļuvusī slavenība apnikusi 70%-iem respondentu. Salīdzināšanai, slavas zenītā esošās zvaigznes apnikušas tikai 3-7% respondentu.

Protams, topa absolūtā līdere ir Parisa Hiltone. To gan varēja secināt arī neveicot aptaujas. Rodas iespaids, ka šī sabiedrības „dāma” neizlien no televizoru ekrāniem un dažādiem izdevumiem. Viņu kinoaktrisēm pielīdzināt var tikai nosacīti, kaut viņas rēķinā jau ir darbs pie 19 filmām. Viena no viņas filmām „Skaistule un briesmonis”, kurā Parisa atveidoja galveno lomu, tikusi atzīta par sliktāko vēsturē.

2. vietā ierindojusies Lindsija Lohana, savācot 61% balsu. Jauniešu filmu zvaigzne pagājušajā gadā tika atzīta par sliktāko aktrisi un ieguva balvu, kuru neviens aktieris nevēlētos iegūt, proti, "Zelta aveni". Ja ne viņas skandalozais dzīvesveids, tad šī aktrise jau sen būtu norietējusi.

3. un 4. vietu savācot 51% balsu dala Pamela Andersone un Nikola Ričija. Novecojusī Playboy modele šobrīd ir mazākā mērā aktrise, kā kultūras fenomens. Vai kāds vispār atceras viņas lomas, bez „Pludmales patruļas”, tomēr liels daudzums skandālu, kāzu un laulības šķiršanu ļauj viņai palikt prožektoru gaismās.

Nikola Ričija nav tik daudz aktrise, kā sabiedrības dāma, kura lielā mērā populāra kļuvusi pateicoties savai draudzībai ar skandalozo Parisu Hiltoni. Šobrīd viņa var lepoties tikai ar dažiem seriāliem un neskaitāmiem foto žurnālu lapaspusēs.

5. vietā Mērija Keita Olsena (44%). Viņa šajā sarakstā ierindojusies augstākā vietā par savu dvīņumāsu Ešliju, jo pagājušā gada laikā viņai tika pievērsta sabiedrības uzmanība saistībā ar viņsaulē aizgājušo Holivudas aktieri Hītu Ledžeru. Īpaši bieži dzeltenās preses lapaspusēs viņa parādījās pēc aktiera nāves.

Kima Kardašiana ieguvusi 43% balsu. Viņai līdz šim bijusi viena nenozīmīga un visai muļķīga loma tikpat muļķīgā parodijā „Filma – katastrofa”, bet visādi citādi viņa ASV labi pazīstama, pateicoties viņas patikai pret nakts dzīvi.

Toms Krūzs ieguvis 39% balsu un līdz ar to ierindojies 7. vietā. Pirms 10 gadiem viņš bija daudzu sieviešu mīlulis, tomēr tagad viņa popularitāte ir kritusi. Pēdējā laikā presē viņš uzmācīgi bieži parādās savas ticības dēļ, kuru par visām varītēm vēlas uzspiest arī apkārtējiem.

8. vietā jau pieminētā Ešlija Olsena, kura apnikusi 37%-iem. Nefilmējas kopš 2004. gada un necenšas īpaši parādīties dzeltenās preses lapaspusēs, tomēr, pateicoties savai māsai – Mērijai Keitai Olsenai, vieta šajā sarakstā viņai tomēr ir atvēlēta.

9. vietā Džesika Simpsone (36% balsu). Viņa par visām varītēm vēlas filmēties pilnmetrāžas filmās, tomēr visi viņas mēģinājumi bijuši neveiksmīgi, un neviena no viņas filmām īpašu atzinību nav guvusi.

10. vietā Džeimija Linna Spīrsa ar 33%-iem. Viņas ceļu pretī slavai pārtrauca ziņas par viņas grūtniecību. Īpaši skandaloza šī ziņa bija tāpēc, ka stāvoklī viņa palika 16 gadu vecumā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
mmm 14.04.2009 21:26
nu es arii par Kurusovu LV topaa vinja patieshaam buutu pirmaa!!:D:D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss