MTV Eiropas mūzikas balvu ceremonijā dominē amerikāņu zvaigznes

Šā gada MTV Eiropas mūzikas balvu ceremonijā Liverpūlē ceturtdien dominēja amerikāņu zvaigznes, Britnijai Spīrsai un "30 Seconds To Mars" dodoties mājās ar divām balvu statujām.

MTV Eiropas mūzikas balvu ceremonijā dominē amerikāņu zvaigznes
Komentāri[25] 07.11.2008 13:11

Vienīgie apbalvotie briti bija bijušais "bītls" sers Pols Makartnijs, kurš tika pasludināts par "Absolūtu leģendu", un astoņdesmito gadu zvaigzne Riks Estlijs, kurš atzīts par visu laiku labāko mūziķi.

Makartnijam viņa dzimtajā Liverpūlē notiekošajā MTV Eiropas balvu ceremonijā tika pasniegta speciālbalva.

"Šis ir cilvēks, kurš izgudroja manu darbu," ceremonijā paziņoja U2 līderis Bono. "Ceļā uz šejieni Pols Makartnijs, kurš pats vadīja savu mašīnu, rādīja uz visādām vietām Liverpūlē. Tas bija kā braukt pāvesta mašīnā ar pašu pāvestu pie stūres. Rokenrola grupu Visumā "The Beatles" bija lielais sprādziens."

Saņemot balvu, Makartnijs pievienojās vairākām citām zvaigznēm, kas pauda prieku par Baraka Obamas uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās.

"Pirms daudziem gadiem šeit, Liverpūlē, piedzima četri mazi puikas, un galu galā mums klājās diezgan labi," ceremonijā sacīja Makartnijs.

"Tāpēc paldies visai manai ģimenei, visiem jums par ierašanos Liverpūlē, visiem Lielbritānijā un ikvienam Amerikā par to, ka balsojāt par Obamu."

Starp lielākajiem vakara uzvarētājiem bija amerikāņu popzvaigzne Britnija Spīrsa, kas saņēma balvu kā gada labākā mūziķe un par gada labāko albumu.

Pati dziedātāja tomēr nebija ieradusies uz ceremoniju pārpildītajā Liverpūles arēnā "Echo", kur aptuveni 10 000 fanu sajūsmā spiedza visa šova laikā.

Arī amerikāņu aktiera Džareda Leto vadītā rokgrupa "30 Seconds To Mars" saņēma divas balvas - kā labākā rokgrupa un par labāko videoklipu.

Starp zvaigznēm, kas vakarā kāpa uz skatuves, bija Bejonsa un Kenje Vests, kas saņēma balvu "urban" kategorijā.

Vairāki mūziķi ceremonijā pieminēja Obamas uzvaru. Vesta Estelles uzstāšanās laikā dziesmas "American Boy" noslēgumā uz skatuves milzīgajiem ekrāniem tika demonstrēta Obamas fotogrāfija.

Visdīvainākais šā gada ceremonijas laureāts bija britu astoņdesmito gadu dziedātājs Riks Estlijs, kura 1987.gada singla "Never Gonna Give You Up" videoklipu izmantojuši interneta muļķotāji.

Dziesma šogad iemantojusi negaidītu publicitāti saistībā ar internetā izplatītu joku - pārsūtītu vai ievietotu saiti uz it kā nopietnu jautājumu vietni, taču galā demonstrējot Estlija videoklipu. Aptaujas liecina, ka šādi izmuļķoti vismaz 18 miljoni pieaugušo amerikāņu.

Tā kā MTV Eiropas balvu nominācijas un saņēmējus izraugās balsotāji internetā, Estlijs izrādījies pārliecinošs favorīts visu laiku labākā mūziķa kategorijā, pārspējot U2 un Britniju Spīrsu.

Anglijas ziemeļrietumu pilsēta Liverpūle par 15.MTV Eiropas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijas norises vietu izraudzīta saistībā ar pilsētas vietu popmūzikas mantojumā. Bez "bītliem" no Liverpūles nākuši arī "Lightning Seeds", "Frankie Goes To Hollywood" un "The Zutons".

MTV Eiropas mūzikas balvu ieguvēju saraksts:

Labākais izpildītājs - Britnija Spīrsa;

Labākā rokgrupa - "30 Seconds to Mars";

Labākā uzstāšanās - "Tokio Hotel";

Labākā dziesma - Pinka "So What";

Labākais albums - Britnija Spīrsa "Blackout";

Labākais "urban" izpildītājs - Kenje Vests;

Labākais videoklips - "30 Seconds to Mars" klips dziesmai "A Beautiful Life";

Eiropas labākais izpildītājs - Emre Eidins (Turcija);

Visu laiku labākais izpildītājs - Riks Estlijs;

Labākais jaunais izpildītājs - Keitija Perija;

Mūziķu izvēle - Lils Veins;

MTV Eiropas mūzikas balvu Absolūtā leģenda - Pols Makartnijs.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
obelix23 13.11.2008 16:30
Žēl, ka COLDPLAY nesaņēma balvu. Viņi bija tiešām pēlnījuši. Šis albums viņiem bija vareni labs. Vismaz kautkādu jau varēja iedot. Vismaz Tokio Hotel neko nedabūja besī viņni nereāli.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss