Zinātnieki atklājuši sieviešu seksualitātes etalonu

Saskaņā ar nesen veiktajiem socioloģiskajiem testiem pašas seksīgākās sievietes ir īsa auguma, garām kājām un lielām krūtīm, un tieši tādas figūras ir XX un XXI gadsimta iekārojamākajām sievietēm Merilinai Monro un Skārletai Johansonei, ziņo The Daily Mail.

Zinātnieki atklājuši sieviešu seksualitātes etalonu
Komentāri[40] 20.08.2008 17:57

Pēc eksperimenta organizatora Viljama Brauna domām, sievietes ar miniatūrām figūrām tik ļoti piesaista pretējo dzimumu, jo viņu augumā nav vērojams skarbums un vīrišķīgums.

Tāpat ļoti svarīgs ir arī ķermeņa simetriskums, kuru gan sievietes, gan vīrieši vērtē ļoti augstu. Kādā nesen veiktā aptaujā tika noskaidrots, ka cilvēki, kuru viena sejas puse ir kā spoguļattēls otrai, pretējam dzimuma liekas simpātiskāki.

Tāpēc neizbrīna fakts, ka cilvēki ar simetrisku ķermeni respondentiem patīk daudz labāk. Tomēr ikdienas dzīvē cilvēki simetrijai nepievērš tik daudz uzmanības – sākumā mūsu skatiens vēršas uz daudz uzkrītošākām pievilcības pazīmēm – augumu, kāju garumu, plecu platumu.

1990. gadā doktors Deivids Perets nonāca pie slēdziena, ka visseksīgākā sieviešu sejas forma ir tāda, kura nedaudz atgādina sirds formu. Der piebilst, ka ar tieši tādu sejas formu var lepoties Andželīna Džolija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [40] ››
Uno 24.10.2008 17:47
Varu iztulkot to pētnieku teikto - tas nozīmē, ka vīriešiem sexīgas liekas neliela auguma proporcionāli veidotas būtnes ar kuplām krūtīm! To dēļ arī viduklis liekas daudz šaurāks un gurni platāki. Tas nav nekas jauns, t'das sievietes večiem patika arī 20.gs.!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss