"Poliglotam" Bilanam grūtības preses konferencē atbildēt uz jautājumiem (VIDEO)

Ar bijušo padomju republiku atbalstu pirmo vietu ieguvušais Dima Bilans pēc Eirovīzijas fināla sniedza preses konferenci, kurā galvenokārt demonstrēja savas vājās angļu valodas zināšanas.

"Poliglotam" Bilanam grūtības preses konferencē atbildēt uz jautājumiem (VIDEO)
Komentāri[88] 25.05.2008 09:31

Dima Bilans, kurš šogad gatavojas izlaist disku angļu valodā un esot pat iedziedājis duetu ar Nelliju Furtado, nu jau kļuvis leģendārs ar savu "lielisko" angļu valodu.

Jau uzstājoties konkursā, angļu valodas zinātāji atzīmēja, ka grūti saprast, par ko īsti ir dziesma, jo Bilana angļu valoda ir visai savdabīga. Preses konferencē izrādījās, ka Bilana angļu valodas zināšanas ir otrās klases līmenī. No sākuma viņš centās atbildēt krieviski, taču pēc tam, kad žurnāliste palūdza viņu atbildēt angliski, Dimas pavadošais vijolnieks šo lūgumu visai interesanti pārtulkoja krieviski: "Baba prosit po angliski".

Dima ķērās pie mikrofona un centās atrast dažus vārdus, ko skolā mācījies angliski, paziņojot, ka "sievietes ir mani iecienītākie cilvēki". Uz nākamo jautājumo, ko uzdeva Spānijas TV, Dima centās atbildēt ar dziesmu spāņu valodā, taču arī tai pa vidu aizmirsa vārdus.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [88] ››
... 03.07.2008 17:50
Nu baigie kritizētāji atradušies. Paši uz sevi paskatieties.Un pie tam bez viņa vēl ir n-tie dziedātāji un aktieri, kam angļu valoda klibo. Šaubos, vai kāds no visiem kritizētājiem pats zin angļu valodu kā savu dzimto..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss