Baltijas un Latvijas Ziemassvētku vecīši "spridzina" ballītē Lietuvā

Aizkulišu foto un video.

Baltijas un Latvijas Ziemassvētku vecīši "spridzina" ballītē Lietuvā
Bilžu galerija[29] 17.12.2023 14:36
Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka kontakti atrodami publikācijas noslēgumā.
2023. gada 16. novembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā uz 1. salidojumu pulcējās Baltijas valstu Ziemassvētku vecīši, kuri Viļņas septiņsimtgades svinību ietvaros Ģedimina pils Baltijas ceļa zālē parakstīja kopīgu Deklarāciju, ka Baltijas valstīs arī šogad ar vērienu tiek svinēti Ziemassvētki.


Tika pieņemts lēmums,  ka 2. salidojums notiks Rīgā 2024. gadā. Ziemassvētku vecīši Viļņā, Katedrāles laukumā atklāja Ziemassvētku Rezidenci, un pilsētas iedzīvotājus iepriecināja ar Ziemassvētku dziesmām.

Latviju pasākumā pārstāvēja muzikālais un ar Lapzemes sertifikātu sertificētais Ziemassvētku vecītis ar vairāk nekā 40 gadu stāžu Ainārs Ašaks, aizraujošo pasākumu uzņēmuma REALSPIEDZIVOJUMS.LV Ziemassvētku vecītis Sandijs Krastiņš, kā arī dziedošais Ziemassvētku vecītis Kārlis Ārgalis Straumēns.


FOTOGALERIJĀ ZIEMASSVĒTKU VECĪŠU ballīte Viļņā Aināra Ašaka vadībā


Valsts galvenais un populārākais Latvijas Ziemassvētku vecītis Ainārs Ašaks žurnālistiem vēsta, ka Viļņā daudz cilvēku vēlējušies aprunāties ar Ziemassvētku vecīšiem tieši uz ielas. Garāmgājējiem vecīši droši jautājuši: "Ko visvairāk vēlaties Ziemassvētkos? Vai zeltu, vai mīlestību, vai aspkāvienu?" Neviens cilvēks neizteica vēlmi par zeltu, visi izvēlējušies mīlestību un apskāvienus.Uzziņai:Kā sazvanīt un kur meklēt Ziemassvētku vecīti, lai apsveiktu savus mīļos? Kā "izsaukt" vecīti uz mājām vai sarīkot pārsteigumu kolēģiem tieši darba vietā Jaunā gada svinībās?

Portāls Vipi.tv publicē aktiera, pasākumu vadītāja, mūziķa un valsts populārākā Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka novēlējumu latviešu tautai un iedzīvotājiem:


"Ziemassvētku vecītis, šķiet, šobrīd milzīgo rēķinu laikā, atšķirībā no pilsētniekiem ir lielākais ieguvējs - pašam sava meža malkas apkure, apgaismojums ar svecēm un ēdiena pagatavošana uz dzīvās uguns, savukārt pārvietošanās ar Ziemeļbriežu pajūgu.

Gribētu novēlēt visiem Latvijas ļaudīm Ziemassvētkos izturību, lai spējam nomaksāt visus rēķinus, nepagurt dzīves līkločos, mīlestību, saticību, veselību! Un arī sirdsmieru! Prast novērtēt to bagātību, kas mums ir  - Eiropeiskās dzīves vērtības!


Par valdību un tās izdarībām - trūkst vārdu... Vai tiešām Ziemassvētku vecīšiem būtu arī jādibina savā partija, lai palīdzētu ieviest valstī kārtību?  Uzticības reitings mums būtu ļoti augsts: ko esam solījuši, to arī vienmēr izpildījuši...  Bet par dāvanām, - lai katram tiek tas, kas iecerēts. Citam būs prieks par svētku eglīti un pieticīgo mazumiņu, citam sajūsmu sagādās modernākais Iphone modelis. Bet vienu gan gribu novēlēt - lai nepazūd cilvēcība pret tiem, kam dzīvē grūtāk klājas!"


Sertificēts Ziemassvētku vecītis - Ainārs Ašaks, Pasaules Galvenā Santaklausa no Lapzemes, pārstāvis. Ar oficiālu sertifikātu Latvijā.


Par Ziemassvētku vecīša aktivitātēm un pasākumu vadīšanas jautājumiem ar mākslinieku sazināties varat Facebook - facebook.com/ainars.asaks vai pa mobilo tālruni +371 26410880.


E-pasts: ainarsaa@inbox.lv

Priecīgus svētkus un Laimīgu Jauno 2024. gadu!
Ainārs Ašaks BILŽU GALERIJĀ.Ballīte Viļņā:FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss