ESAM PRET ŠO MURGU: Jebkurš VĪRIETIS potenciāli ir VARMĀKA tikai tādēļ, ka vīrietis! Jebkura SIEVIETE ir UPURIS tādēļ, ka sieviete

Daudz kritizētā Ministru prezidente Evika Siliņa! Pikets pie Ministru kabineta 2023.gada 31.oktobrī, kad valdība skata tieši šo jautājumu. LATVJU TAUTAS VAIRĀKUMS IR PAR LATVIJAS NEPIEVIENOŠANOS STAMBULAS KONVENCIJAI!

ESAM PRET ŠO MURGU: Jebkurš VĪRIETIS potenciāli ir VARMĀKA tikai tādēļ, ka vīrietis! Jebkura SIEVIETE ir UPURIS tādēļ, ka sieviete
Komentāri[4] Bilžu galerija[27] 30.10.2023 20:58

Pikets notiek pie Ministru kabineta 2023. gada 31. oktobrī plkst. 11:00, kad valdība skata tieši šo jautājumu. 

Izskatīšanai valdībā tiek virzīts jautājums par Stambulas konvencijas jeb Eiropas Padomes konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu ratifikāciju, par to šodien, 30. oktobrī, koalīcijā panākto vienošanos žurnālistiem pavēstījusi daudz kritizētā Ministru prezidente Evika Siliņa no Vienotības.

Tāpat Saeimā šonedēļ sāk skatīt Tieslietu ministrijas virzītos likumprojektus partnerattiecību regulējuma ieviešanai, uzsver Ministru prezidente.

Latviešu tautas vairākums ir PRET Stambulas konvenciju! Šobrīd, raksta publicēšanas brīdī, ir savākti jau 27654 paraksti PAR LATVIJAS NEPIEVIENOŠANOS "STAMBULAS KONVENCIJAI". 


AICINĀM PARAKSTĪT VĒL SPIEŽOT ŠEIT. BALSOŠANA IR BEZ MAKSAS - INSTRUKCIJA, KĀ NOBALSOT, ŠĪS PUBLIKĀCIJAS NĀKAMAJĀS RINDKOPĀS.
UZZIŅAI NO 2023. GADA 8. OKTOBRA:


Latvijas Tautas kanāla vadītājs un TV ētera personība, mūziķis Kaspars Pudniks sarunā ar skandalozo dziedātāju Andri Kiviču:

Kaspars noskaidrojis, kādas sajūtas ir Andra Kiviča sirdī divas dienas pirms lielā piketa pie Ministru Kabineta 2023. gada 10. oktobrī plkst. 11:00.
"Sarunā Andris norāda, ka viņam vairs NAV ticības, ka jel kaut ko var mainīt šajā valstī - mūsu Latvijā.  Viņš savulaik esot KPVLV partijā, esot pārliecinājies, ka politika ir netīra spēle..... un vīlies tajā.
Kivičs kategoriski iestājas PRET Stambulas konvenciju un LGBT propagandu mūsu Tēvzemē, bet uzskata, ka vienkārši cilvēki bez VĒLĒŠANU SISTĒMAS maiņas NEKO nevar panākt.

Andris uzsver, ka DAUDZIEM viss ir KĀRTĪBĀ! Ledusskapis pilns un NAV par ko pārdzīvot!

Andris uzsver, ka pat tad, ja maize maksās 15€ gabalā vai benzīns 4€ litrā, joprojām tautai viss būs kārtībā...

Cietīs un cietīs!

Andris sarunā uzsver... - ierēdņu armija balso par Vienotību.

Andris papildus uzsver: "Man ģimene ir vissvarīgākais..., par to celšos un kritīšu!"

Tautai jāsaprot, ka tikai no tās ir atkarīga Latvijas nākotne.

Ģimene ir atbildīga par bērnu audzināšanu un viņu nākotni!


Andris atbalsta CĪŅU pret Stambulas konvenciju!" - vēsta YouTube raidījumu vadītājs Kaspars Pudniks.


ANDRIS KIVIČS, JŪLIJA STEPAŅENKO, KASPARS PUDNIKS UN DAUDZAS SLAVENĪBAS LŪDZ PARAKSTĪTIES VISUS LATVIJAS ĻAUDIS MANABALSS.LV SPIEŽOT ŠEIT. BALSOJUMS IR BEZMAKSAS - JĀNORĀDA ĶEKSĪTIS "GRIBU TIKAI BALSOT" 

Uzsaukuma autors ir mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, kurš žurnālistus informēja, ka jau daudzas slavenības ir uzrunātas un piekritušas atbalstīt iniciatīvu. 

Starp uzrunātajām slavenībām Pudniks minēja tādus grandus kā komponists Imants Kalniņš, publicists Lato Lapsa, politiķe Jūlija Stepaņenko, mācītājs Valters Korālis, mūziķis Andris Kivičs, vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, režisors Silvestrs Sīlis, mūziķis Valdis Atāls, TV zvaigzne Edgars Zveja, vienīgais Latvijas vēsturē pazīstamais Enerģētikas ministrs Auseklis Lazdiņš, žurnālists Kaspars Ūdris un daudzi citi. 

Prominenti atpazīstamo personu saraksts vēl tiks precizēts.

PARAKSTĪTIES VAR MANABALSS.LV, SPIEŽOT ŠEIT. PARAKSTĪŠANĀS IR BEZ MAKSAS - JĀNORĀDA ĶEKSĪTIS: VĒLOS TIKAI PARAKSTĪT.

16445 paraksti ir jau savākti šī raksta publicēšanas brīdī 7. OKTOBRĪ PLKST. 18:14 [ SKATIET BILŽU GALERIJAS PĒDĒJO KADRU ] - taču vajadzīgi vismaz vēl 9 tūkstoši parakstu trīs dienu laikā - līdz 10. oktobrim.

KASPARS PUDNIKS: Aicinām visus 2023. gada 10. oktobrī uz PIKETU pie Ministru kabineta! Tiekamies plkst.11:00!


Konvencijas saturs ir veidots balstoties radikālā feminisma ideoloģiskajā
pieņēmumā, ka jebkurš VĪRIETIS potenciāli ir VARMĀKA tikai tādēļ, ka viņš ir
vīrietis, bet jebkura SIEVIETE ir UPURIS tikai tādēļ, ka ir sieviete. 

To nosaka ”vēsturiski izveidojies sieviešu un vīriešu varas nevienlīdzīgs sadalījums, kura dēļ
vīrieši dominē pār sievietēm un diskriminē sievietes, un ir apgrūtināta sieviešu pilnīga
attīstība". Vīrietis no varmākas statusa var atbrīvoties vienīgi atzīstot un iesaistoties
aktīvā cīņā par dzimumu lomu maiņu un dzimumu stereotipu izskaušanu.

FOTOGALERIJĀ ŠĀ BRĪŽA UZSAUKUMA AUTORS KASPARS PUDNIKS DAŽĀDOS DZĪVES MIRKĻOS


UZZIŅAI, šodien, 2023. gada 7. oktobrī:

Saeima sākotnēji noraidīja lēmuma projektu, kas aicinātu nepievienoties Stambulas konvencijai 2023. gada 5. oktobrī.

Saeima noraidīja lēmuma projektu, kas aicinātu Ministru kabinetu informēt Eiropas Padomes ģenerālsekretāru par valsts nodomu nepievienoties Eiropas Padomes Konvencijai par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (Stambulas konvencija), ziņo Saeimas Preses dienests.

Par lēmuma virzību Saeimā atbildīgās Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols iepriekš norādīja, ka ir notikušas plašas, padziļinātas diskusijas par Saeimā iesniegto 12'973 Latvijas pilsoņu kolektīvo iesniegumu "Par Latvijas nepievienošanos Stambulas konvencijai", un ir uzklausīti gan ekspertu, gan pilsoniskās sabiedrības viedokļi un argumentācija. Komisija aicināja atbalstīt iesniegumā pausto iedzīvotāju iniciatīvu.

Visai precīzi daloties koalīcijas un opozīcijas balsojumos, deputāti plenārsēdē nobalsoja gan pret Ārlietu komisijas virzītā lēmuma projekta iekļaušanu nākamās kārtējās sēdes darba kārtībā, gan pret šā jautājuma nodošanu atpakaļ Ārlietu komisijai.

Tautas valodā runājot, šo jautājumu Saeima "vienkārši noraka", jo par pašu uzstādīto jautājumu, proti, aicinājumu nepievienoties Stambulas konvencijai, Saeima nebalsoja. ManaBalss.lv vērtējumā tas praktiski arī parāda pašreizējo politisko spēku samēru jautājumā par vai pret Stambulas konvencijas ratificēšanu.

Principā ir iespējams, ka opozīcijas deputāti sagatavoto lēmuma projektu varētu iesniegt atkārtoti jau kā savu. Bet tas, protams, ir pašu deputātu ziņā.


KONVENCIJAS BŪTĪBA:

2016.gada 10.maijā, Ministru kabinets, neskatoties uz atsevišķu ministru, nevalstisko organizāciju un sabiedrības veidokli, nolēma pilnvarot labklājības ministru parakstīt “Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu” (Stambulas konvenciju). Savukārt 2016.gada 19.aprīlī, Ministru kabinets apstiprināja Latvijas pozīciju par Eiropas Savienības pievienošanos Stambulas konvencijai. 

Atzīstot un apzinoties, ka vardarbība sabiedrībā un ģimenē ir nopietna un risināma problēma, jāatzīst, ka Stambulas konvencija nepiedāvā kvalitatīvi būtiskus pasākumus vardarbības novēršanai sabiedrībā papildus tiem, ko Latvijā jau nodrošina esošā likumdošana, toties papildus uzliek valstij smagu finansiālu, organizatorisku un ideoloģisku apgrūtinājumu, pieprasot pamatos pārveidot sabiedrības struktūru visās tās dzīves jomās - kultūrā, izglītībā, sociālajās normās, paradumos un tradīcijās, tai skaitā pārņemot kontroli pār cilvēku privātās dzīves telpu un ģimenes dzīvi. 

Šis bija pamatiemesls, kādēļ Lietuvas Seima Etniskās kultūras aizsardzības padome 2013.gadā iesniedza aicinājumu Lietuvas valdībai un prezidentei neparakstīt un neratificēt Stambulas konvenciju. Šis bija arī viens no iemesliem, kādēļ Polijas Tiesību institūts «Ordo Iuris» 2014.gadā aicināja Polijas parlamentu neratificēt Stambulas konvenciju. 

Stambulas konvencijā ir iekļauti instrumenti, kas paver ceļu pārāk plašām jēdziena “gender” jeb "sociālais dzimums" interpretācijām, apdraudot ne tikai Latvijas tradicionālo kultūru un ģimeniskās vērtības, bet arī veselīgas sabiedrības pastāvēšanu ilgtermiņā. Tas nedrīkst būt plānotais sasniedzamais mērķis, Latvijai pievienojoties kādam starptautiskam dokumentam. Šādas izpratnes uzspiešana bērniem un pusaudžiem ir pretrunā ar starptautiski un konstitucionāli atzītām tiesībām vecākiem izglītot savus bērnus atbilstoši savai pārliecībai un vērtībām. 

Papildus informācijai: Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras 2014.gadā publicētais pētījums «Vardarbība pret sievietēm: ES līmeņa apsekojums» rāda, ka vislielākā vardarbības pret sievietēm izplatība ir tieši tajās valstīs, kurās jau ilgstoši tiek ieviesta dzimumu līdztiesība un sociālo dzimumu vienlīdzība: Dānijā – 52%; Somijā – 47%; Zviedrijā – 46%; Nīderlandē – 45%; Francijā – 44%. Savukārt Polijā, kuras Konstitūcijas 18.pantā ietverta ģimenes un laulības konstitucionālā aizsardzība, vardarbības pret sievietēm izplatība ir tikai 19%.


Aicinām Latvijas Republikas Saeimu neratificēt "Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu" (Stambulas konvenciju) un atsaukt Latvijas pievienošanos Eiropas Komisijas aicinājumam Eiropas Savienībai parakstīt un ratificēt Stambulas Konvenciju.

Latvija, nepievienojoties Stambulas konvencijai, izvairītos no nelabvēlīgām izmaiņām sabiedrības apziņā, saglabājot Satversmē paredzētās vērtības, un pasargātu sabiedrību no Stambulas konvencijā paredzēto sociāli konstruēto dzimumu formu uzspiešanas.

PARAKSTAMIES ŠEIT


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [4]

Leila 30.10.2023 22:16
Nē - Stambulas konvencijai un maucībai!
Kaspars 30.10.2023 22:15
Par DABISKĀM VĒRTĪBĀM!
Māte 30.10.2023 21:41
Tā nedrīkst būt! Arī mūsu ģimene ir Pret:

ESAM PRET ŠO MURGU: Jebkurš VĪRIETIS potenciāli ir VARMĀKA tikai tādēļ, ka vīrietis! Jebkura SIEVIETE ir UPURIS tādēļ, ka sieviete

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss