Turi roku uz pulsa! Par aktuālāko konferencēs, semināros un izstādē 'Medbaltica 2023'

Sekss, atkarības, neskaidras nāves. Medbaltica 2023 meklē un sniedz atbildes!

Turi roku uz pulsa! Par aktuālāko konferencēs, semināros un izstādē 'Medbaltica 2023'
Komentāri Bilžu galerija[13] 15.09.2023 04:01
Turi roku uz pulsa! Par aktuālāko konferencēs, semināros un izstādē “Medbaltica 2023”
FOTOGALERIJA
2023. gada 21. un 22. septembrī – Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā durvis vērs medicīnas nozares profesionāļiem, kuri konferencēs un semināros izstādē “Medbaltica 2023” iepazīs nozares jaunumus un diskutēs par aktuālo.

BIĻETES ŠEIT


Šogad izstādē notiks vairāk nekā 15 profesionālie pasākumi – konferences, sēdes un semināri –, kuros ir aicināti dalīties pieredzē arī ārzemju speciālisti.

Par seksu, atkarībām un neskaidrām nāvēm

Pirmoreiz izstādē “Medbaltica” 21. septembrī notiks Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas konference. Tās tēma: “Mūsdienu izaicinājumi primārajā veselības aprūpē – sekss, atkarības, neskaidras nāves. Meklējam atbildes!” Konferences dalībnieki atbildes uz ģimenes ārstiem svarīgiem jautājumiem meklēs kopā ar Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra speciālistiem – psihiatri Dr. med. Lieni Sīli un narkologu Mārtiņu Ennīti, kā arī Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra Tiesu medicīnas ekspertīžu departamenta direktori, vecāko tiesu medicīnas eksperti, Latvijas delegāti Eiropas Tiesu medicīnas padomē Dr. med. Jolantu Vamzi-Liepiņu. 

Detalizētāka informācija:www.llgaa.lv

Par māsu nākotni


21. septembrī uz klātienes konferenci “Mūsu māsu nākotne” Ķīpsalā aicina Latvijas Māsu asociācija, kas dalīties pieredzē ir aicinājusi arī kolēģus no Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas un Izraēlas. Pasākumā aplūkos jautājumus, kas skar māsu profesijas tiesiskos, profesionālos, izglītības un arī personīgos aspektus. 

Papildu informācija:www.masuasociacija.lv

Par sirds veselību un oftalmoloģijas aktualitātēm


Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) paralēli izstādei “Medbaltica 2023” kolēģus aicina uz divām starpdisciplinārajām konferencēm: 21. septembrī norisināsies konference “Sirds veselība”, savukārt 22. septembrī – konference “Aktualitātes oftalmoloģijā”. Kardiologs, Latvijas Kardiologu biedrības prezidents Andrejs Ērglis: “Šis laiks un zināšanu apjoms ir tik mainīgs un ārkārtīgi liels, ka mums, mediķiem, ir grūti visam izsekot līdzi. Tādēļ ir ļoti svarīgi, ka varam rīkot konferences, kurās noteiktu nozaru speciālisti, kas strādā citās nozarēs, ārstiem dod galveno esenci, un notiek šī ideālā zināšanu apmaiņa”. 

Pieteikšanās konferencēm:www.arstubiedriba.lv

Par interneta tehnoloģijām un mākslīgo intelektu


Ierasti izstādes pirmajā dienā, 21. septembrī, Ķīpsalā norisināsies Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference “Digitalizācija – iespējas attīstīties un strādāt efektīvāk veselības aprūpē. Vai mēs to pietiekami izmantojam? Ko darām un kādas iespējas?”, kurā tiksies veselības aprūpes vadītāji. Konferences dalībnieki spriedīs par digitalizācijas interneta tehnoloģiju un mākslīgā intelekta lomu veselības aprūpē.

Par rehabilitāciju un psihiatriju


21. septembrī “Medbaltica 2023” norisināsies arī Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācijas sēde “Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu un psihiatru sadarbība Latvijas kontekstā”, kas aizskars ļoti aktuālus, svarīgus jautājumus gan rehabilitācijas ārstiem, gan psihiatriem, gan citiem speciālistiem. 

Vairāk:https://www.prm.lv/

Par sievietes veselību novecojot


21. septembrī Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija aicina apmeklēt starpdisciplināro sēdi “Kā sievietei vairot veselīgi nodzīvoto gadu skaitu”. Sēdē piedalīsies dažādu specialitāšu pārstāvji, tostarp endokrinoloģe, profesore Ilze Konrāde pastāstīs par endokrinologajiem novecošanās aspektiem, neiroloģe Dr. med. Viktorija Ķēniņa – par neirokognitīvajām izmaiņām pusmūžā, bet ginekoloģe Dr. Ieva Briedīte – par sievietes seksuālās dzīves kvalitāti pusmūžā. 

Vairāk:www.ginasoc.lv

Par sāpēm un fizioterapiju
Latvijas Fizioterapeitu asociācijas klīniskajā konferencē, kas Ķīpsalā norisināsies 22. septembrī, fizioterapeiti runās par sāpēm, akūtām un hroniskām, un sāpēm paliatīvajā aprūpē, kā arī izzinās fizioterapijas iespējas un ārstēšanas pieejas sāpju mazināšanā. Konferencē mīsies Latvijas un ārzemju ekspertu ziņojumi ar praktiskiem gadījumiem no fizioterapeitu klīniskās vides. 

Vairāk:www.fizioterapeitiem.lv

Par antibiotikām

22. septembrī uz konferenci “Antibiotikas – zinātnes, ārstniecības un farmaceitiskās aprūpes kontekstā” aicina Latvijas Farmaceitu biedrība. Pirmoreiz biedrības konferenču vēsturē farmaceiti pieskarsies veterinārijas jautājumiem. 

Vairāk: www.farmaceitubiedriba.lv

Par rīšanas traucējumiem
Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācija uz konferenci, kurā aplūkos dažādus disfāgijas aspektus un tās ārstēšanu, interesentus aicina 22. septembrī. Vairāk:www.facebook.com/events/1034232851219082

Par zobu veselību un mutes higiēnu trīs konferencēs


Abās izstādes dienās, 21. un 22. septembrī, Ķīpsalā notiks Latvijas Zobārstu asociācijas konference. Pirmajā dienā būs ražotāju aktualitātes par plombējamiem materiāliem, ergonomiku, profilakses līdzekļiem un, pēc zobārstu vēlēšanās, arī informācija par apdrošināšanu zobārstiem. Savukārt otrajā dienā tiks aplūkotas ģimenes zobārstniecības un ortodontijas tēmas, kā arī sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes stomatoloģijas institūta bērnu nodaļu pievērsīsies bērnu zobārstniecības jautājumiem. 

Vairāk:www.lza-zobi.lv

Papildināt un atsvaidzināt savas zināšanas konferencē 21. septembrī aicina arī Latvijas Zobu higiēnistu asociācija (papildu informācija:www.lzha.lv) un Latvijas Zobārstniecības asistentu asociācija, kas konferenci rīko 22. septembrī. Pieteikšanās:www.evisit.eu

Bet tas vēl nav viss!

Kā zināms, no 2024. gada publiskajā telpā ārējais automātiskais defibrilators būs obligāts, tāpēc 21. septembrī plkst. 16.00 uzņēmums “Remedine” sadarbībā ar “Sarkano krustu" rīko lekciju “Ārējais automātiskais defibrilators – reāla nepieciešamība vai modes lieta?”. “Altex” 21. septembrī plkst. 13.00 piedāvā fizioterapeita skatījumu, kā pareizi lietot ergonomiskos krēslus, lai uzlabotu savu ikdienu, bet plkst. 17.00 būs lekcija par zobārstniecības uzgaļiem un to kopšanu.


Pilna pasākumu programmu skatiet šeit: www.bt1.lv/medbaltica/visit.php#events


Ekspozīcija

Līdztekus konferencēm izstādē “Medbaltica 2023” apmeklētāji varēs iepazīties ar plašu zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu ekspozīciju, ko demonstrēs uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Ķīnas, Itālijas, Rumānijas, Ukrainas, Ungārijas un Zviedrijas.

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

BIĻETES UZ MEDBALTICA 2023 INTERNETĀ ŠEIT

Sekojiet līdzi jaunumiem www.facebook.com/Medbaltica
Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8

Izstādes darbalaiks
21. septembris 09.00–19.00
22. septembris 09.00–19.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4,00 EUR

Autostāvvieta – 4,00 EUR

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss