Sadosimies rokās ar ukraiņu tautu! Koncerts Ukrainas brīvībai pie Kongresu nama

StandWithUkraine! Labdarības tālrunis 90006086.

Sadosimies rokās ar ukraiņu tautu! Koncerts Ukrainas brīvībai pie Kongresu nama
Komentāri Bilžu galerija[11] 25.02.2023 12:15
Sestdien, 2023. gada 25. februārī, no plkst. 12.00 laukumā pie Rīgas Kongresu nama Latvijas mūziķi otro gadu velta savus priekšnesumus Ukrainas atbalstam, vienojoties koncertā “Ukrainas brīvībai”. #StandWithUkraine

Gan koncerta laikā, gan pēc tam darbojas portāla Ziedot.lv labdarības tālrunis 90006086 (1.42 eur par vienu zvanu). Ziedot var ik dienu, ik diennakti.

Ziedojumi tiek vākti projektam "Gaismu Ukrainai"!, kas nozīmē, energotaupības iekārtām, kas dod gaismu cilvēkiem. Vairāk informācijas ziedot.lv/gaisma.FOTOGALERIJĀ DZIEDĀTĀJA KATRĪNA GUPALO


Uzziņai:


ziedot.lv/gaisma– šeit ir redzama saziedotā summa uz katru konkrēto brīdi. Līdz ar tumsas iestāšanos, 24. un 25. februārī, tiks izgaismota Rīgas Kongresu nama fasāde Ukrainas karoga krāsās.
• - No plkst. 12.00-17.00 Latvijas mūziķu koncerts “Ukrainas Brīvībai”
• Koncerts tiek filmēts un translēts LTV, TV3 un TV24 kanālos,


• -Koncerta laikā notiks ziedojumu vākšana ar ziedot.lv
• Biedrība “Tavi draugi” - mērķis ir veicināt ziedotāju aktivitāti - pret ziedojumiem ''pārdot ' UA merch preces - t kreklus, cepures, pagaidu tetovējumus, hoodijus. un citas preces, atbalstot Ukrainas ražotājus un radot arī paši savu merchu, tādējādi vācot ziedojumus, no kuriem daļa ziedojumu tiek nodota Ukrainas armijai un daļa sniedz atbalstu Ukraiņiem Latvijā! Iegādājoties MERCH preci - ziedotājs pats izvēlas - KAM vēlas savu ziedojumu novirzīt!
• “BORŠČS - Garšīgi pie ukrainietēm” piedāvās boršču, uzkodas un pīrādziņus, kas būs iegādājami pret ziedojumiem.
• Turpinot 2022. gadā iesākto, Ukrainā kritušo piemiņai tiks veidota svecīšu josla no Ukrainas vēstniecības līdz Krievijas vēstniecībai.
• Pasākuma vietā koncerta laikā tiks izvietoti 3 džipi un droni, lai prezentētu projekta “Latvijas bairaktars” projekta ietvaros iegādātos auto un dronu komplektus, kas vēlāk tiks nogādāti Ukrainai.
• Par Ukrainas bruņoto spēku kaujās iznīcināto
Krievijas armijas tanku “T-72B”
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Ukrainas Aizsardzības ministriju ir radušas iespēju uz Rīgu atgādāt Ukrainas bruņoto spēku kaujās iznīcināto Krievijas armijas tehnikas vienību – tanku “T-72B”Šo tanku 2022. gada 31. martā iznīcināja Ukrainas aizstāvji tanku cīņas laikā pie Dmytrivkas (Bučas apgabals, Kijivas reģions). Ukrainas bruņotajiem spēkiem izdevās tanku neitralizēt, izmantojot kumulatīvo lādiņu, trāpot tanka munīcijas nodalījumam, kas izraisīja sprādzienu un spēcīgu ugunsgrēku.

Ukrainas bruņoto spēku kaujās iznīcinātais Krievijas armijas tanks “T-72B” uz Latviju nogādāts sadarbībā ar Ukrainas Aizsardzības ministrijas atbalstu un ir Ukrainas Nacionālā militārā vēstures muzeja eksponāts.
Tanks “T-72B” no 2023. gada 24. februāra līdz 26. martam būs novietots iepretim Krievijas vēstniecībai Latvijā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss