Krāšņākie skaistuma svētki Baltijā – izstāde Baltic Beauty 2022

Krāšņākie skaistuma svētki Baltijā – izstāde Baltic Beauty 2022
Komentāri Bilžu galerija[15] 13.10.2022 19:25

Krāšņākie skaistuma svētki Baltijā – izstāde “Baltic Beauty 2022”

Jaunākie skaistumkopšanas produkti, procedūras un pakalpojumi, aizraujoši vizāžistu, bārddziņu, frizieru, spa meistaru un nagu speciālistu konkursi, paraugdemonstrējumi un profesionāļu konsultācijas – to visu no 14. līdz 16. oktobrim varēs izbaudīt gada košākajā skaistuma industrijas pasākumā − izstādē “Baltic Beauty 2022” Ķīpsalā!

“Skaistumkopšanā aizvien pieaug pieprasījums pēc dabiskām izejvielām, kas atspoguļojas arī daudzos “Baltic Beauty” dalībnieku piedāvājumos. Izmantojiet iespēju izmēģināt jaunos produktus un pakalpojumus, konsultēties ar speciālistiem, lai noskaidrotu sev piemērotāko skaistuma formulu, bet profesionāļi gūtu jaunas zināšanas konferencēs, semināros un meistarklasēs,” norāda “Baltic Beauty” vadītāja Kristīne Čerņavska.

Visjaunākos un inovatīvākos plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus izstādes “Baltic Beauty” hallēs “Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” prezentēs vairāk nekā 240 uzņēmumu no 15 pasaules valstīm. Izstādē ko noderīgu sev atradīs ikviens – gan nozares profesionāļi, kas vēlas turēt “roku uz pulsa” un būt lietas kursā par visu jauno, gan interesenti, kas varēs iepazīt, izmēģināt jaunākos produktus un pakalpojumus, izdevīgi iepirkties un saņemt speciālistu konsultācijas.

Daudzveidīgu skaistumkopšanas klīniku pakalpojumu klāstu, dažādas aparāttehnoloģijas, gan profesionālās, gan lietošanai mājās paredzētās, aktuālākos kosmētikas produktus no sejas kopšanas līdz permanentajam grimam, no skropstu un nagu pieaudzēšanas līdz jaunākajām aparātprocedūrām varēs iepazīt hallē “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule”.

Savukārt hallē “Matu skaistuma pasaule” varēs atrast ne vien matu kosmētiku, profesionālos instrumentus, aksesuārus un aprīkojumu frizētavu saloniem, bet arī konsultēties ar profesionāliem frizieriem un vērot pasaules klases meistaru paraugdemonstrējumus. Turpat rotaslietu un aksesuāru sadaļā“Rotaslietu pasaule” apmeklētājiem savus radošos darinājumus piedāvās rotaslietu meistari.

Nozīmīgs izstādes “Baltic Beauty 2022” papildinājums ir plašā pasākumu programma, kas profesionāļiem sniedz iespēju iegūt jaunas zināšanas un kaldināt savu meistarību, bet apmeklētājiem – baudīt konkursu atmosfēru un rast iedvesmu. Šogad “Baltic Beauty 2022” notiks trīs konferences, forums, septiņas meistarklases, tostarp arī Natālijas Naidas (Ukraina) meikapa seminārs un meistarklase “Krāsa. Forma. Faktūra”, un 37 profesionālie konkursi!

Starptautiskais frizieru festivāls

Visās trīs izstādes dienās norisināsies arī International Hairstyling Festival, kurā būs gan semināri un izcilu frizieru meistarklases, arī WAHL Artistic Teamtrenera, praktizējošā meistara Enesa Dogana (Vācija) meistarklase par moderniem 2023. gada sieviešu, vīriešu griezumiem, gan arī konkursi. Frizieri demonstrēs savu meistarību un modes redzējumu, radot modernus matu griezumus, krāsojumus un frizūras, izsmalcinātus matu sakārtojumus līgavām un līgavaiņiem, fantāzijas frizūras, un, protams, pārsteigs ar neiedomājamiem tēliem.

Pirmoreiz notiks Matu pinumu festivāls

Latvijā ar katru gadu aizvien lielāku popularitāti gūst dažādi matu pinumi sievietēm, bērniem un arī vīriešiem. Tāpēc 14. oktobrī “Baltic Beauty” norisināsies Matu pinumu festivāls, kurā notiks vairāki semināri. Ikviena sieviete ar meitu vai citu modeli, kas vēlas iemācīties dažādas afrikāņu bizīšu pīšanas tehnikas un gūt zināšanas par materiālu izmantošanu to pīšanā, var pieteikties semināriem. Vairāk par semināriem: www.bt1.lv/bb

Noskaidros labākos meikapa meistarus

16. oktobrī norisināsies divi aizraujoši konkursi, kuros spēkiem mērosies esošie un topošie vizāžisti un stilisti. Konkursā “Kreatīvais meikaps” 65 minūšu laikā ir jāizveido kreatīvs tēls, izmantojot oriģinālus un interesantus meikapa risinājumus, savukārt konkursā ““Paese” color smoky eayes” kokursantu uzdevums būs izveidot mūsdienīgu un gaumīgu vakara meikapu ar dekoratīvās kosmētikas "Paese" izsniegtajiem produktiem. Konkursu nolikums un pieteikšanās: www.unastyle.lv

Konference kosmētiķiem un kosmetologiem

Aktuālākais izejvielu un konservantu piedāvājumā, jaunākās tendences aktīvo vielu jomā, mīti un patiesība par cilmes šūnām ­– par šiem un daudziem citiem jautājumiem varēs uzzināt konferencē “Skaistuma industrija: no produktu inovācijām uz nākotnes tirgus maiņu”, ko rīko Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija un “GMT Beauty Trade”.Pieteikšanās konferencei mājaslapā: www.lkka-cidesco.lv/lv

Konference par omega 3 taukskābju nozīmi

Kāda ir omega taukskābju nozīme bioķīmiskajos procesos, kāda ir taukskābju nozīme sievietes veselībā un omega 3 taukskābēm uzturā – uz šiem un vēl daudziem citiem aktuāliem jautājumiem par vitamīniem 14. oktobrī izstādē diskutēs Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārajā konferencē “Omega 3 taukskābju nozīme veselības veicināšanā”. Reģistrēšanās konferencei: www.arstubiedriba.lv

Wellness forums

Hronisks stress, darbs ar elpošanu, mīti un realitāte par veselīgu uzturu, krāsu terapija, preventīvā medicīna kā jaunā medicīniskā paradigma ­– par to diskutēs Latvijas Spa & wellness federācijas un masāžas un jogas skolas “SPA School” kopīgi organizētajā forumā “Komplementāra terapija skaistumkopšanas industrijā. Metodes, iespējas, rezultāti”. Forums norisināsies 16. oktobrī.

Konkursi rudmatainajiem, garo matu īpašniecēm un bārdaiņiem

Arī šogad Ķīpsala iemirdzēsies ugunīgi oranžās krāsās, jo izstādē notiks konkursi, kas aicina pulcēties rudo matu, bārdu un vasaras raibumiņu īpašniekus, kā arī visus tos, kuriem rudās, oranžās un ugunīgi sarkanās krāsas savā tēlā ir īpaši tuvas un mīļas. Tāpat “Baltic Beauty” notiks atraktīvi konkursi, kuros varēs piedalīties garo matu īpašnieki un īpašnieces, kā arī notiks Baltijasbārdu un ūsu čempionāts. Vairāk par konkursiem: www.bt1.lv/bb

“Baltic Beauty 2022” atklāšanas ceremonija notiks 14. oktobrī plkst. 12.00 hallē “Sejas un ķermeņa pasaule” (halle Nr. 2).

Iepazīsties ar “Baltic Beauty 2022” pasākumu programmu:www.bt1.lv/bb

Sekojiet “Baltic Beauty” aktualitātēm sociālajos tīklos:

www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty

www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas ielā 8

Darba laiks:
14.–15. oktobrī 11.00–20.00
16. oktobrī 11.00–17.00

Biļetes:

Ieejas biļete – 5 €

Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 3 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Ieejas biļete derīga vienreizējam apmeklējumam jebkurā izstādes dienā.

Autostāvvieta – 5 €

Iepriekšpārdošana internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php


“Baltic Beauty 2022” jaunāko skaistumkopšanas līdzekļu TOP 15

Jau šajā nedēļas nogalē – no 14. līdz 16. oktobrim – Ķīpsalā notiks Baltijas krāšņākie skaistuma svētki – izstāde “Baltic Beauty 2022”, kur apmeklētāji varēs iepazīties ar jauniem zīmoliem, inovatīviem produktiem un Latvijā vēl neredzētiem skaistumkopšanas līdzekļiem. No plašā jaunumu klāsta piedāvājam TOP 15. Ko izvēlēsies tu? Nāc uz izstādi, izmēģini produktus un atrodi savējos!

Korneoterapeitiskā kosmētika

“Response by Dr. Stavro” ir Latvijā radīta jaunās paaudzes kosmētika. Tā novērš dažādas ādas problēmas – sausumu, pigmentāciju, priekšlaicīgu novecošanos, atjauno un stiprina ādas aizsargbarjeru. “Response by Dr. Stavro” korneoterapeitiskā kosmētika jutīgai ādai ir īpaši paredzēta pilsētniekiem, kā arī ieteicama sagatavošanās un rehabilitācijas periodā pirms un pēc agresīvām kosmētiskajām procedūrām.

Sejas mazgāšanas želeja ar mikrosudrabu

Sudraba ārstnieciskās īpašības ir pazīstamas jau sen. Tāpat arī zināms, cik svarīga ir pastāvīga un intensīva problemātiskas ādas kopšana. Viegli putojošā “Erromy” sejas mazgāšanas želeja ar antimikrobu iedarbību, kur galvenā aktīvā sastāvdaļa ir mikrosudrabs, tam lieliski noderēs! Želejas sastāvā esošais ekstrakts, kas iegūts no gaiļa ērkšķa (Maclura cochinchinensis) lapām, palīdz samazināt pūtītes un tauku dziedzerus, sašaurina poras un mazina ādas iekaisumu. Lietošana: uzklāt mazgāšanas želeju uz samitrinātas vai sausas sejas ādas, divas minūtes iemasēt un noskalot ar ūdeni.

Galvas ādas losjons vīriešiem

“Berrywell” ”MENNSBILD” Sensitive Skin Toner ir augstas kvalitātes, efektīvs, maigs ādas kopšanas losjons, kas īpaši izstrādāts sausai, apsārtušai un kairinātai galvas ādai. Rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas mitrina un mazina niezi, piemērots maigai galvas ādas kopšanai. Losjons palīdz līdzsvarot ādas dabisko aizsargspēju. Ar pievilcīgu vīrišķīgu smaržu. Lietošana: pēc ikdienas mazgāšanas vienmērīgi uzklāt matu saknēm. Neizskalot.

Ampulas skaistai sejai

“Arcaya” sejas ampulas ir īsti skaistuma eliksīri! Galvenā ampulu atšķirība un priekšrocība ir to iedarbības ātrums un augsta sastāvdaļu un aktīvo vielu koncentrācija. Jaunajā “ARCAYA Lifting Selection” komplektā ietilpst trīs ampulas: “Arcaya Hyaluron Plus”, kas ilgstoši iedarbojas uz dehidrētu un prasīgu ādu, “Arcaya Best Caviar” ādas atjaunošanai un mitrināšanai un “Arcaya Golden Repair”, kas lieliski atjauno un kopj nobriedušu un raupju ādu. Kombinācijā ar sejas pamata kopšanu tās dod izcilus rezultātus. Lietošana: pusi ampulas satura ieliet plaukstā un uzklāt uz attīrītas sejas ādas.

SOS nakts sejas maska

Jaunajai “Carelika” SOS nakts sejas maskai ir viegla tekstūra, tā uzlabo ādas stāvokli un piešķir veselīgu mirdzumu. Maska atjauno ādu miega laikā un aizkavē novecošanās pazīmes, intensīvi baro to un atjauno bojātās šūnas. Aktīvās sastāvdaļas: fukogels, nātrija hialuronāts, argirelīns. Lietošana: pirms gulētiešanas uz attīrītas sejas ādas uzklāt plānā kārtā SOS nakts masku, no rīta noskalot to ar ūdeni.

Aizsargājošs sprejs pret e-piesārņojumu

“GMT Beauty” ražotais sprejs darbojas kā vairogs pret elektromagnētisko starojumu, iekārtu zilās gaismas starojumu un apkārtējās vides piesārņojumu ādai un matiem. Aktīvās aizsargājošās sastāvdaļas palēnina foto novecošanās procesu un samazina redzamās izmaiņas ādā. Samazina iekaisuma procesus un hiperpigmentācijas risku. Piemērots visiem ādas tipiem un bērniem. 100% dabiskas izcelsmes produkts. Aktīvās vielas: Ectoin® natural, Cobiodefender EMR, hidrolizēts kolagēns, alvejas un gurķu ekstrakti

Latvijā radīts serums sejai 

“Fitodrogas Dermocosmetic” – daudzfunkcionāls sejas ādas toni un struktūru uzlabojošs serums ar niacinamīdu (B3 vitamīnu) un bērza melnās piepes (čagas) ekstraktu. Serumam ir īpaši viegla, patīkama gelveida tekstūra un nemanāms, Francijā radītu hipoalerģisku smaržu aromāts. Serums ir ļoti spēcīgs kosmētikas produkts, jo satur specifiskas aktīvās vielas augstā koncentrācijā. Tas neaizstāj ikdienas ādas kopšanas rituālu, bet ir iekļaujams tajā papildu specifisku problēmu risināšanai. Ieteicams lietot kursa veidā (viens iepakojums – viens kurss). Produkts satur vairāk nekā 96 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Piemērots jutīgai ādai. Nesatur spirtu, silikonu, parabēnus.

Zīda terapija matiem

Iemīļotā “BioSilk” zīda terapijas kolekcija tagad ir pieejama ar jasmīnu un medus aromātu – “Biosilk” Silk Therapy Irresistible Collection! Tā ir izstrādāta no sastāvdaļām, kas palīdz novērst matu galu šķelšanos un matu pūkošanos, nodrošinot optimālu mitruma līmeni un piešķirot matiem spīdumu. “Biosilk” produktos nav parabēnu, silikonu un sulfātu!

Profesionālā meikapa bāze

“Verdeoasi” –izgaismojoša un mitrinoša grima bāze meikapa noturībai visas dienas garumā. Grima bāze izlīdzina sejas ādas reljefu un veido fiksējošu pamatu dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai, bet tās vieglā formula neaizsprosto poras un nodrošina ilgstošu ādas komfortu. Profesionāļi to novērtēs!

Mikroaļģu gels jūsu pēdām

“Spirularin” kosmētika, kam pamatā ir Spirulina mikroaļģu aktīvie ekstrakti, piedāvā novatorisku risinājumu dažādām ādas slimībām, kas palīdz neitralizēt baktērijas, sēnītes un vīrusus. Dabīgo sastāvdaļu pamatā ir īpaši mitrinošs betaīna komplekss un patentētā Spiralin® mikroaļģu sastāvdaļa. Viegli absorbējams, patīkams, atvēsinošs un atsvaidzinošs – šīs īpašības “Spirularin” gelu padara par ļoti populāru dienas līdzekli sausai, jutīgai un problemātiskai pēdu ādai, pierādot, ka gelam ne vienmēr ir jābūt lipīgam.

Attīrošs pīlings galvas ādai

“Pharmaceris” H-Stimupeel attīrošais pīlings ir paredzēts dziļai galvas ādas attīrīšanai matu zuduma, plānu matu vai plikpaurainības gadījumā, kā arī cilvēkiem ar blaugznām vai seborejisku dermatītu matu zonā. Īpašā formula ieteicama regulārai un profilaktiskai lietošanai. Iedarbība: ar pīlinga palīdzību atbrīvo folikulu atveri un atjauno galvas ādas fizioloģisko līdzsvaru. Pīlings dziļi attīra galvas ādu un samazina matu taukošanos.

Atsvaidzinātājs sejai un maska

Iegūstiet ādas mirdzumu ar “Exception Rosée” sēriju! Tas ir īsts aktīvo sastāvdaļu koncentrāts, kas atjaunoādas mirdzumu un atsvaidzinato. Formula, kas bagātināta ar keramīdiem, omega 3 un 6 taukskābēm, stiprina un tonizē ādu, vienlaikus samazinot pirmās novecošanās pazīmes.

Toniks ilgstošai sejas mitrināšanai

Latvijā ražotais “7 Day Cosmetics”toniks maigi attīra ādu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes ādas kopšanu ar ilgstošu mitrināšanu un ādas pH līmeņa līdzsvarošanu.  Novērš sausumu, diskomfortu, palēnina novecošanās procesus un aizsargā pret vides piesārņojumu. Sastāvā esošās dabīgās eļļas un aktīvās sastāvdaļas padara ādu mirdzošu un atsvaidzina to. Augu ogļhidrātu komplekss PENTAVITIN® novērš ādas sausumu un dziļi mitrina.

Serums sejai ar atjautīgu saktivizēšanas sistēmu

“ANESI LAB” FRESH MIX JELLY HA hydra gel ir serums ar atjautīgu sastāvdaļusajukšanas, aktivizēšanas sistēmu, lai nodrošinātu maksimāli spēcīgu aktīvo vielu iedarbību. Mitruma magnēts hialuronskābe, kas tikko sajaukta ar hydra-gel, nodrošina intensīvu mitrināšanu, novēršot dehidratāciju un blāvumu, lai padarītu seju mirdzošāku, tvirtāku un izlīdzinātu grumbas.

Acu maska

“Arsenijs Fabrica” Baikāla ķiverenes (Scutellaria Baicalensis) sakņu ekstrakts, hialuronskābe un kolagēns palīdz piegādāt ādai svarīgas komponentes, lai to mitrinātu un apgādātu ar barības vielām, kā arī atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām.

Tie ir tikai daži no jaunajie m skaistumkopšanas produktiem, kuri būs aplūkojami un izmēģināmi “Baltic Beauty 2022”.

Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki

Jau no 14. līdz 16. oktobrim Ķīpsalā notiks skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2022”, kur hallēs “Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 240 dalībnieki no 15 pasaules valstīm! Gan uzņēmumu ekspozīcijās, gan konkursu un meistarklašu laukumos varēs ne vien vērot meistaru paraugdemonstrējumus, bet arī konsultēties un smelties zināšanas.

Šogad “Baltic Beauty” notiks trīs konferences, forums, septiņas meistarklases, kā arī 37 profesionālie konkursi! “Baltic Beauty 2022” pasākumu programmu skatiet šeit:www.bt1.lv/bb


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss