Palīdzēsim! Latviešu mūziķi vienojas Ukraiņu atbalstam projektā "Jā! Mieram!"

JĀ! MIERAM! - KATŌ.

Palīdzēsim! Latviešu mūziķi vienojas Ukraiņu atbalstam projektā "Jā! Mieram!"
Komentāri[5] Bilžu galerija[7] 18.03.2022 04:15

Latviešu mūziķi vienojas Ukraiņu atbalstam projektā “Jā! Mieram!”

Latvijas mūziķi un “EHR Latviešu Hiti” sadarbībā ar labdarības portālu “Ziedot.lv” un Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" īsteno projektu “Jā! Mieram!”. Latvijas mūziķu mērķis ir ar sabiedrībā iemīļotu un atpazīstamu dziesmu palīdzību, kuru piedziedājumi tiks izpildīti ukraiņu valodā aicināt cilvēkus ziedot līdzekļus karā cietušajai Ukrainas tautai.

Projekta ietvaros Latvijā pazīstami mūziķi dalīsies ar savu viedokli un sajūtām par šobrīd notiekošo Ukrainā, kā arī izteiks savu redzējumu par palīdzības iespējām. Intervijas noslēgumā viesi izpildīs kādu no saviem atpazīstamākajiem skaņdarbiem, piedziedājumu nodziedot ukraiņu valodā. Iedziedātās dziesmas pēcāk tiks iekļautas radio “EHR Latviešu Hiti” ikdienas rotācijā.

“Šis ir laiks, kad ir neiespējami palikt par malā stāvētāju. Kā Latviešu hitu radiostacija vēlamies sniegt arī savu atbalsta artavu, lai mazinātu tās sāpes, ko šobrīd piedzīvo Ukrainas tauta un zeme. Savu ieguldījumu varam sniegt veidā, kādu vislabāk protam – atskaņot dziesmas, vienot Latvijas un Ukrainas ļaudis ne vien dziesmās un kopīgā dvēseliskā stājā, bet arī iesaistoties ziedojumu vākšanas kampaņā. Ticam, ka ar šo atbalstaprogrammu mums izdosies aizsniegt un iedrošināt sniegt palīdzīgu roku tiem cilvēkiem, kam tas šobrīd visvairāk ir vajadzīgs,” stāsta Toms Barons Lūķis, “EHR Latviešu Hiti” zīmola vadītājs.

Pirmajā Latviešu hiti atbalsta programmas intervijā piedalījās dziedātāja Kato, īstajā vārdā Anna Zankovska - skatiet FOTOGALERIJĀ.

Jaunā mūziķe sarunas laikā pauda sašutumu par to, kā var uzbrukt nevainīgiem cilvēkiem. Kato uzsver, ka šis ir ne tikai šausmu pilns stāsts, bet arī tāds, kurā mēs varam piedzīvot drosmi, cilvēciskumu un rūpes vienam par otru. Dziedātāja uzskata, ka kopā mēs varam paveikt tiešām ļoti daudz: “Ikviens var sniegt palīdzīgu roku, tālu nemeklējot. Svarīgi ir ieguldīt tik, cik mēs varam, un nekaunēties par to, ja tā summa ir neliela.”

“Ukraiņu cilvēki, kas patreiz piedzīvo šausminošus laikus, ir pelnījuši mūsu palīdzību. Tāpēc esmu bezgala pateicīga par šo projektu, kas ar dziesmu spēku palīdzēs savākt nepieciešamos līdzekļus, lai sniegtu palīdzīgu roku gan cilvēkiem Ukrainas teritorijā, gan tiem, kas pamet valsti, bēgot no kara briesmām,” komentē labdarības portāla “Ziedot.lv” vadītāja un valdes priekšsēdētāja Rūta Dimanta.

Projekta ietvaros ierakstītās latviešu mūziķu dziesmas radio “EHR Latviešu Hiti” ēterā būs dzirdamas sākot ar 14. martu. Reizi nedēļā pēc ''Jā!Mieram!'' epizodes iznākšanas rotācijai tiks pievienota jauna dziesma konkrētā mākslinieka izpildījumā. Jaunākās epizodes būs iespējams noskatīties EHR Youtube, Facebook un Instagram platformās. Atgādinām, ka privātpersonas un uzņēmumi var atbalstīt Ukrainu, ziedojot portālā Ziedot.lv: www.ziedot.lv/ukrainai.

EHR Latviešu Hiti ir populāraikais Latviešu popmūzikas interneta radio ar apraidi Ventspilī 94.5. Radio ēterā skan tikai rūpīgi atlasīti hiti latviešu valodā, kas pasniegti mūsdienīgā audio noformējumā un ietver sevī gan jaunākās latviešu dziesmas, gan hitus no neatkarīgās Latvijas dibināšanas pirmsākumiem. Programmas “EHR Latviešu hiti” misija ir attīstīt Latvijas mūzikas industriju un veidot saikni starp kvalitatīvas Latvijas popmūzikas industrijas pārstāvjiem un viņu auditoriju, vairojot mākslinieku atpazīstamību, kā arī latviešu mūzikas prestižu un pieprasījumu.

Komentāri [5]

Skolnieciņš 25.03.2022 22:37
24. февраля 2022. года Российская Федерация беспричинно напала на Украинскую Республику. Этому акту агрессии нет прощения. Россия — это страна агрессор. Диктатор Владимир Путин показал своё истинное лицо всему миру. Украине нужна наша помощь. Призываю каждого человека, в чьем сердце течём божественный свет и вера в добро, произнести молитву Богу Перуну за здравие Украины и украинцев. Издавна Бог Перун был защитником Киева. Сила великого громовержца – Бога Перуна – безгранична. Его молнии пронзали небеса и вершили небесное правосудие. Добро воздавалось добром, а зло воздавалось злом. Чтобы произнести молитву Перуну, необходимо на шею надеть перуницу (коловрат), зажечь две свечечки – одну синею, а другую жёлтую – и произнести молитвенные слова семь раз. Молитва Богу Перуну за здравие Украины и украинцев: «Отче наш Перуне, трижды славен будь! Твоя сила правит миром как в Прави, так и в Яви. Твои молнии сверкают небесными огнями. Обрати свой взор на землю сию. Ниспошли на нас своё благословенье. И даруй страждущим свою благодать. Защити нас внуков Твоих, всех светлых перуничей. И услышь наши молитвы. Защити земли Киевские! Защити Украину. Защити украинцев. Верши небесное правосудье. И отчисти Землю Матушку от нелюдей. Защити всех добрых людей. Яко Ярила – Солнце дарует нам свет, тако, Отче наш Перуне, даруй нам защиту.». Как только догорят свечи, двенадцать раз произносятся слова: «Перун – Огнекудрый! Да защитит сила Твоя Украину и украинцев от Коляды, до Коляды! Ибо сила Твоя и воля Твоя у нас в крови.». В доме можно установить идол Бога Перуна и его изображение на бумаге. С благословением Бога Перуна, Сколниециньщь из святого леса ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Слава Украине! Героям слава! #24.02.2022. #родноверы #родноверие #Перун #БогГромовержец #БогПерун #Перун–НебесныйОтец #Украина #СлаваУкраине! #воина #ВойнаНаУкраине #Skolnieciņš #СвятойЛес
Skolnieciņš 25.03.2022 22:37
2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija iebruka Ukrainas Republikā. Sākās karš. Šis ir nepieļaujams agresijas akts. Šo Krievijas rīcību nedrīkst piedot. Krievija ir agresorvalsts. Diktators Vladimirs Putins nodemonstrēja savu patieso seju visai pasaulei. Ukrainai iet sūri. Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība. Aicinu ikvienu cilvēku, kura sirdī mīt dievišķā gaisma un ticība labajam, aizlūgt visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par Ukrainu un ukraiņu tautu. Kopš tālas senatnes Dievs Pērkons ir debesu kārtības uzturētājs. Pērkoņtēvs ir taisnīgs un godīgs. Labu viņš atalgo ar labu, bet ļaunu viņš atalgo ar ļaunu. Iedegsim savā mājā uz palodzes divas svecītes: vienu zilu, otru dzeltenu. Uzvilksim kaklā Pērkoņkrustu. Skaitīsim lūgšanu Pērkonam – Debesu Tēvam 7 reizes. Lūgšana Dievam Pērkonam Ukrainas un ukraiņu atbalstam: «Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Uzklausi manu lūgšanu, uzklausi visas tautas lūgšanu. Pasargā Ukrainu no austrumiem uz rietumiem, no dienvidiem uz ziemeļiem. Pasargā Ukrainu no sumpurņiem un ļaundariem. Atvairi iebrucējus ar savu milnu! Atvairi iebrucējus ar saviem zibeņiem! Sasper visus sumpurņus un ļaundarus ar trejdeviņiem zibeņiem! Svētī Ukrainas zemi. Svētī ukraiņu tautu. Pērkoņtēv, sit savas bungas! Pērkoņtēv, sper savus zibeņus! Dāvā Ukrainas aizstāvjiem, Ukrainas varoņiem drosmi! Dāvā ukraiņiem drosmi un gribasspēku. Atvairi no Ukrainas naidniekus. Pasargā ukraiņu tautu! Lai Pērkoņkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Lai Pērkons dārd un debesis rīb! Slava Ukrainai! Slava varoņiem! Lai godāts visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!». Ar Pērkoņtēva svētību, Skolnieciņš no svētmeža ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Slava Ukrainai! Varoņiem slava! #24.02.2022. #dievturi #dievturība #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Ukraina #SlavaUkrainai! #karš #karšUkrainā #Skolnieciņš #svētmežs
Nav dzirdeta 21.03.2022 14:34
Maksliniecei vajag pr atpazistamibu
aio 20.03.2022 04:57
Fantastiski, ka esam atkal tik vienoti. Galvenais gan būtu neaizmirst arī par savas tautas grūtdieņiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss