Uzmanību zibakcija! Auto Brīvības brauciens ar Ukrainas karogiem gar Krievijas vēstniecību. Aicināti visi!

Karogus varēs saņemt uz vietas. Šodien, 26. februārī plkst. 18.00 lauksaimnieki un visi citi Ukrainas atbalstītāji aicināti pulcēties uz tikšanos kopīgam, miermīlīgam braucienam ar automašīnām cauri Rīgai un gar Krievijas vēstniecību atbalstot Ukrainu!

Uzmanību zibakcija! Auto Brīvības brauciens ar Ukrainas karogiem gar Krievijas vēstniecību. Aicināti visi!
Komentāri[3] Bilžu galerija[4] 26.02.2022 14:29
Šodien, 26. februārī plkst. 18.00 lauksaimnieki un visi citi Ukrainas atbalstītāji aicināti pulcēties uz tikšanos kopīgam, miermīlīgam braucienam ar automašīnām cauri Rīgai un gar Krievijas vēstniecību atbalstot Ukrainu!

Starts no Siguldas šosejas, Rīgas virzienā pirms viadukta Ādaži / Tallina.

Ja ir, līdzi ņemam Ukrainas karogu, ja nav, uz vietas būs iespējams dabūt! Jo vairāk būsim, jo pamanāmāki būsim, drīkst info palaist tālāk!
 
Maršruts: Brīvības iela, Kalpaka bulvāris, Elizabetes iela, Eksporta iela, 11 novembra krastmala un līdz dzelzceļa tiltam. Gar Krievijas un Ukrainas vēstniecībām kolonna varētu braukt ap plkst. 19.00 līdz 19.30.

Par šo akciju portālu Vipi.tv informēja lauksaimnieks Rihards Kalniņš.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Skolnieciņš 25.03.2022 22:39
Šodien ir 25. marts – Māras diena. Šī diena ir par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Nāves un dzīvības Dieviete Māra ir paši pazīstama latvju tautas dzīvesziņā (dievturībā). Viņa uztur līdzsvaru dabā. Līdzsvaru starp nāvi un dzīvību. Dieviete Māra izskatās kā jauna, slaida sieviete ar sniegbaltu ādu un melniem, kā naksnīgas debesis, matiem. Viņas acis ir melnas kā nakts tumsa. Viņas rokās ir ass sirpis. Viņa ir tērpta melnās, baltās vai arī tumši zilās drānās. Dievietei Mārai ir dažādas izpausmes un dažādas formas. Dievietei Mārai ir raksturīgas divas savstarpēji pretējas izpausmes: Māra – Veļu Māte un Māra – Zemes Māte. Māras – Veļu Mātes veidolā Dieviete Māra ir nāves nesēja un Veļu valstības valdniece. Māra – Veļu Māte ar savu aso sirpi pārgriež likteņa dzīparu. Kad tas notiek, cilvēks mirst. Un Māra – Veļu Māte pavada cilvēka dvēseli uz Veļu valstību. Kur cilvēka dvēsele sagaida jaunu pārdzimšanu. Savukārt, Māra – Zemes Māte ir dzīvības dāvātāja un cilvēces aizgādne. Māra – Zemes Māte ir līdzās cilvēkam, tam piedzimstot. Māras – Zemes Mātes veidolā Dieviete Māra sagaida cilvēka dvēseli šaisaulē. Tāds ir dvēseļu pārdzimšanas cikls. Nāve ir jaunas dzīvības sākums. Reinkarnācija nosaka pasaules kārtību. Mūsu senči zināja, kā nāve ir tikai starpposms starp veco dzīvi un jauno. Cilvēka mūžs ir ierobežots, tomēr dvēsele ir nemirstīga. Dieviete Māra pieskata mūs un vada mūs šajā dzīvē, tā arī nākamajās. Būsim pateicīgi Dievietei Mārai par viņas rūpēm un gādību. Priecīgu Māras Dienu!
Ar Dievietes Māras atklāsmēm, dievturis Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss