Izstāde Baltic Beauty 2021 Ķīpsalā! Izcilas cenas, jaunākās novitātes un procedūras skaistumkopšanā

Vērtīgas konferences un aizraujoši konkursi. Smelies idejas, satiec izcilus speciālistus un iepērcies par labām cenām!

Izstāde Baltic Beauty 2021 Ķīpsalā! Izcilas cenas, jaunākās novitātes un procedūras skaistumkopšanā
Komentāri Bilžu galerija[16] 09.12.2021 10:15

Viss skaistumam izstādē “Baltic Beauty 2021”!

Jau no 10. līdz 12. decembrim Ķīpsalā pēc gadu ilga pārtraukuma notiks Baltijā gaidītākā skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2021”, kur varēs uzzināt aktuālāko nozarē, iepazīt jaunākos kosmētikas produktus, procedūras un pakalpojumus skaistumam – sejai, ķermenim, matiem. Būs arī vērtīgas konferences un aizraujoši konkursi. Smelies idejas, satiec izcilus speciālistus un iepērcies par labām cenām!

Izstādes “Baltic Beauty 2021” hallēs “Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 200 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas, Spānijas, Itālijas un Vācijas. Turklāt šogad izstādē būs arī atsevišķa rotaslietu un aksesuāru sadaļa.

FOTOGALERIJA

“Mēs visi ļoti gaidām šo izstādi! Tā ir lieliska iespēja beidzot atkal pabūt Baltijas skaistumkopšanas notikuma epicentrā un iepazīt pašu aktuālāko nozarē. Šogad izstādē varēs ne vien konsultēties ar dažādiem speciālistiem, testēt skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus, bet arī iegādāties sev tīkamas rotaslietas un sarūpēt īpašas Ziemassvētku dāvanas mīļajiem,” stāsta “Baltic Beauty” projekta vadītāja Kristīne Čerņavska.

Latvijā ražota kosmētika

Kosmētikas ražošanas industrija arī Latvijā turpina augt un attīstīties, iepriecinot mūs ar jauniem un konkurētspējīgiem produktiem un pakalpojumiem. “Baltic Beauty 2021” apmeklētāji varēs iepazīt un izmēģināt Latvijā ražotu spa kosmētiku – “Norden Cosmetic” prezentēs pīlingus, masāžas eļļas, masāžas sveces, losjonus, vannas sāļus un cukura vaskus. Pašmāju uzņēmums “7 Day Cosmetics” prezentēs pretnovecošanās līdzekļus sejai, pretcelulīta un drenējoša ķermeņa kosmētiku, produktus topošajām un jaunajām māmiņām. Tāpat interesenti varēs izmēģināt Latvijā radīto bioaktīvās dabas kosmētiku no Ķemeru dūņām un sērūdeņraža minerālūdens – “Kemmern”.

Skaistumkopšanas aktualitātes

Tieši izstādē “Baltic Beauty” skaistumkopšanas uzņēmumi izvēlas prezentēt savus jaunākos un inovatīvākos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus. Arī šis gads nav izņēmums! Gan profesionāļi, gan ikviens interesents varēs iepazīt jauno kosmētikas zīmolu Latvijā ar franču saknēm – “Carelika”, videi draudzīgo itāļu dabīgās kosmētikas zīmolu “Lali Natural Cosmetics”, spāņu kosmētikas zīmolu “BioSkin Dermolife Cosmetic” u. c. Tāpat izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt kolagēnu “Beauty Peptides Formula” ar hialuronskābi, vitamīnu C un bambusa silīciju. Savukārt “Beauty Imagine Space” prezentēs Latvijā nebijušu skropstu pieaudzēšanas LED sistēmu, kas jau ir ļoti populāra ASV un Kanādā.

Vienlaikus izstādē notiks konferences, semināri, prezentācijas un meistarklases, kurās pieredzē dalīsies pasaules klases speciālisti no Latvijas un ārvalstīm. Izmantojiet iespēju – izstādē satieciet profesionāļus un konsultējieties!

Hairstyling Academy

Visās trīs “Baltic Beauty 2021” dienās norisināsies Hairstyling Academy izglītojošie semināri. 10. decembrī uz semināru “Veiksmīga formula. Bārddzinis – eksperts” aicina latviešu frizieris Kristaps Slakters-Zvejsalnieks, savukārt aktuālākās matu tetovējumu (Hair Tattoo) tendences prezentēsUna Jansone.11. decembrī semināru meistariem profesionālo prasmju pilnveidei “Instrumenti matu griezumiem”vadīs Pjotrs Palčejs, bet padomus vakara frizūrām gariem matiem sniegs vairākkārtēja starptautisku frizieru konkursu uzvarētāja no Somijas – Helena Kuorti (Helena Kuortti). Bet ar jaunākajām tendencēm afrikāņu bizīšu pīšanā iepazīstinās Marija Jermolajeva. Savukārt 11. decembrīar neakadēmisko koloristiku iepazīstinās Marija Tihomirova, bet ar aktuālajām matu krāsošanas tehnikām – Danija Bretmane (Dania Bredtmann) no Vācijas.

Neinvazīvās metodes ķermeņa estētikai

10. decembrī Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija izstādē aicina apmeklēt konferenci “Neinvazīvās metodes ķermeņa estētikai un veselībai”, kurā uzstāsies zinoši fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti. Fizioterapeite Elīna Brūklene stāstīs par fizioterapijas iespējām ķermeņa estētikas uzlabošanai, kosmētiķe Terēze Beļkova informēs par aktīvajām vielām ķermeņa kopšanas kosmētiskajos līdzekļos, uztura speciāliste Dr. Guna Havensone dalīsies uztura stratēģijās vielmaiņas korekcijai, bet koučs Diāna Isajeva dalīsies ar psihodiagnostikas metožu lietderību skaistumkopšanā. Konferences programmu skatīt

Spa speciālistu konkurss

Vēl pirmajā izstādes dienā, 10. decembrī, norisināsies jauno spa speciālistu konkurss “Meistaru aleja”, kura mērķis ir parādīt masāžas skaistumu, iepazīstināt ar tehnikas standartiem un prasībām, parādīt masāžas tehniku dažādību un palīdzēt saprast, kura ir vispiemērotākā. Starp citu, konkurss ir lieliska iespēja spa centru vadītājiem nolūkot savu potenciālo darbinieku – spa speciālistu. Konkursu organizē mācību centrs “SPA School” ar Latvijas Spa & Wellness federācijas atbalstu. Konkursa programmu skatīt

Mūsdienīga pieeja svara problēmu risināšanā

11. decembrī izstādē notiks starpdisciplinārā konference “Mūsdienīga un daudzpusīga pieeja svara problēmu risināšanā”, kurā varēs uzzināt, kāda ir zarnu mikrobioma ietekme uz metabolismu un novecošanos, kā grelīns un leptīns ietekmē ēstgribu un svaru, kādu iespaidu atstāj dažādas diētas, kādas ir medikamentozās un nemedikamentozās svara samazināšanas iespējas. Lektoru rindās būs gastroenteroloģe dr. med. Ilze Kikuste,rezidente endokrinologa specialitātē Sabīne Upmale-Engela, plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis, kardiologs asoc. prof. Kārlis Trušinskis u. c. Pieteikšanās konferencei: https://ej.uz/tk43 Detalizētu programmu skatīt

Padomi rudo matu kopšanā

12. decembrī “Baltic Beauty 2021” iemirdzēsies ugunīgi oranžās krāsās, jo uz izstādi īpaši ir aicināti rudo matu, bārdu un vasaras raibumiņu īpašnieki, kā arī visi tie, kuriem rudās, oranžās un ugunīgi sarkanās krāsas savā tēlā ir īpaši tuvas un mīļas. Pievienojies un iepazīsties ar aktuālajiem kosmētiskajiem produktiem rudo matu un bārdas kopšanai.Turklāt Ķīpsalā notiks arī konkurss garāko rudo matu īpašniekiem, noskaidros ugunīgāko bārdu, jaunāko, vecāko un spilgtāko rudmataino dalībnieku, kā arī izvēlēsies pašu ugunīgāko pāri un ģimeni. Pieseko: “Baltic Beauty” fokusā – rudmatainie

“Baltic Beauty 2021” atklāšanas ceremonija notiks 10. decembrī plkst. 12.00 hallē “Sejas un ķermeņa pasaule” (halle Nr. 2).

Detalizētu “Baltic Beauty 2021” pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/bb

Uzmanību!

Izstāde notiks epidemioloģiski drošā vidē un to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni.

Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti.

Ieejas noteikumi bērniem: līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.

Vēršam uzmanību, ka pirmajā dienā, 10. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 izstāde notiks zaļajā režīmā, kas nozīmē, ka pirmās divas stundas varēs apmeklēt pieaugušie un bērni tikai ar derīgu sertifikātu.

Izstādes darba laiks:
10.–11. decembris 11.00–20.00
12. decembris 11.00–19.00

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet aktualitātēm arī sociālajos tīklos:
facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty
instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Ieejas biļete – 5 €
Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 3 €
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss