ATVADU FOTOGALERIJA: 24 gadu vecumā draugu kāzās mīklainos apstākļos gājis bojā izcilais hokejists Matīss Kivlenieks

INFORMĀCIJA PAR NĀVES IEMESLU PAPILDINĀTA 7. JŪLIJĀ. ATVADU FOTO. Video. R.I.P.

ATVADU FOTOGALERIJA: 24 gadu vecumā draugu kāzās mīklainos apstākļos gājis bojā izcilais hokejists Matīss Kivlenieks
Komentāri[18] Bilžu galerija[26] 05.07.2021 19:27

24 gadu vecumā traģiskā nelaimes gadījumā ASV 2021. gada 4. jūlijā gājis bojā Latvijas hokeja izlases vārtsargs Matīss Kivlenieks.Raksts publicēts 5.jūlijā. INFORMĀCIJA PAR NĀVES IEMESLU PAPILDINĀTA 7. JŪLIJĀ:


"Kivlenieka nāves cēlonis, kas minēts ekspertīzes autopsijā, ir uguņošanas lādiņa sprādziens, krūšu kurvja trauma, nevis galvas trauma pēc kritiena, kā tas bija pirmajā policijas izvirzītajā versijā.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību Matīsa tuviniekiem, draugiem un visai Latvijas hokeja saimei. ATVADU FOTOGALERIJA.


* * *

UZZIŅAI NO 5. JŪLIJA:

ASV policija vēsta, ka Kivlenieks piedalījies kāzu svinībās un atpūties baseinā, kad svētku laikā noticis negadījums ar pirotehniku, un cilvēki steigušies pamest baseinu. Matīss steigā esot paslīdējis, nokritis un ar galvu atsities pret betona malu. Sportists guvis smagu galvas traumu, kas izraisīja viņa nāvi.
Hokeja skolas “Pārdaugava” audzēknis Kivlenieks bija Latvijas izlases vārtsargs Rīgā aizvadītajā pasaules čempionātā, vārtos stājoties četrās spēlēs. Hokejista karjerā Kivlenieks aizvadīja astoņas spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur sezonu noslēdza Kolumbusas "Blue Jackets" sastāvā.


"Ar savu cīņassparu, darba ētiku un attieksmi Kivlenieks bija patiess paraugs sportā! Matīsa aiziešana ir liels zaudējums ne tikai Latvijas hokejam, bet visai latviešu tautai," vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Kolumbusas "Blue Jackets" pirmdien apstiprināja informāciju par sava vārtsarga nāvi un paziņoja, ka traģiskā negadījumā Kivlenieks kritienā guvis galvas traumu. Pēc Kivlenieka kritiena nekavējoties izsaukta ātrā palīdzība, tomēr viņš drīz vien nomiris.

Kā vēsta izdevums “The Athletic”, atsaucoties uz Mičiganas štata pilsētas Novi policiju, incidents noticis, kad Kivlenieks bijis baseinveida džakuzi (hot tub) kopā ar vairākiem citiem cilvēkiem. Pēkšņi noticis incidents ar pirotehniku, tādēļ cilvēki steigšus centušies pamest baseinu.

Pirotehnika bijusi nepareizi novietota, tādēļ šāviņi sākuši lidot cilvēku virzienā.

“Mēģinot izkļūt no baseina, viņš paslīdēja, pakrita un atsitās ar galvu pret betonu,” vēsta policijas pārstāvis Džeisons Meiers.

Policija izsaukta svētdien vakarā neilgi pēc pulksten 22 pēc vietējā laika; mediķi ieradušies piecu minūšu laikā. Kivlenieks nogādāts slimnīcā, kur ārsti konstatēja viņa nāvi. Pirmdien plānota līķa sekcija; policija turpina izmeklēšanu, ziņo laikraksts "The Detroit News".Meiers vēsta, ka pagaidām nav skaidrs, vai nepareizi izšautā pirotehnika trāpījusi Kivleniekam. Cilvēks, kurš veicis pirotehnikas palaišanu, nav bijis alkohola reibumā.
"Kivi [Kivlenieks] bija izcils jauns vīrietis, kurš katru dienu un ikvienu, ko satika, sagaidīja ar smaidu," Kolumbusas kluba sēru paziņojumā pauda "Blue Jackets" hokeja operāciju prezidents Džons Deividsons. "Viņa devums mūsu organizācijā pavadītajos četros gados netiks aizmirsts."

ASV žurnālisti vēsta, ka Kivlenieks kopā ar savu komandas biedru Elvi Merzļikinu nedēļas nogalē devušies pie "Blue Jackets" vārtsargu trenera Menija Legeisa uz viņa mājām Mičiganas štatā. Kā liecina kāzu uzņēmuma "Zola" mājaslapā atrodamā informācija, svētdien Mičiganā tika rīkotas Legeisa meitas Sabrinas kāzas.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis sarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka ziņa par Kivlenieka nāvi bija negaidīta un pēc tās neviens vēl nav atjēdzies. Kalvītis uzteica Kivlenieka ieguldījumu valstsvienībā, kur vārtsargs pasaules čempionātā Rīgā veicināja izlases vēsturē pirmo uzvaru pār Kanādu.

Kivlenieku kā ļoti mērķtiecīgu, pieklājīgu, centīgu un allaž smaidīgu sarunā ar Latvijas Radio atcerējās jauniešu un junioru vecuma izlašu treneris Ēriks Miļuns. Viņš uzsvēra, ka Kivlenieka nāve pirmkārt liels zaudējums viņa ģimenei un tuviniekiem, kā arī vārtsarga draugiem, paziņām un visam Latvijas hokejam. 

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [18]

Kristīne 07.07.2021 23:35
Vājprāts...līdzjūtība tuviniekiem
Nauris 07.07.2021 23:34
Vāks.. Kāpēc Latvijai atņem tik traģiskā veidā tik izcilus hokejistus?? - Žoltoku, SKrastiņu, Matīsu... R.I.P.. Lai viņiem visiem vieglas smiltis!! Nebeidzamas sēras.. Vakar LV vēl tieši bija piemiņas diena.. Skumju šalts.. Līdzjūtība ģimenēm, radiem, faniem..
Baiba Liepina 07.07.2021 23:32
Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem un draugiem!
Trūkst vārdu...
Lai gaišs ceļš Matīsam..
Anita Zālīte 07.07.2021 23:31
Tu vienmēr paliksi mums visiem gaišā piemiņā. Tik talantīgs jaunais cilvēks, un atkal tiec mums atņemts. Lai līdzjūtība visiem Matīsa tuvajiem un mīļajiem.
Eva Voitāne 07.07.2021 23:30
Vienkārši trūkst vārdu par netaisnību, kāpēc tiek aizsaukti jauni cilvēki, kuriem vajadzētu dzīvot un dzīvot..
Janis Dombrava 07.07.2021 23:28
Ir skumji zaudēt cilvēku, ir traģiski, ka zaudēts tiek talantīgs jaunietis. Lai gan šajā brīdī tie nesniegs mierinājumu, bet vēlos izteikt visdziļāko līdzjūtību ģimenei. Latvija sēro kopā ar jums.
Lenvija Jānberga 07.07.2021 23:27
Tik neizsakāmi skumīgi un žēl.
Brīnišķīgs vārtsargs! Jauns un talantīgs jaunietis, kam viss vēl bija priekšā ar mērķiem uz dzīvi. Nav vārdu, lai izteiktu cik skumīgi.
Izsaku līdzjūtību.
Helga Cielava 07.07.2021 23:26
Hokeju skatijos reti.Bet spēli ar Kanādu noskatijos.Un tiešam prieks bija par mūsu vārtsargu.Un tagad tāda baisa ziņa.Nu un kā tas īsti notika skaidri jau neuzzinās.Tikai nelaimes gadijums.Bet katram nelaimes gadijumam lai viņš notiktu ir iemesls kapēc.viņš noticis.Ļoti žēl ka tā.Pat gruti ko pateikt vecākiem un citiem piederīgajiem .Tām sēram nav vārdu.Man viņš.bija svešs cilveks bet ari ļoti žēl ka ta notika.Pat kādu laiku neskatišos hokeju,jo trūks vārtsargs ar uzrakstu uz krekla.Kivlenieks
Agrita Grobina 07.07.2021 23:26
Kā negribas ticēt,
Ka cilvēks var tā-
No gaišas dienas aiziet mūžībā.
(Ā. Elksne)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss