Viņam bija tikai 41 gads. Video fiksēta futbolista Romāna Bezzubova aukstasinīgā slepkavība

Šai saulē Romānam palika ģimene un 8 gadus veca meitiņa - skatiet fotogalerijā. Videolentē fiksēta futbolista Romāna Bezzubova aukstasinīgā slepkavība. Līdz 18 gadiem neiesakām.

Viņam bija tikai 41 gads. Video fiksēta futbolista Romāna Bezzubova aukstasinīgā slepkavība
Komentāri Bilžu galerija[19] 16.04.2021 22:47
2021. gada 14. aprīlī notikusī pazīstamā futbolista un Eiropā labi zināmā futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība nejauši iemūžināta videonovērošanas sistēmās.

Video redzams, kā Bezzubovs ar Volkswagen Touareg no dzīvojamā masīva pagalma piebrauc pie krustojuma ar Gunāra Astras ielu, uz kuras to jau gaida BMW X5. Tiklīdz Bezzubovs vēlas nogriezties uz G. Astras ielu, BMW X5 tam aizšķērso ceļu un pa atvērtajiem pasažieru puses logiem
sākas šaušana.Nedaudz sekundes vēlāk Bezzubovs taranēja ceļu aizšķērsojušo BMW X5 un jau smagi ievainots uzsāka strauju kustību pa G. Astras ielu. Sašautais sportists notikuma vietā gājis bojā - uzreiz ārpus videokameras diapazona auto iebraucis zālienā, pārcirtis metāla barjeras un iebraucis tukšajā stāvvietā pie Mēbeļu nama. Auto pamatīgi sašauts no visām pusēm - skatiet fotogalerijā.

Tikai laimīgas sagadīšanās dēļ necieta citi cilvēki.

Romānam Bezzubovam bija 41 gads. Viņam šai saulē palika ģimene un 8 gadus veca meitiņa - skatiet bilžu galerijas beigās.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss