Situācija ir ekstrēmi kliedzoša! Premjers Kariņš negaidītā formātā uzrunā latviešu tautu un valsts iedzīvotājus

VIDEO. Pirmoreiz Latvijas atjaunotās valsts laikā valdības vadītājs izmanto pilnvaru tiesības Ārkārtējās situācijas laikā visās televīzijās vienlaicīgi uzrunāt tautu.

Situācija ir ekstrēmi kliedzoša! Premjers Kariņš negaidītā formātā uzrunā latviešu tautu un valsts iedzīvotājus
Komentāri[7] Bilžu galerija[39] 29.11.2020 20:50
Draugi, nav labi!

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 2020.gada 29.novembrī, Latvijas Televīzijā (LTV) 1. programmā, tiešraidē, uzrunāja sabiedrību par Covid-19 izplatības situāciju Latvijā un tālāko rīcību vīrusa ierobežošanai.

Pirms dažām dienām premjers Latvijas situāciju koronavīrusa sakarā par sataucoši kliedzošu. FOTOGALERIJĀ MINISTRU PREZIDENTS UN KORONAVĪRUSA SITUĀCIJA LATVIJĀ UN PASAULĒ


"Draugi, nav labi", ar šādiem vārdiem savu uzrunu sabiedrībai sāka premjers. Runājot par Covid-19 izplatības iemesliem, Kariņš norādīja, ka daudzi neievēro noteikumus un izturas vieglprātīgi. Vienlaikus premjers atzina, ka valdības lēmumu pieņemšanas procedūra, kuras ietvaros ir dažādu viedokļu sadursme un kompromisi, novedusi pie tā, ka valdības noteikumi nav saprotami, reizēm ir pretrunīgi un nekonsekventi.


“Tāpēc es kā valdības vadītājs rosināšu stingrākus noteikumus un padarīt (lēmumu pieņemšanas) sistēmu vienkārši saprotamu. Rosināšu arī pagarināt ārkārtas situāciju,” pauda Kariņš.

Premjers norādīja, ka Latvijā saslimstība ar Covid-19 pārsniedz Vācijas rādītājus: "Vācija ir bagāta un spēj tikt galā. Mūsu veselības aprūpes sistēmas ir uz izsīkšanas robežas."

Kariņš teica, ka šī ziema nebūs viegla: "Būs jācieš ierobežojumi un aizliegumi. Mums ir jāpasargā sevi, līdz būs pieejamas vakcīnas. Jau šodien valdība strādā pie vakcinācijas plāna.”

Kariņš sabiedrību uzrunāja svētdien, 29. novembrī, Latvijas Televīzijas (LTV) 1. programmā, kā arī Latvijas Radio 1 tiešraidē saistībā ar Covid-19 izplatības situāciju Latvijā un tālāko rīcību vīrusa ierobežošanai.

Covid-19 uzliesmojuma laikā pavasarī Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Situācija vasarā bija stabila, bet septembra beigās saslimstība strauji pieauga. Valdība pastiprināja drošības pasākumus, taču saslimstība ar Covid-19 turpināja pieaugt.

Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā valdība 6. novembrī nolēma atkārtoti valstī izsludināt ārkārtējo situāciju, kas būs spēkā no 9. novembra līdz 6. decembrim, tās laikā noteikti jauni stingrāki ierobežojumi.Diennakti iepriekš 2020.gada 28.novembrī reģistrēti 414 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, vēsta Slimību kontroles un profilakses centrs (SPKC).

Pēdējo 24 stundu laikā veikti 4037 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 414 jauni inficēšanās gadījumi, četras personas mirušas (viena persona vecuma grupā no 40 līdz 45, viena persona vecuma grupā no 45 līdz 50, viena persona vecuma grupā no 75 līdz 80, viena vecuma grupā no 80 līdz 85).

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 10,3%. Latvijā kopā saslimušas 16975 personas un 1719 izveseļojušās.
Pilnā versija:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
horens 06.12.2020 23:40
kariņ, neko no jauna tā arī nemācēji pateikt

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss