Turi roku uz pulsa! NASA tehnoloģijas un vitamīni izstādē Medbaltica 2020

Turi roku uz pulsa! NASA tehnoloģijas un vitamīni izstādē Medbaltica 2020
Komentāri Bilžu galerija[16] 14.09.2020 19:13

Turi roku uz pulsa – NASA tehnoloģijas un vitamīni izstādē “Medbaltica 2020” jau šonedēļ!

Inovatīvas tehnoloģijas, jaunākie zobārstniecības risinājumi, dezinfekcijas līdzekļi, higiēnas preces, kosmētika, uztura bagātinātāji un konferences profesionāliem – tas viss jau šonedēļ – 17. un 18. septembrī izstādē “Medbaltica 2020” Ķīpsalā. Izvēlies sev aktuālo!

Gaisa attīrīšana kā kosmosa kuģī

Unikālu NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtu iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai, kas ir īpaši aktuāli Covid-19 pandēmijas apstākļos, izstādē prezentēs “Biomark”. Ierīce sākotnēji tika radīta gaisa attīrīšanai NASA kosmosa kuģos. Tās pamatā ir inovatīva, ļoti zemas enerģijas plazma, kas destruktīvi darbojas uz jebkuru patogēnu gaisā, izjaucot tā DNS struktūru ar efektivitāti 99,99%.

Palīgs kritiskā situācijā– dzīvības glābšanas ierīce

Nereti, kamēr tiek gaidīts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, pirmo palīdzību cietušajam, kam apstājusies sirdsdarbība, veic līdzcilvēki. Te liels palīgs būs “Remedine” piedāvātais jaunums – ārējais automātiskais defibrilators – ierīce, kas paredzēta uzstādīšanai publiskā vietā pirmās palīdzības sniegšanai pēkšņas sirdsdarbības apstāšanās gadījumā. Balss instrukcija pateiks priekšā veicamos soļus un nepieciešamības gadījumā veiks defibrilāciju!

FOTOGALERIJA

Vingrumam un labai stājai

Medicīnā un fizioterapijā arvien lielāku nozīmi gūst revolucionārais domāšanas veids par fascijas svarīgo lomu organisma funkcionēšanā. Ķīpsalā varēs iepazīties ar zīmola “Blackroll” plašo fascijas masāžas treniņu rīku piedāvājumu, kas radīti, sadarbojoties ar starptautiski atzītiem pētniekiem un zinātniekiem. Ikviens varēs izvēlēties sev atbilstošākos sporta un masāžas rīkus – vai tie būtu ruļļi, bumbas vai pretestības gumijas. Būs iespēja iepazīties arī ar “Swedish Posture” unikālajiem produktiem stājas uzlabošanai – stājas korektoriem, balansa krēsla palikni u.c., kas palīdz nogurušajiem muskuļiem atgriezties sākotnējā stāvoklī.

Veselīgam izskatam

“Beauté Pacifique” stendā būs iespēja uzzināt par īpašo “Beaute Pacifique DermaScan” ultraskaņas ādas diagnostikas tehnoloģiju, kas ļauj uzzināt ne vien ādas virspusējā slāņa, bet arī dziļāko audu stāvokli. Apmeklētāji varēs bez maksas veikt ādas diagnostiku un piemeklēt arī atbilstošu kosmētiku. “Anija” piedāvās SPA, rehabilitāciju centriem, skaistumkopšanas saloniem, kā arī lietošanai mājās paredzētu unikālu bulgāru dziedniecisko “Black Sea Stars & Solilug” un„Anchialo” kosmētiku, kuras pamatā ir Melnās jūras sārmi un Pomorjas un Burgas sāls ezeru ārstnieciskās dūņas, bet “Dinastija” – kopjošo “Mesoestetic”, “dermaOXY” un “skinbetter science” kosmētiku.

Mazuļa aptieciņa

Teju ikviena mamma pazīst negulētas naktis, kad mazulim šķiļas zobiņi, aizlikts deguns vai moka kolikas. Lai mazinātu iekaisumu un smaganu jutīgumu zobu šķilšanās laikā, palīgā nāks smaganu gēls “Dentinale Natura” bez lidokaīna, cukura un parabēniem. Lai mazulim ātri sniegtu atvieglojumu koliku laikā “PN Baltic” piedāvā gāzes izvades caurulītes “Windi”, bet aizliktam deguntiņam – nazālo aspiratoru “NoseFrida”, kas ātri un maigi palīdzēs to attīrīt. Turklāt izstādē šos produktus varēs iegādāties par izdevīgām cenām!

Stilīgi un ērti

Tie laiki, kad mediķi staigāja tikai baltos halātos, sen garām! Šodien tiek piedāvāti stilīgi, krāsaini, ērti un daudzveidīgi darba apģērbi. Jaunākos modeļus “Medbaltica 2020” apmeklētājiem prezentēs “Prāna KO”, “Arde Line”, “Austilis”, ērtos “Berkemann” un “Nursing care” apavus darbam un ikdienai par pievilcīgām cenām – “Dinastija”. Izvēlēties sev piemērotāko!

Veselības stiprināšanai ikdienā

Klāt rudens un vīrusu laiks, tādēļ jo īpaši jārūpējas par savu veselību. Izstādē būs arī produkti vīrusu profilaksei, uztura bagātinātāji, mutes higiēnas līdzekļi, utml. “Dr. Tereško tējas” prezentēs produktus aknām, sirds un asinsvadiem, gremošanas sistēmai, elpceļiem un medicīniskai ādas kopšanai, kur galvenā un aktīvākā sastāvdaļa ir bērza tāss ekstrakts – betulīns. Savukārt “Recesus” piedāvās “Jamieson Laboratories” vitamīnus un citus uztura bagātinātājus par īpaši labām cenām, bet „Langue Solutions”  – 2020. gada jaunumu – “Aptasmile” maigu, baltinošu zobu pastu ar fluorīdu un vairāku augu ēteriskām eļļām. Vairāk par dalībnieku piedāvājumu šeit: www.bt1.lv/medbaltica/index.php

Konferences profesionāļiem

Abas izstādes dienas – 17. un 18. septembrī Ķīpsalā notiks astoņas konferences, kurāsklātienē tiksies zobārsti, zobu higiēnisti, fizioterapeiti, kardiologi, farmaceiti, integratīvās medicīnas un citu medicīnas nozaru speciālisti, lai diskutētu par aktualitātēm, gūtu informāciju par jaunumiem un dalītos pieredzē. Lai reģistrētos dalībai konferencēs, interesentiem jāvēršas atbilstošajā asociācijā vai biedrībā.Konferenču programmu un plānu skatiet šeit: www.bt1.lv/medbaltica/visit.php#events

Drošības pasākumi izstādē

Lai dalība “Medbaltica 2020” un tās apmeklējums būtu maksimāli drošs, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir ieviesusi virkni drošības pasākumu – atsevišķas ieejas un izejas, kontrolētu apmeklētāju skaitu, pastiprinātu telpu dezinfekciju u. c. Vairāk uzzini “Medbaltica 2020”:  www.bt1.lv/medbaltica/join.php#safe

Seko līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā:www.medbaltica.com

Sociālajos tīklos: www.facebook.com/medbaltica

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Izstādes darba laiks:

17.–18. septembrī 10.00–18.00

Ieejas maksa:

Ieejas biļete – 3,00 EUR

Pirkt biļeti internetā:www.bt1.lv/medbaltica/buytickets.phpFOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss