Latvijā tu neesi cilvēks, tu esi nodokļu maksātājs!

Latvijā tu neesi cilvēks, tu esi nodokļu maksātājs!
Komentāri[11] 28.07.2019 01:35
"Aiz cilvēciskā robežas

Tikko man piezvanīja kāds draugs un padalījās ar šādu stāstu. Viņa paziņam nomirusi sieva. Kā jau daudzi mūsdienās, paziņa nolēmis sievas mirstīgās atliekas kremēt. Liels gan bija viņa pārsteigums, kad kremēšanas izcenojumā ieraudzījis iekļautu...PVN. Dzīvojot Latvijā, esmu zaudējis spēju brīnīties par varas nelietībām un cūcībām, tādēļ vienkārši ieklikšķināju datorā "kremācijas izmaksas"

Lūk, fragments no tiklā pieejamās informācijas:Cenrādis
Pakalpojuma nosaukumsCena EUR(t.sk. PVN 21%)Kremācija250.00Un te vairs nav runa par naudu un cenām, bet par ētiku, cilvēcīgumu un citām morālām kategorijām pretstatā sistēmai, kurai, kā izrādās, ne tikai dzīvs cilvēks ir tikai resurss, bet arī miris.

Neviena sistēma nevar darboties bez izpildītājiem. Tādus neliešus, kā Latvijas varturi, šķiet, būtu grūti sameklēt citviet pasaulē. Man radies iespaids, ka par attiecīgu samaksu viņi pārdotu pat savu māti un tēvu.

Latvijā VISI apbedīšanas pakalpojumi tiek aplikti ar PVN!


Žēl, bet šai valstij tu neesi cilvēks. Tu esi numurs/nodokļu maksātājs. Savas dzīves laikā tu maksā līdz pat 75-80% (kopā ar slēptajiem nodokļiem- līdz pat 90%)no savas nopelnītās naudas valsts budžetā. Faktiski, tu nemaksā - tev vienkārši atņem. Un tad, kad tava dzīve ir beigusies, pat apbedīšana tiek aplikta ar nodokļiem. Tā teikt - pēdējā, atvadu artava nepiepildāmajā, rijīgajā un nesātīgajā Latvijas poitmafijas rīklē.

Cik tas ir pareizi, spriediet paši. Bet es uzskatu, ka savulaik cilvēki organizēja valsti, lai viņiem būtu vieglāk dzīvot. Lai tā viņiem būtu par atbalstu visās dzīves situācijās. Latvijā tā nav. Pat vairāk - ir pretēji.


Varbūt, varam organizēt citu, labāku valsti? Tādu, kurā cilvēks var dzīvot un justies kā CILVĒKS?!Ainārs Kadišs."

Raksts pārpublicēts no Draugiem.lv Blogā: Silvija Schvemberg ༺♥༻

Komentāri [11]

Antons 29.07.2019 01:23
Latvijā tiešām netiec uzskatīts par cilvēku
Anita Chekstere 29.07.2019 00:34
Mīļie tautieši! Tas tikai ir sākums, drīzi maksāsim par visu, par gaisu ko elpojam , par ūdeņiem kur mēs atpūšamies un tt jo dzīve paliek ar vien rožaināka
Jadviga 28.07.2019 23:27
tauta klusē,tātad labi dzīvojam ja mēs zinātu visu,kas notiek mūsu valstī,vai bija vērts karot,pie jūras rokās sadoties,lūgt brīvi un laimīgi dzīvot,ieguvām brīvību,slimot nedrīkstam,nomirt nedrīkstam,visur PVN arī uz koncertu nevari aiziet,viss maksā,arī rādio 2 drīz nedzir dēsim,tādas šlāgera dziesmas,jubilejas apsveikumi,kur mēs ejam,Tauta vai ir vērts priecāties,sargiet jaunatni,tie arī aizbēgs,vecie mēs Latvijai neesam vajadzīgi.
Ginta Granda 28.07.2019 21:25
Maijā man nomira tuva radiniece, kurā bija izteikusi pēdējo gribu - kremēt viņu. Tad mūsdienās pat tas nav iespējams nedēļas laikā, bija jāgaida rindā. Līdz ar to atvadījāmies no viņas kapsētā
jānis siliņš 28.07.2019 21:23
Tā ir tikai cieņas izrādīšana pret cilvēku kurš aizgājis. Viņš visus gadus maksājis nodokļus un uzturējis mūsu kruto valdību ar saviem radiem, beigās pat tāpat no piederīgajiem izpiež nodokļus. Es pat uzskatu ja cilvēks visu mūžu strādājis tad viņam mūža beigās arī pienāktos vismaz par velti tā kapu vieta
Ilona Kalniņa 28.07.2019 21:22
Nu šeit ir stāsts par valsts nekaunību, bet mans stāsts ir par cilvēku nekaunību. Pašai nomira meitiņa, un krematorijā samaksājām noteikto summu. Un vēl mums tika prasīta nauda, ko " draudzīgi darbinieki sadalās". Saprotu grūti laiki, katrs papildus grib nopelnīt, bet ne šādā vietā un veidā, kad tuviniekiem jau tā ir smagi...
Aldis Liepins 28.07.2019 21:19
Senos laikos pie kungiem strādāja,un viņi strādniekus uzturēja.
Inga Kraveca 28.07.2019 21:17
Ja jūs zinātu,ka Rīgā ir divas krematorijas un nevienā no tām kremēšana nenotiek. Savāc visus kremējamos līķus un tad ved uz Valmieru. Tā kā ko mēs saņemam urnās nav zināms! TĀ LŪK!!!
Kaža 28.07.2019 20:54
un jānāk ir kopā uz tautas sacelsānos, kā bija lietussargu akcija ar bardaku Vecrīgā! Citādi viņi nesaprot!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV