Notiks pirmā zaļās ekonomikas un dzīvesveida izstāde-festivāls 'Green Expo Riga 2019'

Notiks pirmā zaļās ekonomikas un dzīvesveida izstāde-festivāls 'Green Expo Riga 2019'
Komentāri Bilžu galerija[6] 02.07.2019 09:28

Notiks pirmā zaļās ekonomikas un dzīvesveida izstāde-festivāls “Green Expo Riga 2019”

No 27. līdz 29. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks “Green Expo Riga 2019” – pirmā zaļās ekonomikas un dzīvesveida izstāde-festivāls Latvijā. Pasākums vienkopus piedāvās zaļos zīmolus un uzņēmumus,videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošus un aizraujošus notikumus ikvienam – ģimenēm ar bērniem, veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un nozares speciālistiem. FOTOGALERIJA.

“Mūsu mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019”uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. Visapkārt ir daudzi labi zaļie piemēri, un mēs tos vēlamies parādīt, laiiedvesmotu cilvēkus mainīt savu ikdienu un kļūt dabai draudzīgākiem,” norāda “Green Expo Riga” direktors Jānis Brinkmanis.

Trīs dienas, trīs tēmas – pieredzei, informācijai, iedvesmai!

Katra izstādes-festivāla diena būs veltīta atsevišķai tēmai. Uz centrālās skatuves, stendos un ārpusē pie halles notiks daudzveidīgi “Green Expo Riga 2019”pasākumi ­– prezentācijas, lekcijas, diskusijas, sarunas, un dažādas aktivitātes, kuras būs interesantas arī jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.

27. septembrī, Zaļās ekonomikas dienā,īpaši gaidīti būs uzņēmēji, biedrību, zaļo nodibinājumu pārstāvji un speciālisti, kuriem būs iespēja smelties zināšanas un iedvesmu turpmākam darbam. Uz centrālās skatuves un stendos uzņēmumi prezentēs dažādu nozaru videi draudzīgus inovatīvus risinājumus, praktiķi stāstīs par eksporta tirgos un ārvalstu zaļajās izstādēs iegūto pieredzi. Tāpat apmeklētāji varēs smelties zināšanas un idejas no labās prakses piemēriem: kā veidot ilgtspējīgus uzņēmumus, sadarbojoties ar ārvalstu partneriem, piesaistot zaļās investīcijas un attīstot inovācijas. Tiek plānotas arī diskusijas un dažādu ekoideju apspriešana kopā ar Latvijas un ārvalstu ekspertiem, uzņēmējiem, valsts institūciju, biedrību u. c. pārstāvjiem.

28. septembrī, Zaļās veselības dienā, uzmanības centrā būsveselīgs un harmonisks dzīvesveids.Apmeklētāji varēs saņemt speciālistu konsultācijas, kā veselīgi veidot sava darba ikdienu un atpūtas brīžus, uzzināt, kā praktiski ievērot veselīga dzīvesveida principus un iepazīties ar labās prakses piemēriem personīgajai izaugsmei un harmonijai.

Savukārt uzņēmumu pārstāvji un citi interesenti varēs smelties idejasnouzņēmumu labajiem piemēriem –

kā rūpēties par savu darbinieku izaugsmi un veselību, uzzināt par vides kvalitātes problēmu risinājumiem un komandas veidošanuzaļā biznesa uzsākšanai. Ikviens Ķīpsalā varēs izmēģināt spēkus un iesaistīties arī dažādās sporta aktivitātēs!

29. maijā būs Zaļā ģimenes diena – ar rudens ražas svētkiem, iepirkšanos bioloģisko lauku labumu tirdziņā, ar atrakcijām un praktiskām gudrībām zaļākai dzīvei. Aicināti ir visi – jaunieši, ģimenes ar bērniem, seniori un visi zaļo ideju atbalstītāji, lai, kā jau Miķeļdienā, svinētu ražas svētkus, izmēģinātu roku dažādās meistarklasēs un labi pavadītu laiku!

Līdzās tam sabiedrībā zināmi cilvēki, eksperti un speciālisti piedalīsies diskusijās par tradicionālo viensētu labiekārtošanu, remontu, apsaimniekošanu un dārzniecību, kā arī sniegs padomus un atbildēs uz jautājumiem. Ikviens varēs iedvesmoties no zaļās prakses piemēriem mājsaimniecībās un ģimenēs. Tiks aplūkoti arī tādi svarīgi jautājumi: Kā sen pārbaudītas tradīciju vērtības apvienot ar mūsdienu globālajiem izaicinājumiem? Kā neizjaukt līdzsvaru dabā, cilvēku attiecībās, ekonomikā un zaļās politikas ilgtermiņa plānošanā?

Visās“Green Expo Riga 2019” norises dienās līdzās pasākuma centrālajai skatuvei,izstāžu dalībnieku ekspozīcijāsapmeklētāji varēs atrast un iepazīties ar videi un cilvēkiem draudzīgiem ilgtspējīgiem risinājumiem labākai, zaļākai dzīvošanai un ilgtspējīgam biznesam.

Pirms izstādes informatīvi semināri potenciālajiem dalībniekiem

No jūnija līdz augustam Liepājā, Valmierā, Jelgavā un Rēzeknē notiks informatīvi semināri potenciālajiem “Green Expo Riga 2019” dalībniekiem, kuru mērķis ir informēt par izstādes sniegtajām iespējām un iesaistīt jauno zaļo izglītojošo projektu pārstāvjus līdzdarboties izstādes programmas veidošanā. Sekojiet informācijai!

Uzzini kā dzīvot un strādāt videi draudzīgāk jau tagad!

Lai jau tagad uzzinātu kā dzīvot un strādāt izdevīgāk, un videi draudzīgāk piedāvājam jaunu vlogu “Uz zaļa zara”, kurā ik nedēļu atbildes sniegs dažādi zaļi domājošu zīmolu, uzņēmumu pārstāvji un vides eksperti. Skatīt video

Vienlaikus Ķīpsalā notiks mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstāde “ComfortHome 2019”, kas būs īpaši vērtīga ikvienam, kas būvē, remontē, labiekārto vai tikai plāno to darīt! “ComfortHome 2019” var apmeklēt ar “Green Expo Riga 2019” biļeti.

Izstādes rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet mums sociālajos tīklos FacebookInstagramYouTube!

Norises vieta un darbalaiks:

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

27.–28. septembrī 10.00–18.00

29. septembrī 10.00–17.00

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss