30 mūziķi un aktieri labdarības koncertā Vienoti par iespēju! Palīdzēsim vēža pacientiem - šoreiz svarīgs ir pat viens eiro

Koncerta tiešraide no Arēnas Rīga šobrīd LTV. Svarīgs ir arī viens eiro. Atbalstīt onkoloģiskos pacientus var zvanot uz ziedojuma tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro). Tālrunis turpinās darboties arī nākamajās dienās un ziedot varat arī portālā Ziedot.lv.

30 mūziķi un aktieri labdarības koncertā Vienoti par iespēju! Palīdzēsim vēža pacientiem - šoreiz svarīgs ir pat viens eiro
Komentāri[9] 07.05.2019 21:13
Otrdien, 7. maijā “Arēnā Rīga” jau otro reizi notiek Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam – “Vienoti par iespēju!”. Koncerta mērķis ir palīdzēt 12 onkoloģiskajiem pacientiem viņu dzīves grūtākajā brīdī un savākt līdzekļus viņu ārstniecībai – kopumā nepieciešami 271 836,44 eiro, vēstīja Latvijas Televīzija.

Mūsu visu palīdzība ir nepieciešama valsts neapmaksāto vai daļēji kompensēto medikamentu iegādei līdzcilvēkiem – Robertam (50 gadi), Jeļenai (58 gadi), Sergejam (52 gadi), Vladimiram (60 gadi), Romānam  (65 gadi), Ingvildai (58 gadi), Sairai, Annai (62 gadi), Lilijai (28 gadi), Mārai (39 gadi), Ivanam (32 gadi). Katrs no viņiem ir kādam ļoti īpašs cilvēks – mamma, tētis, vecmāmiņa, vectētiņš, vienīgais dēls.

Unikālais labdarības koncerts “Vienoti par iespēju!” pulcē lielu daļu no Latvijas populārākajiem mūziķiem. Uz skatuves kāps Intars Busulis, "Da Gamba", "The Sound Poets", "Skyforger", "Triana Park", "Dzelzs Vilks", Aija Andrejeva, "Otra puse", "Pienvedēja piedzīvojumi", ansis, "Tautumeitas", Ralfs Eilands, "Double Faced Eels", Edavārdi, "Latgalīšu reps", Fēlikss Ķiģelis, "Laika suns", Kristīne Prauliņa, "Very Cool People", Viņa, "Putnu balle", Kristīne Pāže, "Laime pilnīga", Miks Dukurs, "Indygo", Atis Ieviņš, "The Rolltones", Antra Stafecka, "Jauno Jāņu orķestris" un Goran Gora. Arī šogad mūziķu mērķis ir palīdzēt vēža skartajiem līdzcilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta. Lai arī ar šo gadu finansējums onkoloģisko pacientu ārstniecībai un medikamentu apmaksai ir audzis, joprojām ir diagnozes, kurām valsts medikamentus nekompensē.

Atbalstīt onkoloģiskos pacientus var arī portālā Ziedot.lv vai zvanot uz ziedojuma tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Projekta "Diagnoze vēzis" mērķis ir valstiskā līmenī aktualizēt pastāvošās problēmas onkoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, lai ilgtermiņā varētu panākt savlaicīgu, modernu un kvalitatīvu onkoloģijas pacientu ārstēšanu Latvijā. 

Žurnālisti līdz 17. maijam gaida pieredzes stāstus par procesiem onkoloģisko slimību ārstniecībā un diagnostikā pēdējo divu gadu laikā. Stāstus iespējams gan sūtīt e-pastā diagnozevezis@ltv.lv, gan pastāstīt, zvanot pa tālruni 20553333 katru dienu no plkst.9 līdz 21.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
uhu 08.05.2019 01:41
simpātiskā Ramona no skatuves saka, ka esot saziedots prasītais

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss