Skaistākie kaķi un dejas ar suņiem! Jautras brīvdienas PetExpo 2019 Ķīpsalā

Skaistākie kaķi un dejas ar suņiem! Jautras brīvdienas PetExpo 2019 Ķīpsalā
Komentāri Bilžu galerija[15] 21.03.2019 18:14

Izbaudi jautras brīvdienas “PetExpo 2019” Ķīpsalā!

Jau šajās brīvdienās, 23. un 24. martā, Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”. Ko tur darīt un apskatīt? Piedāvājam “PetExpo 2019” aktivitāšu TOP 7!

Noskaidro Latvijas labākos kaķus!

Gada garumā kaķi piedalās vairākās sacensībās un izstādēs, gūstot starptautisku tiesnešu atzinību. Kuri skaistuļi bija 2018. gada labākie? To noskaidro 23. martā plkst. 15.00, jo Latvijas felinoloģijas asociācija “Felimurs” apbalvos labākos kaķus un audzētavas, bet 24. martā plkst. 15.00 par sasniegumiem pagājušā gada izstādēs piešķirs titulu “TOP kaķis 2018”!

Vēro dejas ar suņiem!

Vēlies redzēt, kā norisinās dejas ar suņiem? Tad nāc uz izstādi 23. martā plkst. 11.00! Pirmo reizi Ķīpsalā norisināsies suņu frīstaila sacensības, kurās mīluļi sacentīsies divās disciplīnās – dejās ar suņiem un blakus iešanā mūzikas pavadībā. Savu muzikalitāti demonstrēs suņi iesācēji, meistari, atklātās klases dalībnieki ar lielāku pieredzi un citi. “PetExpo 2019” apmeklētāji varēs novērtēt suņu paklausību, veiklību un spēju koncentrēties.

Aprunājies ar audzētājiem

Ķīpsalā vienuviet varēs sastapt daudzas suņu šķirnes un aprunāties ar audzētājiem un kinoloģisko klubu pārstāvjiem! Lai arī izstādē dzīvnieku tirdzniecība nav atļauta, suņu saimnieki labprāt izrādīs savus mīluļus un pastāstīs par šķirnes īpašībām, audzināšanu, kopšanu un daudz ko citu. Varbūt tieši “PetExpo 2019” būs vieta, kur izvēlēties savu jauno mājdzīvnieku!

Apbrīno paklausības un veiklības paraugdemonstrējumus!

Suņu adžiliti, kursings, vācu aitusuņu un kurtu suņu šķirņu paraugdemonstrējumi, sarkanas krāsas un britu īsspalvaino kaķu šovi – šī ir tikai daļa no “PetExpo 2019” programmas. Abās izstādes dienās varēs vērot gan kaķēnu, junioru, pieaugušo un kastrēto kaķu ringus, gan dažādu šķirņu suņu paklausības un veiklības paraugdemonstrējumus. Pilnu programmu skati mājaslapā: www.bt1.lv/petexpo/index.php?link=00700000

Gūsti zināšanas lekcijās

Kādā vecumā vēlams uzsākt suņa apmācību? Kuras ir izplatītākās kaķu uzvedības problēmas? Kā izvēlēties piemērotāko grauzēju vai citu mazo dzīvnieciņu? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem varēsi rast pieredzējušu ekspertu lekcijās! Abās izstādes dienās no plkst. 11.00 līdz 15.00 “Dino Zoo” speciālisti dalīsies zināšanās un praktiskos padomos par katram saimniekam aktuālām tēmām. Apmeklētājiem dalība lekcijās ir bez papildu maksas!

Iepazīsti dzīvnieku daudzveidību

Bez kaķiem un suņiem Ķīpsalā pulcēsies vēl daudzi citi dzīvnieki! Būs gan “Zaķīšu pirtiņa” ar daudziem mīļiem garaušiem, gan kazlēni, jēriņi, jūrascūciņas, kāmji, kanārijputniņi, gan dažādu sugu putni – zelta un sudraba fazāni, pāvi, nandu, tītari, pīles, zosis, vistas un paipalas. Mazākie “PetExpo 2019” apmeklētāji varēs doties arī aizraujošā izjādē ar poniju!

Palutini savu mīluli

Vitamīni un našķi, gultiņas un rotaļlietas, kaklasiksnas un viss nepieciešamais mājas mīlulim Ķīpsalā būs pieejams par īpašām cenām! Plašajā zooindustrijas preču klāstā varēsi atrast augstas kvalitātes dzīvnieku barību no pasaulē atzītiem ražotājiem, kopšanas līdzekļus – nagu šķērītes, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumus, kā arī guļvietas, sedziņas un paklājus. Jaunumus un jau iemīļotas preces piedāvās “Royal Canin”, “Eukanuba”, “Purina”, “Barfus.lv”, “Happy Dog”, “Universitātes Vetfonds”, “Dino Zoo” un daudzi citi. Izstādē varēs aplūkot un iegādāties arī jaunumu – magnētisko segu mājdzīvniekiem ar veselības problēmām!

Ar “PetExpo 2019” piedāvājumiem un jaunumiem var iepazīties mājaslapā: www.bt1.lv/petexpo/index.php

Izstādi “PetExpo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju “Felimurs”. Suņu izstāžu sponsors – “EUKANUBA”, kaķu izstāžu sponsors – “ROYAL CANIN”. Izstādes Lieldraugs – “Dino Zoo”.

Seko “PetExpo” jaunumiem Facebook.com: www.facebook.com/petekspo.lv

Norises vieta un laiks:

23. un 24. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Ņem vērā!

Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Biļetes:

Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,50 EUR

Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,50 EUR

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Ģimenes biļete – 13,00 EUR

(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni; vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu)

Autostāvvieta – 4,00 EUR

“DinoZoo” Zelta klienta kartes īpašniekiem (tikai Izstāžu centra kasēs):

Biļete pieaugušajiem – 4,50 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 10,50 EUR

Biļetes var iegādāties internetā: www.bezrindas.lv/lv/petexpo-2019/5774/

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss