Klāt 'Izklausies redzēts' pusfināls. FOTOGALERIJA NO ŠĪS NEDĒĻAS RAIDĪJUMA

Svētdienas, 22. aprīļa, vakarā TV3 izskanēs muzikālā šova “Izklausies redzēts” pusfināls.

Klāt 'Izklausies redzēts' pusfināls. FOTOGALERIJA NO ŠĪS NEDĒĻAS RAIDĪJUMA
Komentāri Bilžu galerija[133] 21.04.2018 20:35

2018.gada 22. aprīļa vakarā TV3 izskanēs muzikālā šova “Izklausies redzēts” pusfināls, kurā tiks noskaidrots lieliskais četrinieks, kas cīnīsies lielajā finālā.

Pārsteigumu šajā vakarā netrūks, un dalībnieki ir parūpējušies, lai pusfināla šova tēli paliktu atmiņā.

Divus no kungiem gaida iejušanās pretējā dzimuma tēlos – Nauris Brikmanis kārdinās kā grupas “Pussycat Dolls” efektīgā dalībniece Nikola Šerzingere ar dziesmu “Don't ya”, un šo pārvērtību dēļ Brikmanis pat uzsācis diētu. Edgars Pujāts iejutīsies pašmāju kolorītās jokdares Jolandas Suvorovas tēlā, izpildot “Pusdienu dziesmiņu”, un šī būs pirmā reize Pujāta aktiera karjerā, kad jāpārtop par sievieti.

Atis Ieviņš pusfinālā pārsteigs ar grupas “Guns N’Roses” solista Aksla Rouza enerģisku tēlojumu un dziesmas “Welcome to the Jungle” roķīgu izpildījumu, bet Juris Jope uz skatuves kāps kā tenors Plasido Domingo ar dziesmu “O sole mio”.

Raimonda Vazdika apburs ar īstas dīvas cienīgu eleganci, iejūtoties Ludmilas Gurčenko tēlā un izpildot dziesmu “Либертанго”, bet Veronika Plotņikova aizkustinās sirdis kā Edīte Piafa ar dziemu “Padam Padam”. Šajā vakarā uz skatuves kāps arī leģendārā Tina Tērnere ar dziesmu “Simply the Best” – viņas tēlā iejutīsies Evilena Protektore, bet Aija Vītoliņa kļūs par amerikāņu kantri dziedātāju Dolliju Pārtoni un izpildīs dziesmu “9 to 5”.

Vakara viesi būs klasiskās mūzikas huligāni “DaGamba”, kuri uzstāsies kā leģendārā somu grupa “Apocalyptica”.

Pastāvīgajiem žūrijas locekļiem Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai un Imantam Stradam pusfināla priekšnesumu vērtēšanā pievienosies nenogurstošais joku plēsējs Jānis Skutelis.

Izbaudiet patīkamu vakaru kopā ar lieliskiem māksliniekiem svētdienas vakara šovā “Izklausies redzēts” plkst. 20.00 kanālā TV3!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV