Beidzot klāt FREDIS! 1. aprīlī slavenības plēš jokus šovā 'Izklausies redzēts'

Iemīļotais šovmens un joku plēsējs Andris Freidenfelds ēterā!

Beidzot klāt FREDIS! 1. aprīlī slavenības plēš jokus šovā 'Izklausies redzēts'
Komentāri 01.04.2018 17:01

2018.gada 1. aprīlī raidījumam šova “Izklausies redzēts” dalībnieki sagatavojuši krāšņus un jokiem bagātus priekšnesumus, kas skatītājus pie TV ekrāniem aicinās dziedāt līdzi un no sirds izsmieties. Šajā svētku raidījumā žūrijas sastāvu papildinās joku plēsējs Andris Freidenfelds, kurš kādā no priekšnesumiem ļausies jestrai dziedāšanai.

Autentisks sastāvs

Svētdien šova “Izklausies redzēts” svētku raidījumā skanēs itin viss humora pilna latviešu dziesma, tā liriskas ārzemju dziesmas, kas vēsta par sirdssāpēm un lauvu rēcieniem.

Seriāla “Svešā seja” aktieris Edgars Pujāts, izjutīs divkāršu uztraukumu, jo ne tikai kāps uz skatuves kā pirmais dalībnieks, bet iejutīsies žūrijas pārstāvja Andra Freidenfelda ādā, izpildot grupas “Labvēlīgais tips” vienu no populārākajām dziesmām “Omnibuss”. Edgara priekšnesumu papildinās autentisks grupas sastāvs. Savukārt Nauris Brikmanis iejutīsies savdabīgā mūziķa Sanda Kiopa tēlā, dziedot “Pīlādžogu”. Bet dziedātājs Atis Ieviņš pārtaps par iemīļoto latviešu dziedātāju, kurš iekarojis arī Krievijas klausītāju sirdis un atklājis jaunus talantus muzikālajā šovā “X Faktors”, Intaru Busuli, izpildot dziesmu krievu mēlē “Я тебя рисую”.

6. raidījumā Juris Jope iejutīsies vācu dziedātāja un parodista Maksa Rābes (Max Raabe) ādā, izpildot dziesmu “Oops I did it again”, bet Aijai Vītoliņai piemitīs tīģera skatiens un lauvas rēciens, pārtopot par Ketiju Periju (Katy Perry) dziesmā “Roar”. Savukārt Evilena Protektore, dziedot “Dancing on my own” pārtaps par Robinu (Robyn).

Dziedošās aktrises Raimonda Vazdika un Veronika Plotņikova pārtaps par mūzikas leģendām – kamēr Raimonda, izpildot “It’s a heartache”, kļūs par Boniju Taileri (Bonnie Tyler), tikmēr Veronika iejutīsies Širlijas Basejas (Shirley Bassey) ādā un dziedās “History repeating”.

Izbaudiet krāšņus svētkus kopā ar lieliskiem māksliniekiem svētdienās vakara šovā “Izklausies redzēts” plkst.20.00 kanālā TV3!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss