Ķīpsalā spēkiem mērosies Eiropas labākie CrossFit atlēti

Līdz Baltijā lielākajām funkcionālā fitnesa sacensībām “Battle of Riga 2018” ir atlicis pavisam nedaudz!

Ķīpsalā spēkiem mērosies Eiropas labākie CrossFit atlēti
Komentāri 20.03.2018 21:46

Līdz Baltijā lielākajām funkcionālā fitnesa sacensībām “Battle of Riga 2018” ir atlicis pavisam nedaudz! Jau no 23. līdz 25. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, izstādē “Atpūta un sports 2018”, kā arī Ķīpsalas peldbaseinā spēkiem mērosies 80 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 13 valstīm.

Gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī interesentiem būs aizraujoši vērot sacensības, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms sporta veids. Sportisti sacentīsies daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanas, tā arī ķermeņa svara un izturību pārbaudošus elementus visdažādākajās kombinācijās. Uzvaru izcīnīs tie, kuri parādīs labākos rezultātus astoņos dažādos uzdevumos!

Sacensības ar noslēpumu

Šajās sacensībās daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti nereti uzzina tikai sacensību laikā. Arī šis gads nav izņēmums! Sportistiem ir zināmas vien dažas vadlīnijas, tai skaitā fakts, ka “Battle of Riga 2018” būs jāsacenšas peldēšanā un savi spēki būs jāpierāda vēl septiņos izaicinošos uzdevumos.

Sacensības sāksies piektdien, 23. martā, plkst. 19.30 Ķīpsalas peldbaseinā, kur atlēti demonstrēs peldētprasmi. Sestdien, 24. martā, un svētdien, 25. martā, tās turpināsies izstādē “Atpūta un sports2018” Ķīpsalā, kur līdzās izstādes ekspozīcijai būs iekārtota plaša CrossFit arēna ar tribīnēm.

Sacentīsies 80 labākie no 13 valstīm!

Lai nokļūtu “Battle of Riga 2018” finālturnīrā, visiem sacensību dalībniekiem bija jāpārvar kvalifikācijas kārta. Par iekļūšanu finālā sacentās vairāk nekā 350 dalībnieku no 20 valstīm, un tikai 80 labākie ieguva iespēju startēt klātienes sacensībās Ķīpsalā.

Finālā Ķīpsalā atlēti sacentīsies piecās kategorijās –sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arīatsevišķā grupā, kurā piedalīsies 35 un vairāk gadus sasnieguši vīrieši. Starp citu, iepriekšējā gada sacensībās vīriešu elites klases uzvarētājs ir pašmāju sportists – 20 gadus vecais un talantīgais Uldis Upenieks, kurš par savu mērķi ir izvirzījis aizstāvēt šo titulu arī šogad.

“Šogad konkurence būs ļoti nopietna, jo gan vīriešu, gan sieviešu kategorijā savu dalību ir apstiprinājuši vērā ņemami Eiropas TOP sportisti. Turklāt paredzu, ka atšķirībā no iepriekšējiem gadiem īpaši sīva cīņa būs tieši sieviešu elites klasē, kur dalībnieču sastāvs ir spēcīgākais, kāds jebkad ir piedzīvots mūsu platuma grādos. Tas noteikti raisīs apbrīnu daudzu līdzjutēju acīs!”

komentē sacensību “Battle of Riga” organizators Mārtiņš Druvkalns.

Aizraujoši šovi

Lai sacensības būtu vēl aizraujošākas, skatītājus iepriecinās arī atraktīvi viesmākslinieku priekšnesumi, šovi un konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas.

Sacensības “Battle of Riga” šogad notiek jau piekto reizi. Tās gadu no gada ir piedzīvojušas acīmredzamu izaugsmi, ieguvušas augstudalībnieku un līdzjutēju novērtējumu Eiropas mērogā. Ar katru gadu paplašinās dalībnieku pārstāvēto valstu loks un pieaug augstākā līmeņa sportistu interese par pasākumu,apliecinot sacensību kvalitāti. Vairāk: www.battleofriga.com

Kā zināms, no 23. līdz 25. martam Ķīpsalā vienlaikus notiks četras izstādes – „Atpūta un sports 2018”, „Medības un makšķerēšana 2018”, „Motocikls 2018” un „Baltic Boat Show 2018”, kas aktīvā un sportiskā gaisotnē aicinās apskatīt, uzzināt un izmēģināt visdažādākās preces aktīvai atpūtai un sportam, makšķerniekiem un medniekiem, jaunākos jahtu un motociklu modeļus, ieklausīties speciālistu ieteikumos un vērot sporta paraugdemonstrējumus un sacensības.

Vairāk: www.bt1.lv/sports

Biļetes

Nestāvi rindā – pērc biļetes internetā! Trīs dienu “Battle of Riga 2018” ieejas biļeti var iegādāties tikai sacensību mājaslapā: www.battleofriga.com (ar šo biļeti var apmeklēt arī izstādi “Atpūta un sports”)Biļešu skaits ir ierobežots un tās pasākuma norises vietā nopirkt nevarēs!

Detalizētu informāciju par “Atpūta un sports 2018” biļetēm skatīt: www.bezrindas.lv/lv/izstades/

Izstāžu centra Ķīpsalā biļešu kasēs iespējams norēķināties tikai skaidra naudā. Izstāžu centra vestibilā atrodas “Swedbank” bankomāts.

Izstāžu darbalaiks:

23., 24. martā 10.00–19.00
25. martā10.00–17.00

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss