Vairāk nekā 400 kaķu Ķīpsalā jau šonedēļ!

2018.gada 17. un 18. martā “PetExpo 2018” kaķu mīļotāji abās izstādes dienās varēs vērot ne tikai pašus mīļumus, bet arī sacensības, kurās piedalīsies kopumā vairāk nekā 400 kaķu.

Vairāk nekā 400 kaķu Ķīpsalā jau šonedēļ!
Komentāri 11.03.2018 07:15

Vairāk nekā 400 kaķu

Kaķu mīļi abās izstādes dienās varēs vērot sacensības, kurās piedalīsies kopumā vairāk nekā 400 kaķu. Turklāt no visām 34 šķirnēm, kuras varēs redzēt “PetExpo 2018”, būs arī tādas Latvijā ļoti reti sastopamas šķirnes kā regdoli, Bombejas kaķi, Svētās Birmas kaķi un Norvēģijas meža kaķi. Skaistos un dižciltīgos kaķus vērtēs pieci eksperti no Itālijas, Krievijas, Vācijas un Lietuvas.


Izstādē notiks specializētie ringi gan sterilizētiem kaķiem, gan kaķēniem un pieaugušajiem minčiem. Vēl bez tā būs arī zilās krāsas kaķu šovs, kurā piedalīsies dažādu šķirņu kaķi, kurus vieno krāsa, sprogaino kaķu šovs, kurā sacentīsies trīs dažādu šķirņu kaķi, kā arī reto kaķu šķirņu šovs.

Preces veselībai, skaistumam un rotaļām!

Izstādē “PetExpo 2018” nevar iztikt arī bez plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu klāsta. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties visu nepieciešamo veselīgai un priekpilnai mīluļa ikdienai. Dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas piedāvās tādi uzņēmumi kā “Royal Canin”, “Eukanuba”, “Beaphar”, “Eugesta un partneri”, “Vanilly”, “Birma pets”, “Zooserviss”, “Dimela Veta Latvija”, “Magnum Veterinārija”, “Velgens”, “VetLine Medical”, “Bertas nams”, “Dog Tree”, “Zoogen” un daudzi citi. Ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV