IGO un Mārtiņš Brauns koncertos Ūdens septembrī

Dziedātājs Igo kopā ar izciliem mūziķiem noslēdz intensīvu sagatavošanās posmu koncertiem “Ūdens”.

IGO un Mārtiņš Brauns koncertos Ūdens septembrī
Komentāri Bilžu galerija[12] 25.08.2015 09:35

Dziedātājs Igo kopā ar izciliem mūziķiem noslēdz intensīvu sagatavošanās posmu koncertiem “Ūdens”, kas notiks jau septembra sākumā 3.09. Vidzemes koncertzālē CĒSIS, 5.09. Latgales vēstniecībā GORS, 12.09. Dzintaru koncertzālē un 19.09. OC Rožu zālē Liepājā. Koncertu sākums plkst. 19.00.

Ar “Ūdens” cikla autoriem Igo un komponistu Mārtiņu Braunu uz skatuves kāps mūziķi Raimonds Macats, Juris Kristons, Armands Alksnis, Norberts Skraucis un Ainis Zavackis. Ir atsākusies Igo veiksmīgā sadarbība ar dziedātāju Ievu Kerēvicu, top vairāki dueti un viena dziesma ir uzticēta Ievai kā solo dziesma. Kā trešais vokāls koncertā piedalīsies Žubīne (Sabīne Žuga).

Jau no pavasara paralēli mēģinājumiem mūziķi strādā arī ierakstu studijā un ieskaņo mūzikas albumu ar tādu pašu nosaukumu - “Ūdens”. Kopā ar pamatsastāva mūziķiem ierakstos piedalījušies arī perkusionisti Kaspars Kurdeko, Artis Orubs un saksafonists Zintis Žvarts.

Igo atklāj, ka: “Dziesmu ciklā “Ūdens” ir akcentēti dzīvības, ūdens un cilvēka attiecības. Tāpat kā ūdenim ir vairāki stāvokļi – gan kustīga, gan miera, gan sasaluma, gan tvaika veidā, arī koncertā skaņās tas būs jūtams. Mārtiņš Brauns ir lieliski izpratis šo tēmu un ļoti dziļi, nopietni strādājis, lai maksimāli attēlotu dažādās ūdens stadijas un evolūciju.

Kā netveramām saitēm

Katrā lasē, mirklī vienots viss.

Un cilvēkbērna sapnis ūdens klajā

Uz mūžiem paliek ierakstīts.”

Dziesmas “Straume” un “Pamodini mani” no cikla ŪDENS (Igo dzeja, Mārtiņa Brauna mūzika).

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un šeit.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss