Sabiedrība šokā: 'Aarzemnieki' nežēlīgi apkaunojuši mūsu valsti pasaulē

Sociālie tīkli 'vārās' un komentāri pie rakstiem ir nežēlīgi par grupu 'Aarzemnieki' un viņu sniegumu.

Sabiedrība šokā: 'Aarzemnieki' nežēlīgi apkaunojuši mūsu valsti pasaulē
Komentāri[336] 08.05.2014 16:00
Totāla izgāšanās, valsts pazemošana, lauku tautas teātra ansamblis, neprofesionāļi, skrandaiņi, loši, kauns, pēdējie āmuri, par klusu dziedāja, uzstājās bez enerģētikas un atdeves, smagi saslimuši ar zvaigžņu slimību... - šie ir tikai nedaudzi epiteti, ar kādiem tiek kritizēts Latvijas pārstāvju sniegums Kopenhāgenā.

Jautājums tikai: kāpēc tad mēs sūtījām uz Kopenhāgenu tieši 'Aarzemniekus'? Varbūt citkārt tomēr nepieciešams tos 10 centus noziedot un nobalsot Nacionālās atlases finālā, lai pēc tam pašiem nav kauns. Jo ne jau žūrijas vērtējuma dēļ šoreiz uzvarēja šie apkaunotāji.

Mūzikas kritiķis un Eirovīzijas eksperts Sandris Vanzovičs par pirmo pusfinālu: "Brīžiem nav skaidrs, ar ko dažās valstīs nodarbojas balsotāji nacionālās atlases finālos – vai tiešām pārējās dziesmas ir bijušas vēl vājākas, ja uz Kopenhāgenu tiek sūtīts kaut kas tāds?! Nu jā, tas diemžēl attiecas arī uz Latviju..."

LASIET RAKSTU un SKATIET KOMENTĀRUS:  Nožēlojami. Sesto gadu pēc kārtas Latvija Eirovīzijas finālā netiek

Uzziņai:

Pēdējo reizi kādam no Latvijas pārstāvjiem iekļūt finālā izdevās 2008. gadā, kad 12. vietu konkursā izcīnīja apvienība Pirates of The Sea ar kompozīciju Wolves of The Sea. Turpmākajos gados Intars Busulis, Aisha, Musiqq, Anmary un arī PeR nav spējuši pārvarēt pusfināla barjeru. Tagad arī Aarzemnieki Latvijai atnesa izgāšanos.

Tikai daži sabiedrības viedokļi:

"- KAUNS BIJA SKATĪTIES UZ TO NOSKRANDUŠO , DZIEDĀT NEMĀKOŠO PAŠDARBNIEKU ANSAMBLI. PELNĪTI IZGĀZĀS, TĀDI AUGSTĀK PA PĒDĒJO VIETU NEMAZ NEVELK
KUR VISPĀR BIJA PRĀTS ŠĀDUS APSKRANDUŠUS KLAUNUS SŪTĪT, JA REZULTĀTS KA VIŅI IZGĀZĪSIES TĀPAT ZINĀMS..

- ja aizsūta neveiksminiekus, tad jau nevar gaidīt, ka uzvarēs;

- tas tak bija skaidrs ka tas noskrandušais centrālstacijas tuneļu ansamblis izgāzīsies;

- kūtspakaļas ansamblis nekas vairāk;

- Vajag profesionālus sūtīt ,nevis diletantus ar drausmīgiem priekšnesumiem;

- jābeidz piedalīties par nodokļu maksātāju naudu vai jāsūta profesionāļus, nevis šitādus tirliņu;

- Nu ,bet,pat galīgam diletantam mūzikā ,bija skaidrs,ka būs izgāšanās. Kā var sūtīt lauku ballīšu muzikantus.Klausoties viņus ,Eirovīzijā,viss bija skaidrs. Uzvedums neskanēja,klusi un neizteiksmīgi. Tā skraidīšana pa zāli ,uz panākumiem nemudina.
Mēs ,ar savu balsošanu uzticamies tīņiem,kam par mūziku ir pavisam cits skatījums. Nemāku pateikt,kā to izdarīt,bet balsot vajadzētu ,sākot vismaz no 18 gadiem,kam jau kaut cik ,ir izpratne,ko darām un kas ir Eirovīzija. Vispār KAUNS par Latvijas mūzikas speciālistiem,kas ko tādu pieļauj,6 gadu bez panākumiem---Kauns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Nevis nožēlojami, bet gluži dabisks iznākums. Nevar uz tadu konkursu braukt ar rajona kultūras nama pašdarbnieku ansambļa līmeni. Nožēlojami ir tas , ka neiebalsoja Igauniju, kaut gan priekšnesums bija ekselents.

- Reizēm man liekas,ka kaimiņu Jānis dzerot dzied daudz labāk....par ārzemniekiem;

- varbūt beidzot vajaga izvēlēties atbilstošu grupu un dziesmu Eirovīzijai???? Tie āmuri tik lielāku kaunu padarīja...

- Man liekas tas bija kāds ielu muzikants no Vācijas,kas pārstāvēja Latviju,bet Latvijai pašai ir jauni talantīgi dziedātaji,kas var pārstāvēt Latviju,bet mēs vienkārši to negribam redzēt.
Nu varēja jau tad sūtīt tautumeitu oldzīti,nevis kaut kādu ielu muzikantu vācieti.

- ..tāda uzstāšanās ???!! ar kājiņu piesita ,paši priecīgi skraidīja vecās lauku drēbēs pa skatuvi...un domā ka baigais šovs....jūs skolā esiet gājuši vispār??? ko sūtiet uz tāda mēroga šovu?
.. l..un tas 5nieks ,kas vienmēr ir finālā ,tiešām ir to vērts skatīties,ir uzvedums un dziesma.....man patika visi ,bet parsavejiem..nu bāz kaut galvu zem segas....kauns,pilnīgi degradējušies...23 mūs galīgi izpostījuši....

- tik tiešām bija žēl noskatīties mūsējos visu citu priekšnesumu fonā :( kā tādi nabaga bomzīšī no laukiem, provinciāli, prasti....kā tāda liepupes kultūras nama vietējā ansambeļa piespiedu kārtas aizbraukums... Domāju, ka tagad Eiropa tiesām reāli var redzēt, ka Latvija ir visnabadzīgākā valsts Eiropā, kauns bija par plukatām.....:(
Un vēl, ja Latvija turpmāk piedalīsies Eirovīzijā, tad tikai profesionāla MUZIKĀLĀ žūrija lai izvēlas to, kAs brauks, NEVIS BALSO TIE, KAS ALIŅU SADZĒRUŠIES TUSĒ UN BLIOEŽ PA POGĀM.
SVIESTS SVIESTS SVIESTS.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [336] ››
Ruta 25.05.2014 08:36
Es arī piekrītu viedoklim,ka vajadzēja sūtīt Rajecku.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss