Ķengaragā top Valsts policijas iecirknis

Vakar, 14. aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs kopā ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni-Godmani un Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi iepazinās ar paveiktajiem rekonstrukcijas darbiem ēkā Aviācijas ielā 15.

Ķengaragā top Valsts policijas iecirknis
Komentāri[1] 15.04.2014 22:30

Vakar, 14. aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs kopā ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni-Godmani un Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi iepazinās ar paveiktajiem rekonstrukcijas darbiem ēkā Aviācijas ielā 15.

„Kādreiz šajās telpās atradās Rīgas 62. vidusskola. Pēc veiksmīgas pašvaldības iestāžu optimizācijas gandrīz pusē no ēkas tuvākā laikā tiks izvietots Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirknis, bet pārējā ēkas daļā būs izvietota Rīgas Centrālās bibliotēkas filiāle „Daugava”,  SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” filiāles „Daugava” apkalpošanas centrs, iespējams, „Latvijas pasta” klientu apkalpošanas centrs un citi iedzīvotāju ikdienā nepieciešami pakalpojumi,” par īstenotajām iecerēm stāsta Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis visiem atgādināja, ka pirms kāda laika ēkā vēl svilpoja vējš, bet pašlaik  ir jau pabeigti visi demontāžas darbi, uzsākti apdares darbi un vājstrāvu montāža, pagrabstāvā tiek veikta ventilācijas sistēmas montāža.  Jau paveikta trešdaļa no paveiktajiem būvdarbiem.

„Rīgas domes un Iekšlietu ministrijas veiksmīgā sadarbība aizsākās jau 2010.gadā, kad kopīgiem spēkiem apņēmāmies veicināt  pašvaldībai piederošās policijas ēkas Daugavgrīvas ielā 32/34 sakārtošanu. Šobrīd šis protokols tiek papildināts ar vēl vienas ēkas uzturēšanu un iesākta sadarbība veiksmīgi turpinās. Rīgā tas būs pirmais Valsts policijas iecirknis, kas tapis pēc rekonstrukcijas un kļūs par modernu vidi iekšlietu struktūras darbiniekiem,” ir pārliecināts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirknis aizņems gandrīz pusi no ēkas platības - vairāk kā 1 800 m² un tiks izvietots četros stāvos. Savukārt Rīgas Centrālās Bibliotēkas „Daugavas” filiāli izvietos divos stāvos un tā aizņems 644 m². Bibliotēkā būs grāmatu krātuves un lasītavas telpas, kā arī telpas darbiniekiem un to apmeklētājiem. Būs arī speciāla telpa māmiņām – zīdaiņu pārtīšanai, kā arī invalīdiem. Brīvajās telpas iecerēts izvietot   „Latvijas Pasta” pasta nodaļu un SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” filiāles „Daugava” apkalpošanas centru,  kā arī telpas tiks piedāvātas vidējiem uzņēmējiem veikala vai kafejnīcas ierīkošanai. 

Ēkas Aviācijas ielā vienkāršoto renovāciju pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic PS „AKN”. Darbus ir plānots pabeigt šī gada vasaras beigās. Kopējas projekta izmaksas sastāda gandrīz 1,1 miljonu eiro.



Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Dusmīgais 16.04.2014 21:32
Nu ģīmji tiem tipiņiem bildē un tās mūžam zilās drānas kā belorus traktoriem krievu laikā kolhozos.
Tiešām uz pašvaldību vēlēšanu laiku jāiedeklarējas Rīgā,nevar būt,ka viņi tur būs mūžīgi,tas ir tik nedabiski.....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss