Izrādās, LieneCandy pieķerta dzērumā un BEZ tiesībām - NOTIKUMU RETROSPEKCIJA

LieneCandy gadiem ilgi apdraudējusi sabiedrību un pārkāpusi likumu, tātad pārkāpums izrādās vēl nopietnāks.

Izrādās, LieneCandy pieķerta dzērumā un BEZ tiesībām - NOTIKUMU RETROSPEKCIJA
Komentāri[36] 07.04.2014 09:45

Pēc žurnāla »Vakara Ziņas« publikācijas par Lienes Greifānes sēšanos pie stūres reibumā dziedātāja žurnālam pārmeta murgu rakstīšanu. No viņas sacītā izriet, ka viņa nelieto alkoholu un arī ar tiesībām viss ir kārtībā, tomēr patiesībā LieneCandy tiešām pieķerta braucam reibumā un ar viņas tiesībām viss ir kārtībā vien tādā ziņā, ka tās vēl nav iegūtas un dziedātāja, iespējams, gadiem ilgi pārkāpusi likumu un apdraudējusi sabiedrību braucot bez autovadītāja apliecības.

Aizliegums un kriminālsods

Pagājušajā numurā »VZ« jau rakstīja, ka dziedātājai Lienei Greifānei ir liegums vadīt automašīnu pamatojoties uz kriminālsodu un lieguma termiņš ir no 2013. gada 31. janvāra līdz nākamā gada janvāra beigām. No publiski pieejamām datu bāzēm nav izsecināms, vai personai tiesības ir atņemtas vai arī tās aizliegts iegūt un »VZ« bija nereāli iedomāties, ka Greifāne, kas ne reizi vien pozicionējusi sevi kā ātru prasmīgu braucēju, patiesībā vēl nemaz nav ieguvusi autovadītāja apliecību.

Līdz ar to sanāk, ka viņas pārkāpums ir vēl smagāks nekā savās aizdomās pieļāva »VZ«. Viena lieta ir pieredzējuša šofera sēšanās pie stūres pēc izdzerta lieka alus kausa, pavisam cita – regulāri braukt bez autovadītāja apliecības gadiem ilgi un visatļautības sajūtā vēl iedomāties, ka prasmes ir pietiekamas, lai sēstos pie stūres reibumā. Uz pēdējo smago satiksmes negadījumu fona tas izskatās vairāk kā nelāgi.

Portāla «Delfi» rīcībā esošā informācija liecina, ka dziedātāja, vadot transportlīdzekli bez tiesībām, divas reizes pieķerta 2010. un 2011. gadā, bet trešo reizi, turklāt alkohola reibumā - 2012. gada 27. decembrī, par ko viņai piemērots naudassods un arests, kā arī iepriekš minētais aizliegums iegūt autovadītāja apliecību. Kad iepriekš »VZ« Greifānei jautāja par sēšanos pie stūres alkohola reibumā, viņa atbildēja, ka alkoholu jau ilgi nelietojot un šādas baumas droši vien radušās tāpēc, ka «varbūt kādam policistam, kuram es nepatīku, gribas uzpūst burbuli un par mani patenkot.» Patiesības teikšana prasītu nedaudz lielāku drosmi, par to kāda ir dziedātājas krājumā.

Atbilstoši intelektam

Pēc «VZ» publikācijas LieneCandy, aizvainota par nepatiesām ziņām sulīgi nolamājās internetā. Tiešām, kā var cilvēku, kurš gadiem ilgi braukā bez tiesībām apvainot, rakstot, ka viņai tiesības ir atņemtas!

Pirms vairākiem gadiem paparaci pieķēra LieniCandy ar tikko iegādātu lepnu sporta BMW

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
derkps 24.09.2014 00:44
godīgi mazāk svarīgi pa apliecībām karstā tveice Lingita valstī pārējās atstāj aizmugurē braucējas izdodas jaudīgāk.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss