Latviešu skolnieks 'izmet' pa logu krievu un kļūst par interneta zvaigzni

Latviešu skolnieks 'izmet' pa logu krievu un kļūst par interneta zvaigzni
Komentāri[160] 05.04.2014 06:48
Par interneta zvaigzni un krievvalodīgo mediju uzmanības centrā nonācis latviešu zēns, kurš Māmuļā stāsta anekdoti par dažādu tautību cilvēkiem.

"Tas jau vairs nav smieklīgi: mazs latvietis pazemo krievus!" - raksta krievu valodā iznākošie mediji.
1. aprīlī Latviešu Biedrības namā noticis anekdošu konkurss, kurā ažiotāžu izsaukusi vecumveca anekdote. Tomēr portāls Rus.Tvnet.lv uzskata, ka tas ir aizvainojoši pret krievu tautības cilvēkiem, jo šeit esot pazemota etniskā piederība.

Portāls nointervējis Pirmā Baltijas kanāla diktori Nataļju Vasiļjevu, kura, pēc visa spriežot, arī ir šī mākslīgā skandāla autore.

"Iedomājieties, ja krievu zēns publiski būtu izstāstījis aizskarošu anekdoti par latviešiem. Iesniegumi Drošības policijā un prokuratūrā būtu jau pēc pusdienlaika, bet krievu skolas direktors un pats skolēns būtu sodīti pēc pilnas programmas. Bet šis jau ir titulēts latviešu skolēns, tāpēc smejieties, dāmas un kungi," - ar kaislīgu ironiju savu neapmierinātību izrāda Latvijā un Baltijā pretrunīgi vērtētā televīzijas kanāla pārstāve Vasiļjeva.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [160] ››
Kārtējais Runātājs 05.05.2014 22:43
Anekdote ir anekdote. Principā - nekad neesmu bijis pret krieviem. Dzīvesdraudzene pat bija krieviete. Ar krieviem man problēmu nav un pret viņiem iebildumu - arī nav. Kamēr mēs mierīgi dzīvojam viens otram blakus - manis pēc viņš kaut vai no Jupitera - man pret viņu iebildumu nav.
BET... Kad veca anekdote tiek pārvērsta par etniskās piederības pazemošanu... Acīmredzot šī sieviete ir viekārši galvā d[cenzēts]a, ja nespēj ironisku valsts demogrāfiskās situācijas attainošanu atšķirt no aizvainojošiem izteikumiem sakarā ar etnisko piederību. Ja puika būtu pateicis "Tāda un tāda tauta ir idioti", tad tas būtu etniski aizskarošs izteikums, nevis tad, ja bērns pastāsta anekdoti, kas raksturo dažādu etnisko grupu parstāvju skaita attiecību pret valsts pamattautību.
Un N. Vasiļjevas kundzei es lūgtu iziet žurnālistu ētikas kursus, kā arī apmeklēt psihiatru saistībā ar aizdomām par smagām novirzēm, kā piemēram - šizofrēnija, vajāšanas mānija, UDS utml. Neesmu speciālists, tāpēc izsaku tikai minējumu - lūgtu minētajai dāmai doties pie attiecīgās kvalifikācijas speciālista, lai tas noteiktu šī humanoīda diagnozi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss