LieneiCandy par braukšanu smagā dzērumā atņemtas tiesības

Kārtējās nepatikšanās iekļuvusi dziedātāja Liene Greifāne, kurai par dzeršanu atņemta autovadītāja apliecība.

LieneiCandy par braukšanu smagā dzērumā atņemtas tiesības
Komentāri[105] 28.03.2014 06:50
Kā Britnija. Visās jomās

Aizvadītajā nedēļā šovā "Izklausies redzēts!" dziedātāja LieneCandy jeb, kā viņa pati šobrīd vēlas sevi dēvēt - Liene Greifāne, atdarināja pasaules popmūzikas karalieni Britniju Spīrsu. Abām līdzība neaprobežojas vien ar vokālu un izskatu - izrādās, abas pie stūres ir sēdušās un pieķertas dzērumā - šodien vēsta slavenību žurnāls "Vakara Ziņas".

Žurnāls no drošiem avotiem izpētījis, ka LieneiCandy ir liegums vadīt automašīnu un citus transporta līdzekļus, pamatojoties uz kriminālsodu.

Tāpat žurnālisti pārliecinājušies: CSDD datu bāzē esošā informācija vēsta, ka tiesības Lienei Greifānei atņemtas no 2013. gada 31. janvāra līdz 2015. gada janvāra beigām un sods bijis par auto vadīšanu alkohola ietekmē ar 1 - 1,5 alkohola promilēm asinīs. Minētais promiļu skaits pie stūres ir patiesi iespaidīgs.

Par visu plašāk lasiet 28. marta žurnālā "Vakara Ziņas". Žurnālā ir plaša reportāža par iespējamo Lienes Greifānes un viņas drauga Igora Lipaja iespējamo saistību ar narkotiskajām vielām, kā arī daudzo LienesCandy nelabvēļu plejāde. Turklāt Liene šobrīd ir otrā bērna gaidībās...


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [105] ››
mupgts 25.09.2014 00:20
fantastiski kārtīgi dalu jūtami iepriekš minēto karaliene Lingita augstākās pozīcijās skaisti spoži mirdz apskatītais temats rakstā vērots formāli.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss