
No 1.aprīļa Lattelecom interaktīvajā televīzijā vairs nepārraidīs kanālu TV3
No 1.aprīļa TV3 beidzas līgums par kanāla TV3 raidīšanu Lattelecom interaktīvajā televīzijā. Tā kā līdz šim Lattelecom nav noslēdzis jaunu līgumu ar TV3, vēlamies laikus informēt, ka, iespējams, no 1.aprīļa Lattelecom interaktīvajā televīzijā kanālu TV3 vairs nepārraidīs.
14.03.2014 12:29
Komentāri [2]
Uz rakstu ››
Es
14.03.2014 19:23
Tas Lattelecom nekam neder vispār! Pat 100 km attālumā no Rīgas jau nedēļu signāls antenām ir tik vājš, ka nemaz to neuztveram! Labi, ka pusstundu dienā var kaut ko dzirdēt, jo redzēt jau nevar neko...tikai "uzkaras"vien!



zita
16.03.2014 15:51
cik ta var Latvijā ņirgāties par cilvēkiem, vajadzēja pirkt dekoderus, visi sapirka, ja nepirksi -baidīja, ka neredzēs vispār nekādas programmas, tagad atkal kaut kādus kumēdiņus izdomāja
Komentāri [2]
Uz rakstu ››



Mēneša PIKANTUMS

Mēneša VIDEO


Mēneša GALERIJA

Mēneša KOMENTĀRS
Atrodi video kadros arī sevi! Visu Latvijas kolektīvu Dziesmu un deju svētku gājiens - 45 000 svētku dalībnieki
autors:VVF